niedziela, 20 października 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Włodarz miasta, pan CHRZANOWSKI nawiąże współpracę z San Escobar :)))

podjedz do szklarza (Kuzia) na wesolej. Facet zajmuje sie grawerowaniem w plycie, piaskuje, wiec i pewnie zrobi to Tobie w szkle. Nie zaszkodzi zapytac.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Włodarz miasta, pan CHRZANOWSKI nawiąże współpracę z San Escobar :)))

to se młot pneumatyczny wypożycz od drogowców

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Włodarz miasta, pan CHRZANOWSKI nawiąże współpracę z San Escobar :)))

na pewno nie w Lomzy jak juz, ale ilu ludzi, tyle opinii. Wystarczy przejrzec opinie o gazownikach na google, a zobaczysz ilu w Polsce jest dobrych gazownikow, tylko tam sie czeka w kolejkach, lepiej juz do Bialego pojechac niz u nas robic, tymbardziej, ze czesci ciagna stamtad i jeszcze sie przeplaca. Powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Włodarz miasta, pan CHRZANOWSKI nawiąże współpracę z San Escobar :)))

czesio niestety to nie przejdzie....a czy wy mozecie funkcjonowac bez obrazania i nasmiewania sie z kogos???odp jest prosta...NIE



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Włodarz miasta, pan CHRZANOWSKI nawiąże współpracę z San Escobar :)))

a mi 3 dni temu jakas franca do samochodu probowala sie dostac....musialo byc w nocy bo z rana mialam problemy z otwarcie samochodu....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Włodarz miasta, pan CHRZANOWSKI nawiąże współpracę z San Escobar :)))

Zwróci Ci się jeśli robisz spore trasy, cena LPG to prawie 3 zł, kiedyś litr był poniżej złotówki, szkoda, że fundując nam europejskie ceny nie zafundują też adekwatnych zarobków Polakom.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Włodarz miasta, pan CHRZANOWSKI nawiąże współpracę z San Escobar :)))

na Przykoszarowej u Mirka Prostka

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Włodarz miasta, pan CHRZANOWSKI nawiąże współpracę z San Escobar :)))

Tego pana omijajcie szerokim łukiem to bardzo zły mechanik.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Włodarz miasta, pan CHRZANOWSKI nawiąże współpracę z San Escobar :)))

Witam wszystkich w niedziele zdawałem TWO i TSF w Katowicach i ku mojemu zdziwieniu już w poniedziałek rano zadzwonili i wyznaczyli mi MS na czwartek szczerze powiedziawszy myślałem ze to trochę dużej potrwa czytając wasze opinie trochę się go obawiam sam nie wiem czy pisać prawdę czy ściemniać jeżeli ktoś może mi pomóc piszcie i jeżeli ktoś ma jakieś linki do stron które pomogą mi się przygotować to proszę podajcie bo czytałem ty o jakiś sześcianach i nie mam pojęcia na czym to polega trochę późno ale skoro na TWO i TSF czekałem pół roku to myślałem ze na MS tez będę czekał z góry dziękuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Włodarz miasta, pan CHRZANOWSKI nawiąże współpracę z San Escobar :)))

Powodzenia! zobacz: londonay.com/LM4949

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Włodarz miasta, pan CHRZANOWSKI nawiąże współpracę z San Escobar :)))

czy ktos korzystal z tej bezplatnej sieci jakie sa opinie

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org