niedziela, 20 października 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Twarze PiSu czyli dobrej zmiany

ja wam powiem co powoduje, ze te miejsca, w ktorych kiedys bylo tylu ludzi zeszlo na psy, wlasnie gowniarstwo! Srednia wieku 16 lat, to ze ktos wyglada na wiecej lat niz ma wcale nie upowaznia do niesprawdzania dowodow. I nie ma cio sie dziwic, ze ludzie 20-30 letni nie maja ochoty patrzec na nawalone 16-latki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Twarze PiSu czyli dobrej zmiany

posci to sie w swieta a nie kazdy zwykly piatek, post w piatki jest sprawa indywidualna, zapytajcie ksiedza kazdy Wam powie, ze jedzenie miesa w piatek nie jest zaden grzech. no takie katoliki, a nie orienuja sie w "zasadach" wiary i co piatek z kazdego mieswzkania wali rybą. Pewnie naweet juz nie pamietacie ze JPII zniosl tez zakaz jedzenia miesa w wigilie?
Post w piatek sie przyjal z dawnych czasow i katoliki dalej slepo wierza ze jak zjedza w piatek kielbache to strasznie zgrzesza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Twarze PiSu czyli dobrej zmiany

za mało kasy dalej w kielnie poszło na boku dla Pazerów i blokują rozwój tej dziury
w dupie maja ze w urzędzie pracy parę tys ludzi i czekają na robotę. moze nie wszyscy ale większość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Twarze PiSu czyli dobrej zmiany

majkowska23
Napisałem ci na e-majl:)

Roberta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Twarze PiSu czyli dobrej zmiany

Nie nazwał bym kulturystyką ciągania opon i rzucania czym popadnie, za duże określenie, ani z niego kulturysta ani z niego fajter. Sprawdził się jako góra mięśni, nie wiem dlaczego zrezygnował w ogóle. Mogli by go postawić na ringu z Choi Hong-Man`em. Chłopak też wielki i bez większego doświadczenia w MMA... no tyle, że jest "odrobinę" wiekszy od pudziana - jakies 30cm i 50kg ;) Podejrzewam, że wtedy nie było by już wątpliwości jak malutki nasz dominator jest w tej wodzie... mieszanych sztuk ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Twarze PiSu czyli dobrej zmiany

Gdzie kupie w łomży ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Twarze PiSu czyli dobrej zmiany

Witam potrzebuje wokalisty . Ja jestem klawiszowcem i wokalistą. oraz posiadam cały profesjonalny sprzęt.

Roberta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Twarze PiSu czyli dobrej zmiany



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Twarze PiSu czyli dobrej zmiany

a dziewczyny tez sa mile widziane?? ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Twarze PiSu czyli dobrej zmiany

porodowka ok. polozne tez. mam kosciste wspomnienia z paniami z noworodkow. wredne i nieludzkie. jak nie ma sie problemow np z karmieniem to ok, alejak sie ma, trzeba liczyc na siebie, bo z cala pewnoscia nie na panie z noworodkow. kilka z nich jest ok, ale wiekszosc wrednych. mi pomagaly polozne, chociaz to nie nalezalo do ich obowizkow. jedna zmiana z noworodkow wiedzac, ze jest problem i nawet na wezwanie poloznej nie pofatygowala sie do mnie. polozna pomagala przy karmieniu. duzy minus za panie z noworodkow.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org