piątek, 27 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Oto dlaczego dziś Kler jest POtrzebny

Jak wrażenia po imprezce?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oto dlaczego dziś Kler jest POtrzebny

nie wiem co wy macie do Pudziana, dość dużo osiągnął, ale nie można dużo od niego oczekiwać, nie ma doświadczenia. Co do werdyktu sędziów to się nie będę wypowiadał ale powiem że mnie zaskoczył. Widać że Pudzian podciągnął się kondycyjnie, bo nie sapał tak mocno po pierwszej rundzie. Ale nie można go porównywać do zawodników którzy zajmują się mma kilka razy dłużej niż on. Ale trzeba przyznać że Mamed pokazał klasę. W ciągu tych niecałych dwóch minut mógł wykończyć Amerykanina ze dwa razy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oto dlaczego dziś Kler jest POtrzebny

jestem z 1 LO, poziom przyjmowania jest podobny, więc powiem z jakimi wynikami ja się dostałem. średnia nie ma znaczenia bo liczą się tylko przedmioty wymienione w kryteriach, koniecznie polski i chyba 3 inne. z egzaminów miałem 34 i 39 więc niedużo (miałem 2 egzaminy + angielski który się nie liczył jeszcze), osiągnięć nie za wiele, byłem co prawda prawie na końcu listy, ale jak się ktoś nie dostał np z powodu braku 2-3 pkt to pisał odwołanie i miał duże szanse żeby się dostać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oto dlaczego dziś Kler jest POtrzebny

daje rade bez korków, ale niektórzy chodzą regularnie. To czy cisną zależy od nauczycieli na jakich trafisz. U mnie najgorzej sytuacja wygląda z fizyki, ale u mnie nigdy z tym nie było dobrze. Poza tym trafiłem na (wg mnie) beznadziejnego nauczyciela/nauczycielkę [ bez nazwisk ] z fizyki, ale Ty jesteś dobry z fizyki to dasz sobie radę.
Prawdą jest że nie jest łatwo. Ale mówią że jak ktoś u nas ma 3 to w każdym innym liceum miałby 4-5. Ile jest w tym prawdy, nie potrafię ocenić.
Powiem jeszcze że na wszystko mógłbym narzekać tylko nie na ludzi z którymi się uczę. Dzięki nim szkoła staje się znośna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oto dlaczego dziś Kler jest POtrzebny

ja jadę 09.XII

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oto dlaczego dziś Kler jest POtrzebny

Dokladnie. Przez modem idzie internet.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oto dlaczego dziś Kler jest POtrzebny

a na czym grasz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oto dlaczego dziś Kler jest POtrzebny

modem podłączam do routera i z rutera kompa i nie chodzi!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oto dlaczego dziś Kler jest POtrzebny

Autor: sejmikg (---.elomza.pl)
Data: 27-11-11 23:30

A sieroto sklonowałeś MAC-a???
_____________________________________________________________


Nie moge uwiezyc, ze wciaz jacys dostawcy internetu blokuja dostep za pomoca mac address!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oto dlaczego dziś Kler jest POtrzebny

Czy lepsze są plastiki, czy drewniane? A może to bez różnicy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oto dlaczego dziś Kler jest POtrzebny

witam mam pytanie wie ktos moze jaki lekarz rodzinny na makowej przyjmuje?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oto dlaczego dziś Kler jest POtrzebny

A gdzie to jest?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oto dlaczego dziś Kler jest POtrzebny

ja też mam z vindows okno z sonarolu na tps są dużo cieplejsze tak nie parują i rosieją polecam


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oto dlaczego dziś Kler jest POtrzebny

Dziewczyny! Gdzie lepiej iść na USG 3d, do Sokoła, czy Zaremby? Który wg Was lepszy? I jak obecnie kształtują się ceny (wizyta + badanie).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oto dlaczego dziś Kler jest POtrzebny

dziekuje serdecznie za pomoc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oto dlaczego dziś Kler jest POtrzebny

Mam wrażenie, że fatum wisi nad budową galerii Veneda. Najpierw problemy z pozwoleniem na budowę, teraz fuszerka geodetów. To zakrawa na sabotaż, albo robotę Talibów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oto dlaczego dziś Kler jest POtrzebny

Pilne bo świniaka kilka dni temu rozjechał i zaczyna "pachnieć"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oto dlaczego dziś Kler jest POtrzebny

a telewizory też?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oto dlaczego dziś Kler jest POtrzebny

moja córka też to miała, ale na szczęście poradziłam sobie sama. kup linomag i smaruj często i potem delikatnie staraj się rozciągać wargi. nic na silę, ale delikatnie. dodatkowo przy każdej zmianie pieluszki przemywaj woda z oilatum tak żeby natłuścić skórę. u nas po 5 dniach takich zabiegów samo się rozkleiło:) też byłam przerażona, ale dałam sobie kilka dni na takie zabiegi, zanim poszłam do lekarza i na szczęście udało się:) a ginekolog dziecięcy to faktycznie tylko w białym. pozdrawiam:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oto dlaczego dziś Kler jest POtrzebny

w farmerze nie bylo dzis

_______________________________
Niech Sprawiedliwość Zatryumfuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oto dlaczego dziś Kler jest POtrzebny

Taka z niej modelka jak i ze mnie ;)


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oto dlaczego dziś Kler jest POtrzebny

hahhahahhaa ja jezdze dobrze....nawet jestem z siebie zadowolona...zjezdzilam se europe i tylko tu obowiazuje nakaz uzywania kierunkow.....ale nie martw sie postaram sie nie staranowac cie na swojej drodze :P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oto dlaczego dziś Kler jest POtrzebny

jestescie chorzy, tylko domówki !!


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org