poniedziałek, 30 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Trump w ONZ o KOD-wcach

pierwsze co to zglos to w spoldzielni. My pare lat temu przerobilismy to w bloku i jak sie okazalo, pomimo, ze stosowalo sie chemie, malowalo itd, grzyb wychodzil, az na samym koncu poszlismy do spoldzielni i wina lezala po stronie dachu, ktory przeciekal i miejsce w ktorym zbierala sie woda znajdowalo sie nad naroznikiem pokoju. Naprawili i problem nie wrocil.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trump w ONZ o KOD-wcach

Dobry i drogi serwis, ale nigdzie nie jest idealnie :) Mimo to w Łomży i okolicy chyba nie mają sobie równych.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trump w ONZ o KOD-wcach

BMW e39 530d 2002. Chodzi mi o to czy to jest wina podkładki że jest wyciek czy to jest wina czujnika ciśnienia paliwa. Nie wiem właśnie czy jak da się nie odpowiednią podkładkę to będzie ją rozciągało od środka . Chodzi o to czy jak się da za małą podkładkę to przy małej prędkości i małych obrotach jest ok ale przy 160 w górę wywala ją po prostu nie wytrzymuje ciśnienia. auto stoi u mechanika i ja muszę myśleć czego to może być wina .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trump w ONZ o KOD-wcach

Adele Vs Guns N' Roses - 'Someone Likes Knockin' On Heaven's Door'


http://www.youtube.com/watch?v=O9BkVAlIYr4&feature=related

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trump w ONZ o KOD-wcach

http://www.klimatop.pl/153,pl-osuszacz-powietrza-master-dh-711-font-color-orange-b-i-odbior-od-reki-lub-wysylka-24h-w-cenie!-i-b-font-.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trump w ONZ o KOD-wcach

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org