piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
to brak szacunku dla nas Łomżyniaków

Czy moglibyście wypisać gdzie w Łomży mieszczą się sklepy zoologiczne i który z nich ma najlepszą renomę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to brak szacunku dla nas Łomżyniaków

W każdym sklepie, w Unitechniku, Finie, Excompie, Spedzie iteepe itede...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to brak szacunku dla nas Łomżyniaków

witam gdzie mogę kupić materiał do obicia rogówki w Łomży ?jak tak to gdzie mogę go dostać ??????????????????????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to brak szacunku dla nas Łomżyniaków

a club amnesia???? w tamtym roku było tanio ale nie załapaliśmy się na wolne miejsca był ktoś ? co będzie w tym roku??
gdzie będzie coś do 300zł ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to brak szacunku dla nas Łomżyniaków

a co masz do czarnych? ja osobiscie nie mam nic przecowko czarnym, ja tylko nie lubie niggrow.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to brak szacunku dla nas Łomżyniaków

a ja tankowałem na Greenie na W.Polskiego i bardzo polecam :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to brak szacunku dla nas Łomżyniaków

na Bema i na Dwornej.. Na legionow i kazanskiej omijaj szerokim lukiem, no chybe, ze wisi Ci zdrowie zwierzaka i lubisz loterie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to brak szacunku dla nas Łomżyniaków

Tak jak napisali przedmowcy.W Fargotex-e za MediaExpert.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to brak szacunku dla nas Łomżyniaków

Jeśli to prawda,co tutaj piszecie,a w tym tyg.wybieram się do UP--natychmiast dzwonię do programu-,,UWAGA,,--no tak być nie może !!!

kuła

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to brak szacunku dla nas Łomżyniaków

Rolling Beats Mashup ft Adele, Daft Punk, The Prodigy, The Verve, Faithless,...

http://www.youtube.com/watch?v=81WjXrQnnMA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to brak szacunku dla nas Łomżyniaków

dzięki za dobre rady , ale do SM się przejdę i tak ponieważ grzyb wychodzi w kuchni i w pokoju tylko na suficie sciany szczytowej, ja osobiście obwiniam jakąś wadę dachu. Jeszcze raz dziękuje za zainteresowanie. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to brak szacunku dla nas Łomżyniaków

nie polecam,raz tam byłem wyczyścić i zakonserwować hamulce,blokowały klocki z przodu,panowie stwierdzili że klocki z tyłu są do wymiany i wszystko by było ok gdyby nie to że bez żadnej konsultacji ze mną założyli chyba najdroższe klocki jakie znalezli w sklepie a było chyba z pięć zamienników.I nie chodzi o to że z wielkiej oszczędności założyłbym klocki za 40 zł ale np dobrej firmy za 100 ale nie q-wa za 200 zł jakie mi założyli i najgorsze jest to że nawet nie zadzwonili żeby zapytać czy chcę takie czy owakie klocki i skasowali za wszystko 4 stówy.I jeszcze jedno,tacy fachowcy a nie wiedzą co to pasta miedziowa, zresztą w łomży jeszcze nie widziałem żeby ktoś w warsztacie używał,a właśnie po szczegółach poznaje się fachowców.jakiś rok póżniej na trasie znowu przód zaczął blokować i w zwykłym warsztacie w jakimś miasteczku wyczyścili wszystko zabezpieczyli pastą miedziową i wzięli tylko 30 zł. no comment

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to brak szacunku dla nas Łomżyniaków

Na wakacje to tylko i wyłącznie do Czerwonego Boru las, cisza,na głowę nie kapie. jedzenie darme. A tam kryzys nie będzie odczuwalny. Tylko nie wiem w jakim terminie zarezerwować miejsce;))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to brak szacunku dla nas Łomżyniaków

Chóry działają przy parafiach- do wyboru katedra, parafia św. Krzyża, parafia Miłosierdzia. A zajęcia plastyczne są tez w Regionalnym Ośrodku Kultury na ul. Małachowskiego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to brak szacunku dla nas Łomżyniaków

Tańsza????????


Żeby za zbieżność chcieć 90zł pół roku temu, bo rzekomo mają najlepsze maszyny!

Nawet w BOSCHu było bodajże po 80zł.

Inne serwisy to koszt 50-70zł.

Mało tego, ,że drogo jak cholera, to na dodatek bucowata obsługa wąsacza za biurkiem, jednym słowem: NIE POLECAM!!!! SERWISU AUTO - B.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to brak szacunku dla nas Łomżyniaków

Nie, nie, nie i jeszcze raz nie. Naprawialiśmy nasze auto ( co prawda nie pierwszej młodości ) i za każdym razem było tak samo - poprawki, poprawki, poprawki. Były to sprawy raczej banalne i niestety mechanicy się nie spisali.
Nie polecam, choć każdemu może się zdarzyć błąd ale nie 3 razy z rzędu :-)))





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to brak szacunku dla nas Łomżyniaków

Nie jedz do Hiszpanii, potem Cie zostawia gdzies na postoju i uciekna w obcym kraju. Ja proponuje zwiedzanie fortow . . .



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org