sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
List Kaczyńskiego???

Czemu admin usuwa tematy o czarnych?

uczciwość i prawda to najważniejsza rzecz


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: List Kaczyńskiego???

za mało wentylacje masz w mieszkaniu, zgłoś do spółdzielni bo może gdzieś woda się dostaje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: List Kaczyńskiego???

http://allegro.pl/pochlaniacz-wilgoci-na-wklady-stop-kurier-11-zl-i1900295672.html mozesz kupic cos takiego u mnie tez sie w rogach grzyb robil, no ale w pokoju bylo zawsze takie hmm wilgotne powietrze ,to pomaga. chyba ze wlasnie dach przecieka to lipaaa



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: List Kaczyńskiego???

Zupe grzybowa zrob :) dobrze zagruntowac na nowo moze .=.+?

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: List Kaczyńskiego???

Zaginięcie na policję zgłosiłam po 2 godz.od planowanego przyjazdu autokaru do Łomży.Najpierw obdzwoniłam wszystkich znajomych,którzy nawet przeszukali puby z Łomży.Najgorsze jest to,że na infolinii w Sindbadzie,do którego dzwoniła 3x,za każdym razem mówili,że "wszyscy pasażerowie,którzy mieli dojechać do Łomży wysiedli na miejscu i że nie pozostał żaden bagaż".
Dziś policja ustaliła jednak,że było inaczej.Dlaczego kierowca nie zawiadomił policji w Niemczech?Wtedy spokojnie autokar mógłby jechać.Dlaczego na infolinii kłamią?przeciez poszukiwania można było zacząc dużo wczesniej!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: List Kaczyńskiego???

Coś czuję ,że to początek planowanej nagonki na MPEC. Ciekawe dlaczego... ;>



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: List Kaczyńskiego???

Zerwij jak najwiecej dokopujac sie doglebnie.Zamaluj dobrym odgrzybiaczem,osusz,potem szklem wodnym,osusz i zaszpachluj.Na koniec pomaluj.Ja tym sposobem pozbylem sie ,huby' u ciotki na scianie.Ale wazne jest znalezc przyczyne jego powstawania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: List Kaczyńskiego???

A co o Shell'u sądzicie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: List Kaczyńskiego???

pewnie to o to chodzi :)

http://www.youtube.com/watch?v=wyx6JDQCslE&ob=av3n



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: List Kaczyńskiego???

koleszko torro nikt się nie "poci" tylko zaczynają nudzić tematy powtarzające się w kółko, zacznijmy coś zmieniać, i nie pisze tego jako administrator, czy ktoś próbujący zroić reklamę tej stronie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: List Kaczyńskiego???

bo po to jest szpital

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: List Kaczyńskiego???

Vato Gonzalez ft Foreign Beggars - 'Badman Riddim (Jump)'


http://www.youtube.com/watch?v=NI9EmaruT0s&feature=relmfu

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org