piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
wreszcie POlska objęta ochroną

to, że może jednak myślisz i Cię boli jak myślisz..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wreszcie POlska objęta ochroną

właśnie nie.dotyczy.
oni tak ciężko pracują, że aż żyły im wychodzą. widzieliście ich dłonie? gorzej niż u zapracowanego rolnika... oczy czerwone.. totalna tragedia... i dlatego przyjmują 5 osób na krzyż...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wreszcie POlska objęta ochroną

no i?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wreszcie POlska objęta ochroną

Oznaczać może wiele. Np. nadciśnienie, niedociśnienie, wysoki cholesterol i wiele innych czynników.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wreszcie POlska objęta ochroną

Najlepsze to nie wiem ale najtańsze to u "KIEROWCÓW W PKS" Rzną ten biedny PKS bez litości!!!





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wreszcie POlska objęta ochroną

Oby poszedł w .......... i nigdy więcej tu nie wracał ,kolejny ........Się chyba już nachapał!!!

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wreszcie POlska objęta ochroną

czad z Ojcem Rydzykiem:)

"Ale jak można ostatecznie wziąć udział w dyskusji z ojcem Rydzykiem?
Żeby otrzymać login umożliwiający uczestnictwo w spotkaniu, wystarczy tylko wypełnić kwestionariusz (do pobrania na stronie WSKSiM). A tam: imię i nazwisko, data i miejsce urodzenia, imiona rodziców, seria i numer dowodu osobistego lub legitymacji szkolnej, numer PESEL, adres, numer telefonu, e-mail, ukończona szkoła średnia (i rok ukończenia) albo szkoła lub uczelnia, w której uczy się chętny do dyskusji, kierunek, specjalność. Do tego jeszcze zgoda na przetwarzanie danych osobowych. Wypełniony druk należy przesłać na adres uczelni ojca dyrektora - z dołączoną kserokopią dowodu osobistego albo legitymacji szkolnej i fotografią.'


http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114875,10678990,Czat_z_o__Rydzykiem__Podaj_PESEL__imiona_rodzicow.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wreszcie POlska objęta ochroną

może masz kleszcza :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wreszcie POlska objęta ochroną

mój pies miał i też go bolała

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wreszcie POlska objęta ochroną

Himilsbach. Prawdy, bujdy, czarne dziury

http://www.youtube.com/watch?v=JL3P9MUJYbI

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wreszcie POlska objęta ochroną

Oszczędności sprzedam kanał 24 proszę



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wreszcie POlska objęta ochroną

Z tego mi wiadomo to nie ma juz dluzszy czas.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wreszcie POlska objęta ochroną

Zamknij w bagażniku auta psa i faceta - a nastęnie wypuść ich obu. Zobaczysz, który autentycznie się będzie cieszył na Twój widok:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wreszcie POlska objęta ochroną

To akurat, że chleb drastycznie podrożałby w krótkim czasie, to byłaby wina sprzedawców. Pamiętacie ceny cukru? Był popyt, rosła cena.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wreszcie POlska objęta ochroną

A Michała Kamińskiego nie było na tej uroczystości? Przecież z pomocą bpa startował z Łomży w wyborach ("głosuj na Kamińskiego z łomzyńskiego").... taki nierodzinny jakiś ten Michał......

_______________________________
Niech Sprawiedliwość Zatryumfuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wreszcie POlska objęta ochroną

Nie ma .... a szkoda !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wreszcie POlska objęta ochroną

ale Andrzejki są 30 ja chciałabym pójść 30 ale pewnie wtedy nic niema



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wreszcie POlska objęta ochroną

moim zdaniem najlepsze ON to orlen, verva trochę droższa, ale pomalej ucieka z baku niż eko. Dobre orleny to też Piatnica czy pierwszy na trasie na Ostrołęka (choć to już stara stacja). Na drugim miejscu stawiałbym Statoil. Najgorsze to BP (ON zamula auto), PKS (szybko ucieka z baku, coś tam kombinują) oraz Pryma (nie wiem jak ON, ale dystrybutor tam się zacinał (OMG, pierwsze raz coś takiego widziałem) i obsługa z pretensjami, że dobrze jest hehe śmieszna stacja. Dostałem instruktaż, ze trzeba pistolet do wlewania trzymać pod jakimś tam kątem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wreszcie POlska objęta ochroną

inteligentna wypowiedz...ciekawe jakby tak ktoś z Twojej rodziny zaginął...też byś wstawiał ":D". Ludzie uszanujcie to, że drugi człowiek cierpi, a nie chrzanicie głupoty!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org