piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Łowcy jeleni i najcenniejsza waluta

dzięki za odpowiedź ale jest już w drodze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łowcy jeleni i najcenniejsza waluta

Ja również o tym słyszałam prawdopodobnie został znaleziony w Miastkowie nie bez jednej , a bez dwóch nerek osoba która mi to powiedziała zapiera się , że to prawda ale ja mimo wszystko zachęcam was drodzy forumowicze do zamknięcia tematu chociażby ze względu na rodzinę tego mężczyzny . Pozdrawiam

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łowcy jeleni i najcenniejsza waluta

Ja słyszałam o wątrobie i lewym kolanie,

_______________________________
Niech Sprawiedliwość Zatryumfuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łowcy jeleni i najcenniejsza waluta

1. Robi się coraz chłodniej - a na naszych osiedlach błąkają się bezdomne, mokre, zmarzniete i głodne psy. Pewnie efekt "nieudanych prezentów dla dzieci" lub podrzutki z okolicznych miejscowości.
Jak im pomóc - jak zabezpiczyć na zimę??? Może staraż miejska znalazłąby czas? A może ktoś ma inny pomysł?
2. Będąc na spacerze - moja dziewczyna zwróciła uwage na to - że psy tzw łańcuchowe (miasto Łomza!!) nie mają nic w budzie poza dechami!!!
Właściciele drodzy - w kazdym domu jak nie trochę słomy - to stary koc, kawałek kołdry lub nawet stara kurtka czy sweter zanjdziecie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łowcy jeleni i najcenniejsza waluta



Przykuj się łańcuchem do psiej budy

http://www.jaw.pl/video/show/11625

W projekcie zakazuje się także trzymania zwierząt na uwięzi nie dłużej niż 12 godzin albo w sposób powodujący cierpienie. Po wprowadzeniu przepisów, długość uwięzi, na której trzymane będzie zwierzę, nie będzie mogła być mniejsza niż 3 metry.

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/zasady-trzymania-psow-na-lancuchu-w-ustawie,1,4190065,wiadomosc.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łowcy jeleni i najcenniejsza waluta

zgadza sie, enerooszczedne swietlowki wywoluja bole glowy, a te najtansze zarowki energooszczedne takie male to wcale nie sa takie oszczedne jakie maja byc;) emituja
sporo ciepla, a przeciez nie powinny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łowcy jeleni i najcenniejsza waluta



http://www.zerwijmylancuchy.pl/mapa-akcji.php

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łowcy jeleni i najcenniejsza waluta

zjakiej czesci niemiec chcesz jechac?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łowcy jeleni i najcenniejsza waluta

Też o tym słyszałam, też słyszałam że lasku jednaczewskim został znaleziony. Dziś doszły mnie słuchy że kolejne dwie osoby zostały znalezione bez narzadów... Słyszałam że w Wysokim i gdzieś jeszcze też było podobnie. Nie chcę oceniać czy to prawda czy nie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łowcy jeleni i najcenniejsza waluta

Jeśli widzę w składzie towaru cokolwiek, co zaczyna się na E, to nie kupuję tego ani dla siebie, ani dla moich czworonogów. Makabra jakaś, chemia chemię pogania, a potem dziw, że rak, choroby itp.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łowcy jeleni i najcenniejsza waluta

Takos otwiera hurtownie cukru właśnie się dowiedziałem



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łowcy jeleni i najcenniejsza waluta

18ste urodziny jak urodziny, poco zaraz sale wynajmować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łowcy jeleni i najcenniejsza waluta

Zrób lepiej sobie taką zabawkę bardziej męska i adrenalinka jest :-)

http://www.youtube.com/watch?v=EetUh57PV_I&feature=player_embedded#!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łowcy jeleni i najcenniejsza waluta

Ci dużo mówiący zwykle najmniej robią.
Niko sądzisz, że jak ktoś jest na tyle empatyczny, żeby bezinteresownie pomagać zwierzętom to będzie w stanie przejść obojętnie obok głodnego dziecka? Ale jeśli nie chcesz pomagać zwierzętom, to przejdź się do najbliższej podstawówki i zafunduj dziecku z uboższej rodziny miesiąc obiadów w szkole.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łowcy jeleni i najcenniejsza waluta

Jeśli naprawdę interesuje Cię gra to polecam Ci wybrać syntezator, najlepiej coś ze stajni Yamahy, Motiff to świetny sprzęt lub też Korg, ale ja wybrałbym bez wahania pierwszą propozycję, używkę możesz dostać od jakichś 2 tys jeśli Ci się poszczęści.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łowcy jeleni i najcenniejsza waluta

Następuje selekcja naturalna, osobniki słabsze lub chore giną. Ludzie nie zdają sobie sprawy, że koty dziko żyjące są potrzebne. Jeśli komuś przeszkadza liczebność kotów, na wiosnę jest akcja kastracji zwierząt bezdomnych - może złapać kotkę i ją zabezpieczyć przed rozrodem. Na obecna chwile mam u siebie 11 kotów pod opieką. 1 wykastrowaną w wiosennej akcji kotkę, 7 kocurów i 3 młode kociaki. Wszystko "podarunki" od mieszkańców Łomży, którzy z zamiłowaniem wywożą zwierzaki na obrzeża miasta i je wyrzucają. Są to koty dziko żyjące, śpiące w zabudowaniach lub budce przygotowanej pod balkonem. W okresie ciepłym nie karmimy ich wcale, w zimowym są wspomagane, bo wątpię by dały radę.

Najbardziej mnie wkurzają ludzie, którzy rozmnożą swoich pupilków, a ich potomstwo wywalają ot tak.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łowcy jeleni i najcenniejsza waluta

"Aproksymacja rezystywności nadprzewodnika YBa2Cu3O7-x w rejonie przemiany fazowej, wyznaczenie metodami numerycznymi optymalnej funkcji analitycznej opisującej zależność temperaturową rezystywności nadprzewodników wysokotemperaturowych w rejonie przemiany fazowej."

życzę powodzenia



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łowcy jeleni i najcenniejsza waluta

To u Szakiego??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łowcy jeleni i najcenniejsza waluta

Na pewno masz rację.Franeczek-jeden z kotów,który jest u mnie w domu,został znaleziony w straszne mrozy na parkingu.Był wychudzony i miał okropną ranę na łapie.Śmierdział smarami,bo chował się pod samochodami.Podleczony,odkarmiony jest niezwykle towarzyskim kotem skorym do zabawy i przepadajacym za pieszczotami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łowcy jeleni i najcenniejsza waluta

Sporo mediów podaje kwoty zarabiane przez polityków tylko te informacje mijają się z prawdą bo to ile ukręcą sobie "pod stołem" nie mieści się zwykłemu obywatelowi w głowie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łowcy jeleni i najcenniejsza waluta

Rok temu przed świętami chciałem wspomóc dzieciaki z domu dziecka.
Swego czasu trenowałem Freestyle Football, triki z piłką, efektowny sport. Chciałem po prostu wyjść na ulicę dając pokazy, mając przy sobie jakiś transparent z napisem wyjaśniającym na jaki cel zbieram. W pomysł chciałem zaangażować jeszcze kilku ludzi mających jakieś tam ciekawie wyglądające zdolności, ludzie się znaleźli jednak okazało się, że dom dziecka nie przyjmie pieniędzy ani prezentów bo trzeba mieć jakieś tam papiery itp. itd. Paranoja, jeśli ktoś ma pomysł jak to załatwić w tym roku chętnie to zorganizuję, zbliżają się święta. W Łomży mieszka ponad 60000 tysięcy ludzi, gdyby choć mały procent mieszkańców wrzucił przysłowiową złotówkę można by pomóc dzieciakom lub potrzebującym rodzinom.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łowcy jeleni i najcenniejsza waluta

prowadzący totalna wiocha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łowcy jeleni i najcenniejsza waluta

Witam

w od której godziny jest otwarty Szpital Wojewódzki w Łomży o której najlepiej przyjść się zarejestrować do lekarza?? bo słyszałam, że czasami już o 8 godzinie niema numerków.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łowcy jeleni i najcenniejsza waluta

W ostatnich tygodniach zaginął nie tylko Łukasz Pruszko, ale też Jarosław Gutowski.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łowcy jeleni i najcenniejsza waluta

tak po 10 najlepiej jak sie wyspisz



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łowcy jeleni i najcenniejsza waluta

idz o 7

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łowcy jeleni i najcenniejsza waluta

lodówka piwa i chipsy dla kumpli, którzy zostaną na noc

lub

wino, szampan i twoja najładniejsza koleżanka, która zostanie na noc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łowcy jeleni i najcenniejsza waluta

Tankuję i ON i PB95 i LPG na wzgsie. ON od 3 lat, a PB i LPG od ponad pol roku. Musze przyznac, ze nie narzekam i nie stwierdzilem zadnych roznic, oprocz cenowych oczywiscie, od paliwa tankowanego np. na BP czy Orlenie. Z karta stalego klienta ostatnio wyszlo mi jeszcze 11gr taniej na litrze niz jest u nich normalnie. Przy tankowaniu calego baku jest to jakis litr gratis :)
Pozdrawiam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łowcy jeleni i najcenniejsza waluta

Witamy w Polsce !:)
My, zwykli obywatele zaciskajmy pasa, żeby ci "na górze" mogli go popuścić :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łowcy jeleni i najcenniejsza waluta

Na PKS 850zl , ja robilem na wiosne to bylo 800 i kazdy na raty placil :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łowcy jeleni i najcenniejsza waluta

Cała ta instytucja jest mówiąc najgrzeczniej żałosna ......


Dawaj kmicic z.ap.ierdol jakimś wierszem :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łowcy jeleni i najcenniejsza waluta

Witam. Jestem z KWP RADOM i przedchwilą dzwoniłem o wynik mojego MS

Ta "miła" pani powiedziała mi oczywiście że test jest sprawdzony ale na wynik muszę czekać aż sami zadzwonią lub przyślą list. Powiedziałem że poinformowano mnie że mam czekać do miesiąca czasu a test miałem 17 października a ona na to że mogę czekać 1 miesiąc, 2 miesiące a nawet 3 dni...

Nic. Jutro uderzam do warszawy na lotnisko to po drodze wstąpię i spróbuje osobiście wyciągnąć mój wynik :)

Mam nadzieje że będize dobrze bo to tylko pogarsza zdrowie... szlag trafia

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łowcy jeleni i najcenniejsza waluta

Takie połączenie w jeden charakterek to ciekawa mieszanka :) Fretki uwielbiają rozrabiać, kopać, drapać, gryźć, bawić się, domagać się uwagi człowieka, potrafią być upierdliwe, robić coś na przekór domownikom. Kochają piszczałki, piłeczki, różnego rodzaju rury, hamaki w których się wylegują. Jedna fretka będzie leniuchem uwielbiającym wdrapywać się na kolana i być mizianym, inna będzie bombą energii, biegająca po całym domu i skaczącą na nogawki domowników, oby tylko miała się z kim ganiać. A najbardziej fretki kochają.... kraść :) Skarpetka na środku dywanu? Zniknie w minutę, bo futrzak zaciągnie ją do swego "skarbca" :)
Fretka do drapieżnik. Barfowcy karmią fretki od mrożonych myszy, po przez żaby (nie polskie, importowane), kurczaka, kaczkę, gęś, gołębię, króliki, po strusia, wołowinę, koninę - bez wieprzowiny, może dla fretki być śmiertelna. Wszystko surowe, przemrożone przynajmniej 48h, mięso podaje się z kośćmi. Do tego suplementy, czasami kawałek papryczki, ogórka, banana.

To jest stronka jednej z najlepszych hodowczyń fretek w Polsce:
http://www.ferretta.pl/
Można się o tchórzofretkach dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łowcy jeleni i najcenniejsza waluta

polecam dziewczyny z acapulco , tel na pewno znajdziesz w necie :)
na maile też odpowiadają

sam ruszam na Kanary, czekam na oferty itaki, start jakoś pod koniec miesiąca

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łowcy jeleni i najcenniejsza waluta

Ja na Grenlandię :)
Będę dokarmiał foki i białe niedźwiedzie :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łowcy jeleni i najcenniejsza waluta

maruda,
koszt przesyłu spadnie, jak sieci będą miały większą izolacyjność

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łowcy jeleni i najcenniejsza waluta

Idź do lekarza! Możesz mieć raka głowy :(



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łowcy jeleni i najcenniejsza waluta

Pedagogikę :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łowcy jeleni i najcenniejsza waluta

Zgłosiłaś zaginięcie?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łowcy jeleni i najcenniejsza waluta

@HokusPokus chciałbym Ci wierzyć albo też jesteś jednym na milion ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łowcy jeleni i najcenniejsza waluta

napisałeś w temacie że chodzi o bmw, byłoby bardzo miło z Twojej strony, gdybyś jeszcze podał model, rok i silnik, wtedy można byłoby coś dumac

a najlepiej będzie jak podjedziesz np. do inter carsu i tam Ci powiedzą, doradzą lub też pokażą, czy o taką Ci chodzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łowcy jeleni i najcenniejsza waluta

Ja polecam tobie mechanika na ulicy Nowoprojektowanej od strony Wojska Polskiego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org