sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
w Ostrołęce pisowski prezydent zabronił wywświetlania w kinach filmu Kler !!!!!!!!!!

odpowiadamy że to plotka temat zamknięty ; )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w Ostrołęce pisowski prezydent zabronił wywświetlania w kinach filmu Kler !!!!!!!!!!

Nie dziwi mnie to, ponieważ dziś większość produktów naszpikowanych jest chemią a konsumenci świadomi czy nie i tak kupią i zjedzą. Wiadomo, że wielkie firmy chcą wyprodukować towar jak najmniejszym kosztem a sprzedać jak największym, pakują więc byle co nie zawracając sobie głowy, że trują ludzi. Weźmy np. jogurty kefiry itp, reklamują, że niby takie zdrowe, że świetne. Gówno prawda za przeproszeniem, nasi zachodni sąsiedzi importują do nas masę tych produktów, wiadomo - kauflandy, lidle itp. A ich towar bardzo odbiega od miana zdrowego, a wszystko zaczyna się od przetwarzanych owoców, truskawki, jabłka i inne owoce czy warzywa są tam sztucznie hodowane, podziemne nawodnienia, opryski na szybkie dojrzewanie, opryski przeciw ślimakom i tak dalej i tak dalej, jeśli nie ma słońca owoc wolno dojrzewa, więc poganiają go w taki właśnie sposób. Wystarczy ugryźć taką przykładową truskawkę, zero smaku a wielka jak pięść. Tak samo jest z ziemniakami czy kapustą. Taka jedna główka kapusty z Niemieckich upraw waży nawet do 18 kg! Więc nie oczekujmy zdrowej żywności, jeśli ktoś ma kawałek ziemi polecam uprawiać swoje warzywa. Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w Ostrołęce pisowski prezydent zabronił wywświetlania w kinach filmu Kler !!!!!!!!!!

a co ze zboczencem w lomzy?tez bujda?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w Ostrołęce pisowski prezydent zabronił wywświetlania w kinach filmu Kler !!!!!!!!!!

Chodzi o to ze ja nie chce zmieniac radia te i dobrze gra i ladnie sie komponuje ;) wszystko kwestia gustu :) korzystam z transmitera i slucham radia takze te mi w zupelnosci wystarczy :) Ale dzieki za podpowiedz



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w Ostrołęce pisowski prezydent zabronił wywświetlania w kinach filmu Kler !!!!!!!!!!

To fakt. Też korzystałem z transmitera, ale były zakłócenia. Małe, ale irytujące. Pozatym za dużo zabawy z transmiterem. Ale to jak kto chce, ogólnie blaupunkt jest b.ładny. Pozdrawiam :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w Ostrołęce pisowski prezydent zabronił wywświetlania w kinach filmu Kler !!!!!!!!!!

rolnik69

Ok, że zgłasza to nie znaczy że nie umie kombinować. Trzeba kombinować, ale najlepiej w pozytywnym znaczeniu. Chciałbyś żeby ktoś Ci kradł z dochodu stówkę na tydzień?

Polacy kombinują (złe znaczenie) bo muszą, a czemu muszą? Bo się okradają nawzajem.

PS. to nie jest nienawiść, tylko szukania równości między przedsiębiorcami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w Ostrołęce pisowski prezydent zabronił wywświetlania w kinach filmu Kler !!!!!!!!!!

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w Ostrołęce pisowski prezydent zabronił wywświetlania w kinach filmu Kler !!!!!!!!!!

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w Ostrołęce pisowski prezydent zabronił wywświetlania w kinach filmu Kler !!!!!!!!!!

odrosty konkretne



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w Ostrołęce pisowski prezydent zabronił wywświetlania w kinach filmu Kler !!!!!!!!!!

Electrolux Ładowana od góry is the best. Samsung potwierdzam. Ariston to włoszczyzna , bym się bał ryzykować. Ale na razie na forum nikt nie chce pralki kupować. To stary temat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w Ostrołęce pisowski prezydent zabronił wywświetlania w kinach filmu Kler !!!!!!!!!!

:D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w Ostrołęce pisowski prezydent zabronił wywświetlania w kinach filmu Kler !!!!!!!!!!

rolnik ogólnie piszę ;) autochton, takie jak tobie lekarz przepisał? NIE dziękuję.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w Ostrołęce pisowski prezydent zabronił wywświetlania w kinach filmu Kler !!!!!!!!!!

widział kiedys ktoś bmw co nie miało dzwona w niemczech a po sprowadzeniu w polsce bo ja nie

_______________________________
Niech Sprawiedliwość Zatryumfuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w Ostrołęce pisowski prezydent zabronił wywświetlania w kinach filmu Kler !!!!!!!!!!

cycolina ma zupełną rację

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w Ostrołęce pisowski prezydent zabronił wywświetlania w kinach filmu Kler !!!!!!!!!!

Taa... Mi ostatnio koleżanka powiedziała, że znaleźli tego chłopaka bez nerki w Lasku Jednaczewskim. Według mnie totalna bzdura.

Roberta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w Ostrołęce pisowski prezydent zabronił wywświetlania w kinach filmu Kler !!!!!!!!!!

Ja jadę około godziny 19,mógłbym cię zabrać w zależności gdzie byś wysiadała.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w Ostrołęce pisowski prezydent zabronił wywświetlania w kinach filmu Kler !!!!!!!!!!

Mile spędzony dzionek ( bez kobiecego gdzie mnie zaprosisz?), jakiś zajefajny obiadek, a potem ...........?!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w Ostrołęce pisowski prezydent zabronił wywświetlania w kinach filmu Kler !!!!!!!!!!

mogę poprosić o jakiś namiar na przyszłość?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w Ostrołęce pisowski prezydent zabronił wywświetlania w kinach filmu Kler !!!!!!!!!!

TO NIE JEST PRAWDA.


ŁUKASZ JEST DALEJ SZUKANY


NIE ROZSIEWAJCIE PLOTEK!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w Ostrołęce pisowski prezydent zabronił wywświetlania w kinach filmu Kler !!!!!!!!!!

niema nic lepszego jak sylwester na dworzu , wypić na ławce kulturalnie przed blokiem



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w Ostrołęce pisowski prezydent zabronił wywświetlania w kinach filmu Kler !!!!!!!!!!

O i widzisz. Potrafisz pisać bez wulgaryzmów. Brawo. Jeżeli tego, że nie lubię ignorancji lub głupoty nazywasz dbaniem o reputację, to niech tak będzie. :)
Co się zaś tyczy cytatu, tak to Nietzsche. Wyszedłem z założenia, że jest on na tyle popularny, że wszyscy go znają. To tak jakby pod " Wiem , że nic nie wiem" podpisywać Sokratesa. Jak widać się myliłem, biję się w pierś. Moja wina :)

_______________________________
Niech Sprawiedliwość Zatryumfuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w Ostrołęce pisowski prezydent zabronił wywświetlania w kinach filmu Kler !!!!!!!!!!

Głosujcie na zdjęcia Łomżyńskiego cmentarza, bo nasz jest najładniejszy !!

http://konkurs.memori.pl/2390,galeria-uzytkownika.html

Na stronie napisane jest że spośród wszystkich osób, które oddadzą głos na dowolne zdjęcie, zostanie wylosowana nagroda specjalna JUROR: aparat fotograficzny Canon PowerShot A1200.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w Ostrołęce pisowski prezydent zabronił wywświetlania w kinach filmu Kler !!!!!!!!!!

Zapraszam do Nikodem Clubu ul.Nowogrodzka 9 :) nie ma lepszego lokalu

Roberta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w Ostrołęce pisowski prezydent zabronił wywświetlania w kinach filmu Kler !!!!!!!!!!

Nie dalo sie zrobic lepszych zdjec?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w Ostrołęce pisowski prezydent zabronił wywświetlania w kinach filmu Kler !!!!!!!!!!

Który to już temat? 6? 7?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w Ostrołęce pisowski prezydent zabronił wywświetlania w kinach filmu Kler !!!!!!!!!!

"Wes" się sam za słownik, a nie siedzisz przed kompem i udajesz mądrego.
A tak przy okazji, to zdanie zawsze zaczynamy z dużej litery. Myślnika tez nie wiesz jak używać, więc radzę wrócić do podstawówki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w Ostrołęce pisowski prezydent zabronił wywświetlania w kinach filmu Kler !!!!!!!!!!

Polecam Bar "Chata" na Szosie Zambrowskiej (dawna "Alicja"). Dobra kuchnia, mili właściciele, 60 zł. od osoby. Polecam. Fajni ludzie przychodzą na imprezy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w Ostrołęce pisowski prezydent zabronił wywświetlania w kinach filmu Kler !!!!!!!!!!

Co myślicie na temat ledowych żarówek w ośeietleniu w mieszkaniu i gdzie można je kupić w dobrej cenie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w Ostrołęce pisowski prezydent zabronił wywświetlania w kinach filmu Kler !!!!!!!!!!

Ale takie rzeczy dzieją się od dawna, w Łomży podobno już połowa chłopaków bez jaj chodzi.

Roberta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w Ostrołęce pisowski prezydent zabronił wywświetlania w kinach filmu Kler !!!!!!!!!!

a gdzie był wcześniej?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w Ostrołęce pisowski prezydent zabronił wywświetlania w kinach filmu Kler !!!!!!!!!!

stevia może być rozwiązaniem problemu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w Ostrołęce pisowski prezydent zabronił wywświetlania w kinach filmu Kler !!!!!!!!!!

na przeciwko statoila

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w Ostrołęce pisowski prezydent zabronił wywświetlania w kinach filmu Kler !!!!!!!!!!

Farinelli -Castrato.

http://www.youtube.com/watch?v=HuQiDI36DYY&feature=player_embedded

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w Ostrołęce pisowski prezydent zabronił wywświetlania w kinach filmu Kler !!!!!!!!!!

Polecam sylwester w Cieciorach 250zl od pary.www.agro-wesele.pl
tel,512 358 224

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w Ostrołęce pisowski prezydent zabronił wywświetlania w kinach filmu Kler !!!!!!!!!!

Witajcie, co wiecie na temat biletów elektronicznych? Opłaca się? Na jakiej zasadzie to działa?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w Ostrołęce pisowski prezydent zabronił wywświetlania w kinach filmu Kler !!!!!!!!!!

chrostos99 pewnie chcesz zaoszczędzić na prądzie to masz tu kalkulator sam sobie przelicz i wybierz co Tobie pasuje.
http://ledka.pl/kalkulator/index.html

*"Specjaliści ostrzegają, że energooszczędne kompaktowe żarówki mogą wywoływać migreny, epilepsje i wysypki. Doktor Sarkany, fotodermatolog z St John's Institute of Dermatology w Londynie mówi, że zetknął się już z pacjentami, u których energooszczędne żarówki wywoływały wysypkę. Niektórzy z nich chorowali na toczeń, a objawy były wzmacniane ekspozycją na światło fluorescencyjne. Również i inni specjaliści przyznają, że forsowane przez UE oświetlenie stanowi problem ze względu na emitowane przez siebie duże porcje światła ultrafioletowego. Ono właśnie powoduje cierpienia u osób z chorobami skóry".

* źródło: "Daily Mail"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w Ostrołęce pisowski prezydent zabronił wywświetlania w kinach filmu Kler !!!!!!!!!!

POSIADAM BILET ELEKTRONICZNY NA WSZYSTKIE LINIE.KOSZTUJE 40,50.JEST TROCHĘ TAŃSZY.MOŻESZ GO REJESTROWAĆ PRZY WEJŚCIU DO AUTOBUSU,ALE TO TYLKO DLA CELÓW STATYSTYCZNYCH/DLA MPK/.MAM BILET ULGOWY.POLECAM.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w Ostrołęce pisowski prezydent zabronił wywświetlania w kinach filmu Kler !!!!!!!!!!

Cleric raczej nie wiele osób wie kto to jest Nietzsche....

Na ulicach wśród młodych to jest modne nie wspominając "palić sadzić zalegalizować "




"W całym życiu szanuj prawdę tak, by twoje słowa były bardziej wiarygodne od przyrzeczeń innych."Sokrates

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w Ostrołęce pisowski prezydent zabronił wywświetlania w kinach filmu Kler !!!!!!!!!!

Popieram prośbę Szarego.Pomagam bezdomnym zwierzętom na miare mioch możliwości.Innych forumowiczów proszę,aby nie pozostawali obojętni. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w Ostrołęce pisowski prezydent zabronił wywświetlania w kinach filmu Kler !!!!!!!!!!

16-18 grudnia z niemiec do polski
3-4 styczen z polski do niemiec

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w Ostrołęce pisowski prezydent zabronił wywświetlania w kinach filmu Kler !!!!!!!!!!

lek med Dorota Susol bardzo dobry lekarz 86 218-84-22 i polecam jeszcze Lech Kolakowski bardzo dobry kardolog pozdrawiam oboje przyjmują na ul Wyszynskiego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w Ostrołęce pisowski prezydent zabronił wywświetlania w kinach filmu Kler !!!!!!!!!!

Tekst pochodzi ze strony www. atchuj.pl

Ja chcę pracować A TU TAKI ****!!!!

Nosz ***** ich ****** mać! Dostaje człowiek pracę, tą o której marzył! Cieszy się jak dziecko bo to pierwsza praca jest i od razu taka idealna! Ale nie! Nie *****, nie może być za różowo!! Bo jak jest dobrze to zaraz państwo musi ci nasrać!! Nie zatrudnia cię na etat, bo firmie to nie na rękę - ja ich jak najbardziej tu rozumiem i nie na nich jest wkurw, ale na to zjebane PAŃSTWO! Otóż okazuje się, że muszę płacić ZUS, podatek dochodowy, który służy tylko temu aby państwo mogło zapłacić ODSETKI od swoich corocznych pożyczek (tak moi drodzy na to idą wasze podatki!! Na procent banku!!). I że jeszcze ***** muszę co miesiąc latać zbierać jakieś papiery, faktury VAT i inne cuda, żeby im co miesiąc ładnie z raportami zarobków w zębach na kolanach przynieść do urzędu i poświadczyć, że oto jestem full legal i tyle a tyle mam zarobku!

No do ***** ciężkiego!!! Niech się wszyscy ode mnie odpierdolą!!! Ja chce tylko do kurwy ciężkiej pracować! Nie po to żeby zarabiać nawet, nie, po to żeby zdobyć doświadczenie, bo nasze zjebane studia są potrzebne tylko, żeby mieć ten osrany papier!! Ale nie, nie mogę pracować za darmo. Przecież Państwo się o mnie troszczy i płacę minimalną mi zapewnia! Nosz ***** mać!

Jak widzę tych wszystkich urzędasów to mam ochotę ich wszystkich spalić! Pierdolone nieroby, siedzą i pierdzą a ja muszę ***** zapierdalać i im opłacać ich ciepłe posadki!! Bo przecież oni są tacy potrzebni! Oni są panami! Gównem jesteście, niczym więcej kutasy niemyte! Jeszcze mi ***** o dotacjach unijnych pierdolicie, wy skurwysyny, PO MOIM TRUPIE!! Weźcie sobie te 40tys i wsadźcie je sobie głęboko w swoje komunistyczne dupska!!!

Ja nie kradnę! I nawet w największym głodzie nie poniżę się do takiej akcji, żeby biednym, innym co pracują ciężko zapierdalać ich ciężko wypracowane pieniądze! O nie, do tego się nie posunę, wolę zdechnąć, niż upodobnić się do was, wy urzędnicze świnie!

Nic dziwnego, że 50% polaków robi na czarno! To są ***** BOHATEROWIE! Oni dźwigają gospodarkę tego kraju. Gdyby nie oni mielibyście jeszcze gorzej - choć ciężko w to uwierzyć.

Spalmy wszystkie urzędy i ZUSy (będzie ciężej bo oni, bogaci są, to takie pałacyki ze stali mają, ale damy radę), spalmy tych komuchów w pizdu! I wyjdźmy na ulice jak wolni ludzie i do kurwy nędzy zacznijmy pracować KREATYWNIE!! Zacznijmy budować ten ****** kraj. Bo inaczej zaraz się to wszystko, ta cała szopka, na nas zawali...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w Ostrołęce pisowski prezydent zabronił wywświetlania w kinach filmu Kler !!!!!!!!!!

Zawładnąć rzeszami ludzi? U nas to nie potrzebne, mamy demokrację! :-) Czyli wybierają ludzie, a wiadomo, że więcej jest głupich niż mądrych, więc rządzącym to odpowiada:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w Ostrołęce pisowski prezydent zabronił wywświetlania w kinach filmu Kler !!!!!!!!!!

Polecam Ernesta z Centrum na Giełczyńskiej, ja wraz z moimi koleżankami zdałyśmy za pierwszym razem, ale myślę, że każdy będzie polecał Ci swojego instruktora, wiec możesz mieć ciężki wybór.
Powodzenia:]

Roberta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w Ostrołęce pisowski prezydent zabronił wywświetlania w kinach filmu Kler !!!!!!!!!!

bardzo chętnie pojchaałabym ale w sobotę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w Ostrołęce pisowski prezydent zabronił wywświetlania w kinach filmu Kler !!!!!!!!!!

adams2804 to nasza kochana dzidzia zrobi nitro i będzie brum brum jeździło w piaskownicy :-)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w Ostrołęce pisowski prezydent zabronił wywświetlania w kinach filmu Kler !!!!!!!!!!

jak ci szkoda szmalu na zeby to rob w tym sledziowie.
ja moge w lomzy placic nawet 5 razy wiecej, aby nie bolało i bylo dobrze zrobione.

na zebach nie ma co oszczedzac :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w Ostrołęce pisowski prezydent zabronił wywświetlania w kinach filmu Kler !!!!!!!!!!

Polecam Panią Monikę Chojnowską przyjmowała wcześniej na Ks. Anny, a teraz na Ks. Janusza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w Ostrołęce pisowski prezydent zabronił wywświetlania w kinach filmu Kler !!!!!!!!!!

Niko nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś Ty się zajął pomaganiem ludziom

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w Ostrołęce pisowski prezydent zabronił wywświetlania w kinach filmu Kler !!!!!!!!!!

Nie tak trudno znaleźć takie produkty, trzeba jedynie poświęcić trochę czasu na przeszukiwaniu sklepu :| Stu procentowo zdrowe owoce byśmy mogli jeść, gdybyśmy na poletku w środku dziczy, z dala od dymu kominów, pestycydów i innych świństw posadzili sobie warzywka :) Sadząc swoje warzywa używam tylko naturalnych nawozów, jednak zawsze trochę chemi wciągną z powietrza, gleby, czy wód gruntowych :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w Ostrołęce pisowski prezydent zabronił wywświetlania w kinach filmu Kler !!!!!!!!!!

Nikt Ci nie broni pomagać ludziom. Pamiętaj tylko jedno - człowiek może pójść po pomoc, są od tego organizacje. Zwierzę raczej nie pójdzie między ludzi i nie powie "Człowieku, nie mam co jeść, a mój pan, któremu ufałem połamał mi kijem żebra, bo mu się nudziło".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w Ostrołęce pisowski prezydent zabronił wywświetlania w kinach filmu Kler !!!!!!!!!!

Dzony nadaje ;) Aż chce się słuchać ;0
http://www.dance-stacja.pl/player.html



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w Ostrołęce pisowski prezydent zabronił wywświetlania w kinach filmu Kler !!!!!!!!!!

Bardzo słusznie Olu,nie sposób się z Tobą nie zgodzić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w Ostrołęce pisowski prezydent zabronił wywświetlania w kinach filmu Kler !!!!!!!!!!

KORG PA500

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w Ostrołęce pisowski prezydent zabronił wywświetlania w kinach filmu Kler !!!!!!!!!!

a ja jade w nocy z 20na21 .11 zapraszam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w Ostrołęce pisowski prezydent zabronił wywświetlania w kinach filmu Kler !!!!!!!!!!

To niestety nieuniknione, dla przykładu - przypomnijcie sobie jak kilkanaście lat temu wyglądały grzybobrania, grzyby rosły wszędzie i było ich duuuuużo więcej niż dziś, a wszystko przez sztuczne opryski, które rolnicy stosują na swoich polach wokół lasów, niestety chemia działa strasznie na środowisko i bardzo łatwo to dostrzec.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w Ostrołęce pisowski prezydent zabronił wywświetlania w kinach filmu Kler !!!!!!!!!!

Niko - ty tu nikomu nie doradzaj kim lub czym ma się zająć. Jeśli uważasz, że ludziom trzeba bardziej pomagać to proszę bardzo załóż oddzielny post i tam udzielaj rad w jaki sposób pomagasz ludziom, nie krytykuj dobrych intencji forumowiczów - patrz tytuł postu: Do tych, co lubią zwierzęta. Poza tym myślę, że jak ktoś jest dobrym człowiekiem to pomaga zarówno ludziom jak i zwierzętom.
Odnośnie tematu: na moim osiedlu mieszka czarna, drobna suczka, która godzinami biega miedzy blokami. Ludzie litują się nad nią i dokarmiają. Suczka ma właścicieli, ale oni nie chcą za bardzo się nią opiekować. Dziś wieczorem suczka piszczała w ogródku tych państwa, żeby wpuścili ją do mieszkania.
Szkoda mi zarówno zwierząt mieszkających na wsi na łańcuchu jak i tych w mieście, które nie mają odpowiedniej opieki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w Ostrołęce pisowski prezydent zabronił wywświetlania w kinach filmu Kler !!!!!!!!!!

Najlepiej robia to na Allegro.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w Ostrołęce pisowski prezydent zabronił wywświetlania w kinach filmu Kler !!!!!!!!!!

Pomogę w napisaniu pracy magisterskiej, licencjackiej, dyplomowej lub zaliczeniowej. Wieloletnie doświadczenie! bednarz1985@gmail.com

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w Ostrołęce pisowski prezydent zabronił wywświetlania w kinach filmu Kler !!!!!!!!!!

Pisałam już kiedyś na forum,że dokarmiam bezpańskie koty.Skrytykowano mnie za to,że za moją sprawą koty mnożą się na potęgę.Zaniepokojonych uspokajam.Rzeczywiście jakies 8 tygodni temu kotka,która sie opiekuję, miała małe.Na poczatku listopada w słoneczny dzień dumnie wyprowadziła 3 maluchy;czarnego,pręgowanego i łaciatego.Wczoraj widzialam kotkę znowu.Był przy niej tylko jeden malec.Co się stalo z pozostałymi ,nie wiem.Więc uspokajam tych,którzy uważają,że bezpańskie koty mnożą się na potęgę.Niewiele z nich przeżyje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w Ostrołęce pisowski prezydent zabronił wywświetlania w kinach filmu Kler !!!!!!!!!!

Pamiętam jak za dzieciaczka, a nie było to tak dawno temu, "jeździłam" na grzybach, nie spojrzało się pod nogi i był poślizg na maślaku :) Teraz o to dużo trudniej...
Z grzybami jest kiepsko nie tylko ze względu na zanieczyszczenie. W tym roku pogoda im nie dopisała, a i nie brak jeleni, którzy niszczą grzybnię. Bo po co obcinać korzeń, lepiej wszystko powyrywać... O wysypiskach urządzanych w lesie już nie wspomnę, jak widzę butelki po Domestosie i innej chemii, to się nóż w kieszeni otwiera.

Co do dodatków typu E, daję radę kupić produkty spożywcze nie zawierające straszliwych ilości chemii. Wyzwaniem natomiast było znalezienie pokarmu dla mojego futrzaka, który by mu nie szkodził.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w Ostrołęce pisowski prezydent zabronił wywświetlania w kinach filmu Kler !!!!!!!!!!

'pomoge" znaczy gratis z dobrego serca?????????????????????????
_____________________________

Roberta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w Ostrołęce pisowski prezydent zabronił wywświetlania w kinach filmu Kler !!!!!!!!!!

Masz 26 lat, ile wg ciebie znaczy wieloletnie?:]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w Ostrołęce pisowski prezydent zabronił wywświetlania w kinach filmu Kler !!!!!!!!!!

MiYu co do obcinania korzeni grzybów, mam nadzieję, że nie mówisz o ucinaniu grzyba przy ziemi i pozostawieniu reszty? Tak się nie robi, prawidłowo "wykręca" się całego owocnika z ziemi nie pozostawiając resztek trzonka, ponieważ w takim wypadku dochodzi do gnicia pozostałości i tym samym grzybni, co owocuje tym, że przez długi czas nie mamy czego szukać w tym miejscu. To niestety błąd popełniany też grzybiarzy z dużym stażem. A ten rok był dla nas faktycznie nie łaskawy. Jesień sucha, teraz pora na śnieg a za oknem pada ;-) Mówiąc futrzaka masz na myśli kota? Najlepszy pokarm dla niego to myszy, wpuść go do piwnicy to naje się i zrobi pożytek ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w Ostrołęce pisowski prezydent zabronił wywświetlania w kinach filmu Kler !!!!!!!!!!

a ja slyszalem ze znaleziono faceta w miastkowie , wysokim, sniadowie i kolnie.tego samego. nie mail trzech nerek, obu watrob i serc. z tego wynika, ze mam najlepszy sluch!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
________________________________________

Roberta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w Ostrołęce pisowski prezydent zabronił wywświetlania w kinach filmu Kler !!!!!!!!!!

juz w gimnazjum magisterki pisal. na niektorych 'uczelniach' to by przeszlo!!!!!!!!!!!!!!
__________________________________

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w Ostrołęce pisowski prezydent zabronił wywświetlania w kinach filmu Kler !!!!!!!!!!

Maszyna jest po to żeby plebs nie miał z kim się użerać o numerek. Proponuje ogrodzić budynek siatką wtedy nikt nie będzie przeszkadzać urzędnikom w ciężkiej pracy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w Ostrołęce pisowski prezydent zabronił wywświetlania w kinach filmu Kler !!!!!!!!!!

na allegro najtaniej. ale jesli nie zal kasy to w dawnej spoldzielni inwalidow na warynskiego. tylko on rzadko przyjmuje bo z w-wy przyjezdza ze dwa razy w miesiacu. nie pamietam jak sie nazywa. obok tej Teczy z zabawkami dla dzieci.
_____________________________________

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w Ostrołęce pisowski prezydent zabronił wywświetlania w kinach filmu Kler !!!!!!!!!!

Zenit Źle to sformułowałam - chodzi mi o ludzi, którzy po znalezieniu grzyba wyrywają go, a później "rozorają" nożem ziemię dookoła, a tak, żeby było śmiesznie.
Koty u mnie chodzą gdzie chcą, co złapią to zjedzą, jedynie zimą dostają dodatki w postaci suchej karmy lub surowego mięska. Bardziej o moją fretkę mi chodziło, gdyż znudziła mu się dieta naturalna i musiałam poszukać suchego, a wybredny strasznie z niego cholernik :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w Ostrołęce pisowski prezydent zabronił wywświetlania w kinach filmu Kler !!!!!!!!!!

Coś w tym jest bo ostatnio dużo ofert z narządami na allegro się pojawiło.

Roberta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w Ostrołęce pisowski prezydent zabronił wywświetlania w kinach filmu Kler !!!!!!!!!!

Jeśli koteczka doczeka wiosny,na pewno poddam ją kastracji.Na razie mam problemy,żeby podejść do niej.Naprawdę jest dzika.Dokarmiam ją ( i inne koty od 29-go sierpnia)dopiero niedawno pozwoliła mi podejść blisko(ale nie na tyle,żeby ja pogłaskać)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w Ostrołęce pisowski prezydent zabronił wywświetlania w kinach filmu Kler !!!!!!!!!!

początkowo jesli ktos kojarzy to sklep berghoff byl w galerii stokrotka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w Ostrołęce pisowski prezydent zabronił wywświetlania w kinach filmu Kler !!!!!!!!!!

Wątek założony w prezencie dla Nico, cyt:Autor: Katie84 (---.lomza.vectranet.pl)
Data: 20-11-11 21:33

Niko - ty tu nikomu nie doradzaj kim lub czym ma się zająć. Jeśli uważasz, że ludziom trzeba bardziej pomagać to proszę bardzo załóż oddzielny post i tam udzielaj rad w jaki sposób pomagasz ludziom, nie krytykuj dobrych intencji forumowiczów - patrz tytuł postu: Do tych, co lubią zwierzęta. Poza tym myślę, że jak ktoś jest dobrym człowiekiem to pomaga zarówno ludziom jak i zwierzętom.
Odnośnie tematu: na moim osiedlu mieszka czarna, drobna suczka, która godzinami biega miedzy blokami. Ludzie litują się nad nią i dokarmiają. Suczka ma właścicieli, ale oni nie chcą za bardzo się nią opiekować. Dziś wieczorem suczka piszczała w ogródku tych państwa, żeby wpuścili ją do mieszkania.
Szkoda mi zarówno zwierząt mieszkających na wsi na łańcuchu jak i tych w mieście, które nie mają odpowiedniej opieki.
Teraz mamy oddzielny wątek a moderatorem niech będzie Nico.Prosimy o pomysły jak pomagać ludziom w zimie,



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w Ostrołęce pisowski prezydent zabronił wywświetlania w kinach filmu Kler !!!!!!!!!!

Widocznie przeżyła biedulka swoje :( Kocicę, która jest u nas musieliśmy przekupić kawałkiem kurczaka, wyczuwała, że coś od niej chcemy i bała się podejść. Powoli się z Tobą oswoi, takie koty często mają niemiłe wspomnienia związane z człowiekiem, ale ciepło i opieka sprawiają, że znów zaczynają ufać. Jeden kocurek rzucał się na nogę, gdy się do niego podchodziło. Został wyrzucony z jadącego samochodu (niestety kierowcy nie udało się namierzyć). Bał się ludzi, że sikał pod siebie. Obecnie można sobie o niego na dworze nogi połamać, łazi ciągle koło człowieka i ociera się o spodnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w Ostrołęce pisowski prezydent zabronił wywświetlania w kinach filmu Kler !!!!!!!!!!

Rok pracy i już podwyżka! Prezydent dostanie 2 tys. zł więcej...

http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20111120/REG20/729709826

Co o tym myślicie? ja uważam ze powinien za darmo zapierdalać albo za 1370 PLN brutto pognać go w pizdu !! O Boże ze taki to ***** ****** kraj !! Jeszcze mu ***** darmozjadowi mało !!! Na kogo Wy glosowaliście ?Ludzie opamiętajcie się !!

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w Ostrołęce pisowski prezydent zabronił wywświetlania w kinach filmu Kler !!!!!!!!!!

Dopiero minął rok jego prezydentury, więc zbyt dużo oceniać nie można, pod koniec następnego prawdopodobnie będzie można się w pełni wypowiadać o prezydencie.
Póki co, jestem zadowolona z wyboru, Łomża się rozwija, a dofinansowania z UE o które walczył na pewno się przydadzą. Czerniawski jako wieloletni polityk ma znajomości, wie gdzie nacisnąć, by coś osiągnąć.
Na pewno jest lepszy od Brzezińskiego, który miał większe wynagrodzenie, prawie nic nie robił dla miasta i kombinował jak tylko potrafił.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w Ostrołęce pisowski prezydent zabronił wywświetlania w kinach filmu Kler !!!!!!!!!!

osobiście uważam że polityk powinien zarabiać dużo ALE (podkreślam ALE) powinien też działać na korzyść obywateli. jednak większość z tych polityków siedzi na czterech literach i nic nie robi, więc powinno im się odebrać pensje lub zredukować je do 400-500 zł żeby był to "dodatek" do pensji z normalnej pracy. Wtedy poznaliby realia życia w Polsce. A taki polityk za 'nicnierobienie' bierze (strzelam) 5-6tys na rękę więc wg mnie bardzo dużo.

Ale cóż, mam tylko 17 lat, co ja mogę wiedzieć...

Roberta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w Ostrołęce pisowski prezydent zabronił wywświetlania w kinach filmu Kler !!!!!!!!!!

Z tego co wiem to w starej waciarni 160 od pary a jak się idzie w 3 pary to 140 od party :) Czekam az mi powiedzą ile sylwek tak będzie kosztował, jak ktoś będzie wiedział niech pisze :)

Roberta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w Ostrołęce pisowski prezydent zabronił wywświetlania w kinach filmu Kler !!!!!!!!!!

w unii bierze 40 000 za powiekszanie klatek kurom i okreslania krzywizny banana

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w Ostrołęce pisowski prezydent zabronił wywświetlania w kinach filmu Kler !!!!!!!!!!

a ja słyszałem, że jakiemuś typowi wycieli wątrobe, a porwali go z pod biedronki xD i byli to rosjanie (podobno koło Łomży zawiązuje się szajka ruskich). Trupa porzucili nie daleko miejsca zamieszkania. tak słyszałem, ale w to nie wierze :)

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w Ostrołęce pisowski prezydent zabronił wywświetlania w kinach filmu Kler !!!!!!!!!!

Ja mam wrażenie,że bezdomnych psiaków jest coraz więcej.
W okolicy Księcia Janusza,Kazańskiej,Rycerskiej,Mazowieckiej widziałam psa w typie pinczera,beżowo-rudy z oklapniętymi uszkami.Drobniutki,chudziutki,wystraszony.Biedaczek cały się trzęsie chyba z zimna i ze strachu.Chciałabym,żeby znalazł ciepły,kochający domek albo na razie chociaż opiekę w schronisku.
Tydzień temu dokarmiałam psa w typie owczarka niemieckiego.Pies młody,około roku,bardzo łagodny i proszący o głaskanie.Ale zniknął,nie wiem gdzie jest.


Roberta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w Ostrołęce pisowski prezydent zabronił wywświetlania w kinach filmu Kler !!!!!!!!!!

Nie licz bo sie prZeliczysz:)
Idź teraz i zajmij sobie kolejkę:):)

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w Ostrołęce pisowski prezydent zabronił wywświetlania w kinach filmu Kler !!!!!!!!!!

No ładny ..uj. oczywiście na wszystkim trzeba oszczędzać... trzeba zaciskać pasa, ale szkoda, że tyczy się to tylko zwykłych ludzi, a nie władzy, która nie musi oszczędzać...w końcu zabierze się komuś innemu...

CHORY KRAJ!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w Ostrołęce pisowski prezydent zabronił wywświetlania w kinach filmu Kler !!!!!!!!!!

srakiego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w Ostrołęce pisowski prezydent zabronił wywświetlania w kinach filmu Kler !!!!!!!!!!

u Dżordana !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w Ostrołęce pisowski prezydent zabronił wywświetlania w kinach filmu Kler !!!!!!!!!!

w miescie jest 1 (!) prezydent. w gminie 1 (!) wojt. wsejmie mamy 460 ludzi ktorzy biora podobna (albo wieksza) kase za 0 (zero) odpowiedzialnosci a w senacie kolejna 100!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
______________________________________________

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w Ostrołęce pisowski prezydent zabronił wywświetlania w kinach filmu Kler !!!!!!!!!!

to samo trochę inaczej:

http://www.znadwilii.lt/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w Ostrołęce pisowski prezydent zabronił wywświetlania w kinach filmu Kler !!!!!!!!!!

czy są jeszcze gokarty w łomzy na poznanskiej121??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w Ostrołęce pisowski prezydent zabronił wywświetlania w kinach filmu Kler !!!!!!!!!!

a znacie jakieś inne atrakcje w łomży

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w Ostrołęce pisowski prezydent zabronił wywświetlania w kinach filmu Kler !!!!!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w Ostrołęce pisowski prezydent zabronił wywświetlania w kinach filmu Kler !!!!!!!!!!

MiYu z tego co wiem fretka to po prostu oswojony tchórz? Nie smrodzi to? ;))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w Ostrołęce pisowski prezydent zabronił wywświetlania w kinach filmu Kler !!!!!!!!!!

POLSKI KSIADZ TO PAZERNY SEP NA PIENAIDZE!

http://czat.onet.pl/1,265,8,92428741,229932959,11671399,0,forum.html

Bym ich wszystkich wypierdoliła w kosmos czarnych darmozjadów!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w Ostrołęce pisowski prezydent zabronił wywświetlania w kinach filmu Kler !!!!!!!!!!

Jakie macie plany na wakacje 2012? Ja postanowiłam w tym roku pojechać do Hiszpanii to było moje wielkie marzeń od bardzo bardzo dawna:) Jestem już na tyle przygotowana na zwiedzanie tego kraju że warto wyruszać. Codziennie czytam artykuły na temat Hiszpanii. A wy gdzie wybieracie się na wakacje?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w Ostrołęce pisowski prezydent zabronił wywświetlania w kinach filmu Kler !!!!!!!!!!

House of Pain vs. Queen vs. ACDC


http://www.youtube.com/watch?v=wzUp5jQKlMg&feature=related








The Beatles vs Joan Jett vs Cypress Hill vs House of Pain vs RATM

http://www.youtube.com/watch?v=MZBuYbKgvQI&feature=related



The Beatles vs LCD Soundsystem vs The Kinks

http://www.youtube.com/watch?v=MPtWh5XjiH0&feature=related

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org