sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
jezeli Jaki wygra to zburzy pałac kultury w Warszawie ahahahah ale odjazd!!!!!!!!!!!!!




Mapa polskich zarobków od dawna pozostaje bez większych zmian. Stan ten potwierdza też nowy raport firmy Sedlak & Sedlak. Najwyższe zarobki (4,5 tys. zł) w woj. mazowieckim. Dalej Pomorze (3,7 tys.), Dolny Śląsk (ok. 3,7 tys.) i Wielkopolska (3,5 tys.). Na drugim końcu płacowej tabeli – Mazury i tzw. „ściana wschodnia” (od 2,7 do 2,9 tys. zł). Nie zanosi się, by cokolwiek mogło zakłócić ten obraz.

http://praca.wp.pl/title,Srednia-krajowa-placa-to-mit-Ile-naprawde-zarabiamy,wid,13104509,wiadomosc.html?ticaid=1d67d

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jezeli Jaki wygra to zburzy pałac kultury w Warszawie ahahahah ale odjazd!!!!!!!!!!!!!

to przekaz ta informacje ze jej poszukuje dla jej wiedzy, byłbym Tobie bardzo wdzięczny..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jezeli Jaki wygra to zburzy pałac kultury w Warszawie ahahahah ale odjazd!!!!!!!!!!!!!

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jezeli Jaki wygra to zburzy pałac kultury w Warszawie ahahahah ale odjazd!!!!!!!!!!!!!

cb dobry pomysł. Przynajmniej praktyczne . Nie polecam krawatow,perfum,slipkow, bo oklepane to strasznie. Moze cos zrobionego własnoręcznie? np. ciepły szalik?:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jezeli Jaki wygra to zburzy pałac kultury w Warszawie ahahahah ale odjazd!!!!!!!!!!!!!

strona super!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jezeli Jaki wygra to zburzy pałac kultury w Warszawie ahahahah ale odjazd!!!!!!!!!!!!!

hah, wiem ze mała ale jednak dziś mam taki dzień ze nie mogę przestać myśleć o niej ;) i dlatego posunąłem się do takiej desperackiej próby.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jezeli Jaki wygra to zburzy pałac kultury w Warszawie ahahahah ale odjazd!!!!!!!!!!!!!

To tak po makijazu, czy realnie?:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jezeli Jaki wygra to zburzy pałac kultury w Warszawie ahahahah ale odjazd!!!!!!!!!!!!!

Ja korzystalem z uslug Pana Krzysztofa i bylem bardzo zadowolony. Co prawda nie byla to sesja slubna ale krota sesja w domu, jak kobieta miala brzuszek z dzieckiem. Cena wywolawcza po krotkich negocjacjach spadla o jakies 40% wiec naprawde nie narzekajcie ze drogo. Pan Krzysztof bardzo sympatyczny i mily, wszystko bylo na najwyzszym poziomie. Co prawda na zdjecia bylo trzeba troche poczekac ale mysle ze jest to kwestia natloku pracy, a nie zlych checi.

Pozdrawiam bardzo serdecznie, nie dac sie anonimowym opluwaczom.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jezeli Jaki wygra to zburzy pałac kultury w Warszawie ahahahah ale odjazd!!!!!!!!!!!!!

I wszystko wiadomo, musi zrobić nowe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jezeli Jaki wygra to zburzy pałac kultury w Warszawie ahahahah ale odjazd!!!!!!!!!!!!!

Pub 9ka, Kazańska 6, 2120054, zapraszamy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jezeli Jaki wygra to zburzy pałac kultury w Warszawie ahahahah ale odjazd!!!!!!!!!!!!!

10 o 10

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org