czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
kato-Cejra do dzieci: \"siedem razy bez wyciągania\".

chyba internet





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kato-Cejra do dzieci: \\\"siedem razy bez wyciągania\\\".

hOj-bardzo Ci dziękuję,aleee już nie zdążę,termin jest tuż, tuż:(



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kato-Cejra do dzieci: \\\"siedem razy bez wyciągania\\\".

11 zł -bilet to to kór.....a masakra , idziesz z dzieckiem i już 20 zł niema , myśle że tańsze bilety mogły by zachęcic wiecej osób





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kato-Cejra do dzieci: \\\"siedem razy bez wyciągania\\\".

Dziękuje za pomoc wybiorę się do Ostrołęki.




urbi et orbi !






Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kato-Cejra do dzieci: \\\"siedem razy bez wyciągania\\\".

czarny anioł odezwij się na maila podam Ci namiar na chłopaka co dobrze tatuuje ;)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kato-Cejra do dzieci: \\\"siedem razy bez wyciągania\\\".

Czepek można kupić na basenie, jak ktoś wyżej pisał - 9zł, to nie jest duży wydatek. Jak dla mnie to też całkowita przesada zrzucać wszystko na konieczność noszenia czepka - to śmieszne. Ok, sama przyznaję, że wygodniej jest pływać bez, ale jednocześnie niekoniecznie chciałabym mijać czyjeś włosy pływające po torach, bo jest to co najmniej obrzydliwe. Jeśli ktoś dochodzi do wniosku że nie chodzi na basen BO CZEPKI, to chyba oczywiste, że chodzi najzwyczajniej w świecie o lenistwo. Ceny - jasne, mogłyby być tańsze, jak wszystkiego, nie jestem w stanie porównać do jakiegokolwiek basenu, więc się nie wypowiem, myślę że dla przeciętnego mieszkańca nie są zaporowe. Ostatnio dużo dzieje się na basenie, bo oprócz aerobiku są jeszcze lekcje dla dzieciaków, naprawdę przyjemnie. Do tego personel jest naprawdę PRZEMIŁY, chyba jak nigdzie indziej w Łomży, i naprawdę bez wyjątków. Co jest winą? Lenistwo, ot. No, i jeszcze wczesne zamykanie basenu nr 1, to z pewnością - chyba o 18 (?) czyli właśnie wtedy, kiedy duża część wychodzi właśnie z pracy. Może przydałaby się reklama? No niestety, Po prostu widać, że nie lubimy specjalnie wysiłku.
Póki co lecę na basen, i polecam, o ile w tyg. ciężko mi się zmusić, to weekend jest mój - wykupując najtańszy karnet za 50 zł mam dokładnie 2 wejścia tygodniowo na uldze, to naprawdę cena do przeżycia ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kato-Cejra do dzieci: \\\"siedem razy bez wyciągania\\\".

nie dr. Iwanowicz tylko Iwanowski
ale bez porównania bardziej kompetentny jest dr. Gołaszewski prywatnie przyjmuje we wtorki na Kazańskiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kato-Cejra do dzieci: \\\"siedem razy bez wyciągania\\\".

no tak sorry pomyłka, ale Gołaszewski prowadzi tylko na początku a później odsyła i rób sobie co chcesz a Iwanowski prowadzi cały czas nie wiem jak będzie w Twoim przypadku, ale w naszym jest narazie ok.

Roberta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kato-Cejra do dzieci: \\\"siedem razy bez wyciągania\\\".

http://www.youtube.com/watch?v=BY5VHvmDbSQ



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kato-Cejra do dzieci: \\\"siedem razy bez wyciągania\\\".

popieram!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kato-Cejra do dzieci: \\\"siedem razy bez wyciągania\\\".

może bilet na mecz/do kręgielni/siłownię/basen

Roberta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kato-Cejra do dzieci: \\\"siedem razy bez wyciągania\\\".

hajt za niewysmarkany nos

Roberta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kato-Cejra do dzieci: \\\"siedem razy bez wyciągania\\\".

Unicode nikomu tu nie ublizaj. To byl dla Ciebie dobry egzamin wlasnie. Myslisz zdac egzamin i potem nie liczyc na takie sytuacje.? To jest codziennosc na drogach. Piesi caly czas tak robia. Zawsze sie trzeba z tym liczyc dojezdzajac do przejscia, bo moze isc bujaniec ze sluchawkami na uszach i akurat sie nie rozejrzy na boki i musisz HAMOWAC, czasem wjechac na chodnik zeby uniknac potracenia. Malo jeszcze wiesz o tym. Egzaminator cale zycie nie bedzie jezdzil przy Tobie. A dowiesz sie o tym gdy kogos potracisz (czego nie zycze Tobie, ani innym uczestnikom ruchu drogowego).


Moj kochany instruktor zawsze kazal przepuszczac pieszych jesli to mozliwe.
Pozdrawiam

Roberta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kato-Cejra do dzieci: \\\"siedem razy bez wyciągania\\\".

Jeżeli gdzieś jeszcze drapniesz UNIDEN 520XL będzie super. Wrzucają tu nazwy chińskich szumofonów , stanowczo odradzam.















„Nierozsądnie jest zapłacić zbyt wiele, ale dużo gorzej jest zapłacić zbyt mało.Kiedy płacisz zbyt dużo, tracisz trochę pieniędzy – i to wszystko.
Kiedy płacisz za mało, czasami tracisz wszystko, ponieważ rzecz, którą kupiłeś , nie nadaje się do celu, w którym została kupiona”.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kato-Cejra do dzieci: \\\"siedem razy bez wyciągania\\\".

kupię klawisz dla początkujących wirtuozów, jaki polecacie, co macie do sprzedania, itp.

Nie interesują mnie chińskie zabaweczki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org