środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
my niewinni, to nie nasz czlowiek...

czepki są zmorą na łomżyńskich basenach. Rozumiem że mogą być potrzebne do pływania po torach ale nie do zjeżdżali i na inne atrakcje. Ponadto wymóg odnośnie męskich spodenek jest drugim absurdem tego zaściankowego miasta ( frag. regulaminu "dla mężczyzn kąpielówki przylegające do ciała, bez kieszeni, o długości maksymalnie do połowy uda"). Ale cóż zrobić Łomża jest i będzie dziurą z której wszyscy uciekają

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: my niewinni, to nie nasz czlowiek...

ze wschodniego najlepiej kolejką do zachodniego a tam przechodzisz pod Alejami i kieruj się znaczkiem APS, Szczęśliwicka nie jest długa;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: my niewinni, to nie nasz czlowiek...

Nie ma w Łomzy takiego busa, a tymbardziej bez kierowcy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: my niewinni, to nie nasz czlowiek...

Ruth noobie radził bym się najpierw tobie dowiedzieć jak budowane są płyty główne.Jak byś nie wiedział to większość płyt ma na laminacie narysowane gdzie mogą znajdować się poszczególne elementy, takie jak cewki, kondensatory, mosfety czy jakieś connectory, wszystko zależy od revizji modelu płyty głównej. Jeżeli mówisz że ktoś wy lutował tobie kondensator bo jest narysowany jego symbol na laminacie a elementu brakuje,to nie znaczy że on tam wcześniej się znajdował.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: my niewinni, to nie nasz czlowiek...

Moim zdaniem powinniście wyluzować.

Swoje problemy omawia się z fotografem, jak mi się coś nie podoba to mówię to szczerze w twarz a nie jakieś opisywanie na forum. I tak nikt tego nie weźmie na poważnie.

To śmieszne, to tak jakby szef zamiast nakrzyczeć na pracownika nic mu nie powiedział tylko opisał jaki jest beznadziejny na forum i dalej go trzymał.

To Wy byliście klientami Serafińskiego, więc to Wy powinniście wymagać, pokazywać palcem jak ma być i co Wam nie pasuje. To Ty byłeś jego szefem a nie on Twoim więc zamiast teraz marudzić trzeba było wymagać a nie bać się buzię otworzyć. A teraz bohater odważny nagle się zrobił.

Śmieszne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: my niewinni, to nie nasz czlowiek...

prawda jest taka- 2 baseny w łomży to za dużo. doznałam szoku kiedy to w weekend około godz 17-18 byłam na starym basenie i żywa dusza nie pływała. było 6osób-w brodziku :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: my niewinni, to nie nasz czlowiek...

Malkontentom przeszkadza nawet mokra woda w basenie.
Idzcie się kąpać we własnych domowych baliach ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: my niewinni, to nie nasz czlowiek...

fajne ,fajne,ale szkoda ze trzeba smsa wysłać aby uzyskać odpowiedź...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: my niewinni, to nie nasz czlowiek...

Są busy nawet 20 osobowe + kierowca, po Zakopcu jeździ takich masa i faktycznie w 5 osobowym ponad 600km to nie komfortowa podróż dla osób z tyłu a busy w naszej okolicy, które przewożą ludzi są 9 osobowe większe busy w firmach przewozowych widziałem dopiero w małopolsce. Poza tym raczej żaden właściciel nie pożyczy pracownikowi busa na 4 dni, to oznaczałoby dla tego właściciela sporą stratę. Przejazd busem do Niemiec kosztuje około 300-320 zł, razy 8 osób to już duża kasa a do tego jeszcze powrót czyli drugie tyle. Mi przed wyjazdem wiele osób radziło jechać pociągiem a nie własnym autem, bo niby nie będzie miejsc parkingowych itp. Nie prawda, pojechałem swoim autem i nie żałowałem, nawet pod Wielką Krokwią nie brakowało miejsca do zaparkowania auta,faktycznie cholerne korki podróż zajęła mi dużo czasu a jako jedyny miałem prawo jazdy, nie spałem bo nie umiem zasnąć w aucie a gdy zostało mi 5km do celu uśmiech szybko znikł z mojej twarzy, przez korek pokonanie tych 5km zajęło mi prawie 2 godziny. Najgorzej jest przed rondami już w Zakopanem, niezdecydowani kierowcy blokują innym wjazd dzieją się cuda po prostu. Ale jak pozna się trochę boczne uliczki to można się śmiało poruszać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: my niewinni, to nie nasz czlowiek...

oburzonamama znam przypadek w ktorym starczylo. ale jesli masz jakiekolwiek watpliwosci udaj sie do radcy prawnego w OIKU, przyjmuje bezplatnie po wczesniejszym umowieniu sie, Tam pani powie Ci dokladnie co i jak.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: my niewinni, to nie nasz czlowiek...

taka praca. niektórzy strasznie wrażliwi,że spojrzeć się na nich nie można :D gdybyście pracowali jak oni zachowywalibyście się tak samo,bo takie ich zadanie-logiczne to chyba. Mi tam oni nie przeszkadzają,skoro wiem,że nie mam złych intencji ani lepkich rączek- robię zakupy i wychodzę,a nie drżę przed ich spojrzeniem.





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: my niewinni, to nie nasz czlowiek...

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: my niewinni, to nie nasz czlowiek...

Dzoana.Powiem ci po imieniu Paulinko już czas najwyzszy na ciebie a ty zapewne jestes w 99% w grupie zachorowania :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: my niewinni, to nie nasz czlowiek...

Jest taki sklep internetowydla dzieci (Świat Dziecka), tylko że on jest w Warszawie. Jak jeszcze jeździłam w weekendy na studia podyplomowe do Warszawy, to tam zaglądałam, ale teraz to właściwie nie wiem, gdzie najlepiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: my niewinni, to nie nasz czlowiek...

Sprzedam 5 letnią pralkę(działającą) Amica z łożyskiem do wymiany.

kontakt: damianolo15@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: my niewinni, to nie nasz czlowiek...

Sprzedam 5 letnią pralkę(działającą) Amica z łożyskiem do wymiany.

kontakt: damianolo15@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: my niewinni, to nie nasz czlowiek...

Naciągactwo, jakich w necie wiele. Nie dosyć, że tak na prawdę wynik takiego testu jest g... wart, to jeszcze kosztuje ponad 30zł.

Swoją drogą jakoś nie zbyt dawno przeszła chyba jakaś ustawa nakazująca podawanie cen sms`ow w serwisach i usługach gdzie płatności odbywają się w tenże właśnie sposób. Jeżeli czegoś nie pokręciłem, to informacje na stronie z testem są podane w sposób niezgodny z prawem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: my niewinni, to nie nasz czlowiek...

jasne..od pn.do pt.9-17 Piłsudskiego 95

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: my niewinni, to nie nasz czlowiek...

a jak podczas snu nic nie widzisz i nie możesz się ruszyć to się obudź, mi zawsze pomaga ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: my niewinni, to nie nasz czlowiek...

Mam 15 letnia pralkę Polar, dotąd działała dobrze, ostatnio zaczęła się sypać, więc poszukuje nowej.
Ma ktoś może pralkę z serii dla właścicieli czworonogów? Rzeczywiście tak ładnie "pozbywają" się futra? I jak z awaryjnością?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: my niewinni, to nie nasz czlowiek...

Teraz bedziesz musiała przejść tzw "próbę żółwia", staniesz przed grupką studentów z pałą w ręku i będziesz musiała ich pobić do nieprzytomności w czasie nie przekraczającym 3ch minut. Liczba studentów zależna jest od wyników w poprzednich testach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: my niewinni, to nie nasz czlowiek...

Myślała że zabłyśnie lecz jej nie wyszło

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: my niewinni, to nie nasz czlowiek...

natalia21: rok przerwy i wszystko od początku zaczynasz niestety. Pewnie, że dobrze by było, gdyby MS był na początku, ale tak nie będzie nigdy. Powód jest prosty - kasa. Łatwiej i przede wszystkim taniej jest przegonić jednego dnia po sali kilkadziesiąt osób, niż angażować psychologów do analizy testów itd.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: my niewinni, to nie nasz czlowiek...

>>> ZAWSZE I WSZĘDZIE POLICJA ****** BĘDZIE <<<

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: my niewinni, to nie nasz czlowiek...

http://www.mlpslomza.ligspace.pl/index.php?mod=Home&ac=Home
oficjalna strona Ligi TKKF :)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: my niewinni, to nie nasz czlowiek...

Damianolo koszt takiego łożyska to kilkanaście złotych :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: my niewinni, to nie nasz czlowiek...

Myślę, że w porównaniu do poprzednich lat spadła renoma wszystkich szkół. Ekonom jest dobry jeżeli idzie się do liceum bo musi i dla świętego spokoju bo jest straszny luz. I choć w każdej szkole uczniowie są zdani po trosze sami na siebie jeżeli chodzi i powtarzanie do matury, to jeśli ktoś chce iść na studia to nie powinien iść do ekonoma.
Mnie tam nigdy nie okradli, choć noszę telefon, mp3 i czasami kilkaset złotych(kiedy wracam do domu). Ciężarne są, ale tak się chyba dzieje w każdej szkole.
Jeżeli mówimy o szatniarkach to teraz nie mam dużego luzu, bo pani I. nie wpuszcza do szatni bo "zobaczcie tak kamera jest i dyrektor wszystko widzi"
.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: my niewinni, to nie nasz czlowiek...

CZYTAM WPISY NA FORUM I DOCHODZĘ DO WNIOSKU,ŻE ŁOMŻA TO MIASTO ABSURDU! NUMERKI DO PUP I NIERENTOWNY BASEN!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: my niewinni, to nie nasz czlowiek...

serwis na broniewskiego expert to porarzka sam tam woziłem komputer do naprawy i wiecej tam nie wruce

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: my niewinni, to nie nasz czlowiek...

Pół roku miałem kompa w tym serwisie( na gwarancji), oczywiście dostałem zamienny.
Po odebraniu mojego właściwego kompa okazało się że ma inne całe parametry.
Zmieniona na słabszą karta, podróby kości pamięci, inna obudowa, itp( połowa wartości tego kompa).Po interwencji i zje..e wymieniono mi na nowe,

Nigdy nic tam nie kupię i nie oddam do naprawy, PRZESTRZEGAM.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org