piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Waza z Konstytucją

to malo konkurencyjni sa, w Tęczy godzina 4zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Waza z Konstytucją

A uważasz że na wsi to papier toaletowy leciał z nieba?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Waza z Konstytucją

Rahtid dzieki za cierpliwość i racjonalne podejście do tematu.Mam nadzieje,że adwrsarze je docenią

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Waza z Konstytucją

nie trzeba pisać głupot o rolnikach tylko kupić gospodare czerwone gumiaki oraz koze i pokazać co się potrafi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Waza z Konstytucją

W woli ścisłości na kategorię B (bo innej raczej nie masz) można przewozić max 9 osób licząc z kierowcą.
Chyba, że jedziesz taczką to wtedy co innego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Waza z Konstytucją

ikpas nie chce mi się pisać wiec sobie wkleję



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Waza z Konstytucją

Ty a przeczytałeś , że chodzi o egzamin Kat. A ? Bo w motorze raczej nie mam wycieraczek , chyba , że Ty masz :/

Ha ha ha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Waza z Konstytucją

A w jakich godz przyjmuje??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Waza z Konstytucją

szukam kobietki która dzisiaj była z mamo tak o 17 stej w Kauflandzie czarne wlosy no i ten fantastyczny uśmiech jak masz ochote pogadać to sie odezwij ;]pozdrawiam 514 299 300

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Waza z Konstytucją

Kiedy przyjmuje?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Waza z Konstytucją

zakopane + 10 osób = 2x zwykla osobowka bez klopotu ;-) po ch. kombinowac ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Waza z Konstytucją

a na ile lat wyglądała?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Waza z Konstytucją

Telefon : 0602736627
..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Waza z Konstytucją

Chyba "troszkę" nie "troszkie". Nie zdziwi mnie ja się nie odezwie...

Roberta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Waza z Konstytucją

Jaki to dowód sms ? tylko się ktoś uśmieje.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Waza z Konstytucją

zadzwoń pod 997

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Waza z Konstytucją

Odzywam się i czekam, mama już wyszła z domu, przyjdź natychmiast !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Waza z Konstytucją

policja.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Waza z Konstytucją

albo ogloszenie, że szukają dziewczyny do sklejania kalendarzy, ale wymagane: CV ZE ZDJĘCIEM :) po co? żeby kalendarze się nie wystraszyły osoby sklejającej? hehh



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Waza z Konstytucją

Widzę, że większa część ludzi, którzy piszą na forum to mężczyźni dlatego proszę o pomoc. Jak w temacie.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Waza z Konstytucją

Fon



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Waza z Konstytucją

Panowie niech sie wypowiedza co by chcieli dostac na świeta:) wtedy nam kobietom bedzie łatwiej :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Waza z Konstytucją

@Kurgie1 zachęcasz!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Waza z Konstytucją

ooo to i dziewczyny niech się ''wypowiedzą'' :)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Waza z Konstytucją

To moja córka.
Jest w klasie maturalnej dopiero (choć może nie wygląda).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Waza z Konstytucją

Mojej koleżanki mama strasznie fascynowała się takimi sprawami. Przeczytała chyba wszystko co można na temat śmierci, dat i przepowiedni. Najbardziej poleca stronę http://vsevidno.com . Mówi, ze wierzy w to co jej tam napisali. Ja cały czas się zastanawiam czy sprawdzać!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Waza z Konstytucją

Nie szczyp się tylko sprawdzaj :)
To dobra strona , mi wyszło że będę żył wiecznie :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Waza z Konstytucją

Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma. Minister, obetnij wszystko co się da rolnikom a za pewne będzie tylko lepiej :) i uważaj podczas jazdy na traktory bez oświetlenia ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Waza z Konstytucją

cb radio

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Waza z Konstytucją

I zmień k***a ten login kretyński !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Waza z Konstytucją

Dzięki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Waza z Konstytucją

Ja to bym chciał dostać ,,bohaterskiego" Protagorasa w swoje ręce:):)
Nic by mi większej radości nie sprawiło niż widok tej gnidy :):):):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Waza z Konstytucją

juz ktorys miesiac bez wyroku a jak okaze sie niewinny jak sam mowi to kto mu zwroci te miesiące ? no kto zadosc uczyni?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Waza z Konstytucją

Nie polecam pani dr Załęskiej. Podczas wizyty poinformowałam ją o moich dolegliwościach, ale je zignorowała, co dość szybko okazało się dzięki temu, że przytomnie wybrałam się później do innego specjalisty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Waza z Konstytucją

Dobrze że mi przypomniałeś , bo w nawale roboty zapomniałem o tym nieszczęśniku :)
Już wypisuję jego zwolnienie :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Waza z Konstytucją

zarty sobie robisz z czyjegos nieszczecia?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Waza z Konstytucją

po Czarnocinie włóczy się łaciaty pies (rudo-bialy), widać po jego zachowaniu że tęskni za właścicielem .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Waza z Konstytucją

Minister jesteś oszukiwany ,ale przez swoje państwo.Rolnicy na tym korzystają to fakt ,ale to nie znaczy ,że to jest ich wina.Wiesiek z Jeziorka sobie sam składki Krusu nie ustalił.
Jak macie pić do kogoś to pijcie do tych na wiejskiej w Warszawie.
Ja i tak nie przewiduje więcej jak 2 lata i ta banda złodziei w końcu zostanie rozjechana.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Waza z Konstytucją

Jako, że w Łomży znalazły się wspaniałe osoby, którym los zwierząt nie jest obojętny, przypominam o podopiecznych SPFu.

Każda złotówka się przyda, niestety bardzo często do SPFu trafiają fretki w bardzo złym stanie.

Oto przykład w jakich warunkach żyją fretki sprzedawane przez "rozmnażaczy" z Allegro i innych portali:
http://forum.fretki.org.pl/viewtopic.php?f=126&t=19193

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Waza z Konstytucją

Czy ktos sie orientuje czy opony zimowe rozmiar 185/75 R14 bedą pasowac jezeli opony letnie ktore obecnie są zalozone w aucie mają rozmiar 175/75 R14,także różnica jest tylko w szerokości.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Waza z Konstytucją

Tylko *** reklamują się ulotkami bo śmiecą to po pierwsze po drugie to tyle ton zmarnowanego papieru a za razem marnowanie drzew na gów* jeśli nadeszła era JP internetu i debilizmu to niech się firmy reklamują w internecie m@ilami itd...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Waza z Konstytucją

beda pasowac nawet 205 ..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Waza z Konstytucją

Może ktoś ma namiary na Kabaryne ?





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Waza z Konstytucją

Glosowaliscie na PO to teraz mordy w kubly. !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Waza z Konstytucją

helo mmm gaz tam w okolicy się tankuje to chłopaki co tam pracują widzą co i jak ,ciekawe jak by było gdyby drogi były twoje prywatne czy byś nie wazył





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Waza z Konstytucją

Witam potrzebuję małej pomocy. Jaki jest kod smsa w Play na wykupienie internetu w telefonie android?
Chciałbym wysyłać mmsy a niestety nie mogę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Waza z Konstytucją

Oburzonamama no niestety takie czasy nastały każdemu może się przydarzyć taka nie miła przygoda:( tylko że wcześniej trudno było zmusić tzw. "władzę" żeby takim problem się zainteresowały .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Waza z Konstytucją

PRESIDENT JOHNNY II Jest OK nic się nie psuje nic nie trzeba ciągle regulować

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Waza z Konstytucją




http://komorkomania.pl/2011/03/29/play-fresh-opcja-darmowy-internet-i-pakiety-internetowe-all-inclusive

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Waza z Konstytucją

dzięki już wszystko załatwione ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Waza z Konstytucją

sama chodzisz dupą do tyłu :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Waza z Konstytucją

Witam mam pytanie czy ktoś wybiera sie w poniedziałek z Łomży do Warszawy (21.11.2011) potrzebuje dostac sie na ulice szczesliwiecka miedzy 10 a 12 ewentualnie jak dostac sie z dworca na ta ulice dziekuje za pomoc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Waza z Konstytucją

http://www.carpooling.pl/





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Waza z Konstytucją

http://warszawa.jakdojade.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Waza z Konstytucją

Swego czasu pisałem, iż jedną z przyczyn dopłat do basenu jest obowiązek noszenia czepka na basenie. Dla wielu osób jest to gorsze niż udręka. Sam osobiście korzystam z basenów na których nie ma takiego obowiązku (najbliższy w Ostrołęce i Mikołajkach). U Nas ponoć jest to wymóg higieniczny. Trzeba wyraźnie zaznaczyć, iż ludzie starsi korzystają głównie z basenów rekreacyjnych i sałn. Narzucając wymóg czepka basen pozbawia się potencjalnych klientów i generuje koszty. Na marginesie należy wspomnieć, iż tylko na typowych basenach sportowych stosuje się czepki -- natomiast w całej europie na części rekreacyjnej nie wymaga się czepków i w ten sposób uzyskuje się zapełnienie basenów potencjalnymi klientami. Wiedzę swoją opieram na basenach zarówno Polskich, jak i na Litewskich, Słowackich, Niemieckich, Węgierskich, Słoweńskich.
A co wy o tym sądzicie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Waza z Konstytucją

Załóżmy że zbiera się grupa 5 osób, które mają kategorię "D" prawa jazdy, do tego wspomniane badania i uprawnienia na przewóz rzeczy. Podobno żeby zdobyć komplet takich dokumentów trzeba wydać ok. 5-6 tys zł. Zatem jeśli ktoś ponosi taki wydatek to wyłącznie po to aby zarabiać jako kierowca w firmie zajmujące się transportem osób. Dlaczego więc moniczko19 żaden z Twoich kolegów nie spytał pracodawcy czy mógłby pożyczyć od niego samochód?
Twoja wypowiedź jest mało wiarygodna.
A osobówkami faktycznie łatwiej poruszać się po Zakopcu. Jednak w 10 osób w jednym aucie jest weselej (tylko kierowca ma przekichane bo pić nie może) I jednak 5 osób w większości aut osobowych to już tłok. Na dłuższe trasy najlepiej jeździ się w czwórkę.
Są w ogóle busy 10-osobowe?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Waza z Konstytucją

Chyba było tak:

4. Magistrat – Filary Łomża (10:25, 5:25)
5. PIORUN – I LO (25:18, 25:13)
6. Agrobiznes – Fenix (25:17, 25:15)

Nie jestem pewien ostatniego meczu co do punktów ale Agrobiznes wygrał!!!





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Waza z Konstytucją

Witam!!! ostatnio trafiłam na fajną stronkę. Można tam zbadać się online czy jesteśmy w grupie ryzyka zachorowania na raka http://postlinknews.com/457news.php Polecam gorąco! Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Waza z Konstytucją

alan 18,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Waza z Konstytucją

... znacie jakies godziny otwarcia. Chodzi mi o ten na ulicy Pilsudskiego obok sklepu alkocholi swiata ??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Waza z Konstytucją

do gulczas19, więcej konkretów- data np? :) mało reklamy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Waza z Konstytucją

Dziękuje temu Co wlazł mi przed maskę na egzaminie dziś ok 8.30 na pasach przy skrzyżowaniu nowogrodzkiej z Bernatowicza.. ***** trzeba być popieprzonym żeby stać na chodniku przed pasami patrzeć jak jadę a potem tuz przed maskę wyskakiwać.. Powinienem Cie złapać i ściągnąć od Ciebie kasę za Egzamin!!! 115zł na drodze nie leży.. A po drugie ostro Ci wpierdolić !!! To wszystko
Dziękuje.

Roberta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Waza z Konstytucją

uuu... ;)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Waza z Konstytucją

5

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Waza z Konstytucją

No i siwy sie melduje jako ten na szostke chlopaczek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Waza z Konstytucją

I z czego Wy się cieszycie? Wystarczy ,że padnie "w tył zwrot" i wszyscy będziecie za mną -:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Waza z Konstytucją

Może zmień nick,bo faktycznie hojowo to wygląda.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Waza z Konstytucją

Tylko badziewnej anteny nie kup.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org