niedziela, 05 kwietnia 2020 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Autodiagnoza Kaczyńskiego - \"każda władza demoralizuje, a władza absolutna demoralizuje absolutnie\".

Tylko, że Kaczyński o tym nie wie. On widzi komunistów wszędzie, tylko nie u siebie, on widzi układy wszędzie, a sam siedzi z eSBekami w układzie po uszy, on widzi nepotyzm wszędzie, tylko nie widzi, że wszystkich swoich dvpowłazów powsadzał na stołki, wszędzie widzi kolesiostwo, a sam kolesiów powsadzał na stołki, wszędzie widzi korupcję, a sam uwłaszczył się na PRLowskim majątku. On widzi w działaczach antykomunistycznych komunistów bo za PRL siedzieli, a sam w stanie wojennym siedział pod matczyną spódnicą. Obsadza bandytami ważne stanowiska państwowe, prokurator stanu wojennego robi w jego imieniu reformę sądownictwa (to już największe kvrestwo Kaczyńskiego) i jeszcze stawia taką diagnozę:

\"każda władza demoralizuje, a władza absolutna demoralizuje absolutnie\"

To trzeba być na prawdę \"tańczącym z kotami\"

https://www.tvn24.pl/jaroslaw-kaczynski-podczas-konwencji-regionalnej-w-zielonej-gorze,868698,s.html

wiem, wiem, towarzysze: assan i to.ja4. Znam wasze odzywki. Ja ze swojej strony życzę wam smacznej pasty z butów towarzyszy Piotrowiczów, zasłużonych w walce o Polskę broniąc księży pedofilów. Życzę wam smacznego. A i miłej niedzieli za 500+ (płaconych wam z waszych podatków bu cha cha cha).

„Wyłącz TVPiS, włącz myślenie”

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Autodiagnoza Kaczyńskiego - \\\"każda władza demoralizuje, a władza absolutna demoralizuje absolutnie\\\".

żaden prawdziwy polak nie podzieli swego narodu na lepszych i gorszych .Tylko wróg narodu polskiego wierny sługa Putina takie podziały wprowadza i takich określeń używa.

Roberta

Re: Autodiagnoza Kaczyńskiego - \\\"każda władza demoralizuje, a władza absolutna demoralizuje absolutnie\\\".

frustracje starego kawelera przenosi na grunt państwowy, nie może darować innym normalnego życia, nie dość, że nigdy nie miał niewiasty jak bóg przykazał, ani innego chłoptasia jak niejeden ksiądz, to jeszcze walnie przyczynił się do tragicznej śmierci jedynego brata bliźniaka...

F.u.c.k y.o.u! PiSlamistom

hola, hola.
Jak Putin dzieli Ruskich widać to po wyborach.

...a to bardzo trafne POrównanie...

F.u.c.k y.o.u! PiSlamistom

Jak to mówią Jeszcze się taki nie urodził co by ...
Autodiagnoza to sprawdzenie stanu np. zdrowia osobiście przez delikwenta...
a tu Kaczuchy brak ...a więc należy przyjąć ,że ci doktorzy powyżej są chorzy i
pisząc o autodiagnozie piszą o ...SOBIE ha, ha ,ha
Ale co PO cząć z takimi fachmanami którzy opisują gościa nigdy na tym forum
nie goszczącego i nie piszącego , jak to u PO papranych oczernić , ołgać a potem
ogon pod siebie i chodu...

alkohol, ty przestań zlizywać pastę z butów Piotrowicza, bo ci dekiel rozsadza.

„Wyłącz TVPiS, włącz myślenie”

Te pieszczochu wazelinowy zostaw mój dekiel w spokoju a lizanie i wazelinę
zarezerwuj dla swych fąfli...

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0