sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
\"wolne sądy\" znowu zabłysnęły

prawa q.r.a



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"wolne sądy\\\" znowu zabłysnęły

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"wolne sądy\\\" znowu zabłysnęły

Rutk już niedługo rolnikowi min. stówkę ukradnie DONEK i jego mglista ekipa



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"wolne sądy\\\" znowu zabłysnęły

nikt nigdzie nie napisał a i tak wszyscy wiedza



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"wolne sądy\\\" znowu zabłysnęły

Łomża...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"wolne sądy\\\" znowu zabłysnęły

vorarbeiter , szybko po leki na główkę , to temat o serwisie komputerów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"wolne sądy\\\" znowu zabłysnęły

Zdarza się, że psy kradną spod domu. Kilka lat temu miałam mieszańca boksera z owczarkiem kaukaskim, miał bardzo oryginalny wygląd. Ukradziono mi go spod domu, do dziś nie znaleziono :(

Szukaj, ogłaszaj się, rozklejaj zdjęcia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"wolne sądy\\\" znowu zabłysnęły

wystarczy w google wpisc dwa slowa
Obsługi Klienta w Łomży
(dawniej Connect)
ul. Piłsudskiego 95
18-400 Łomża
86 477-40-60
Poniedziałek - Piątek 09.00 - 17.00

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"wolne sądy\\\" znowu zabłysnęły

Masakra ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"wolne sądy\\\" znowu zabłysnęły

w wojsku specjalista zrobił mi ząb bez problemu siedziała plomba 15 lat w łomży poprawilła mi go pani z łomżycy ostatnia droga na prawo wyjazdowa z łomży po roku wypadła rewelacja polecam tym ktorzy chcą być szczerbaci

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"wolne sądy\\\" znowu zabłysnęły

racja napiszmy jeśli ktoś spartolił robotę ewidentnie .i nie uznał swej winy to zmiana jego nastawienia wyjdzie każdemu z pożytkiem



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"wolne sądy\\\" znowu zabłysnęły

Na kazdym forum te same bzdury! Niczego sie nie mozna dowiedziec. Kiedys skontrolowal mnie policjant i sam zasugerowal ze ludzie tutaj sa bardzo nieprzyjemni i niezyczliwy. I chyba mial racje. Koniec watku.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"wolne sądy\\\" znowu zabłysnęły

POLECAM WYSTAWĘ KTÓRA TERAZ MA TAM MIEJSCE ! Genialne zdjęcia .....

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"wolne sądy\\\" znowu zabłysnęły

Sklep berghoff został przeniesiony na dworzec pks lokal nr 25 zapraszamy!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"wolne sądy\\\" znowu zabłysnęły

podobnierz w kolimagach w lesie go znalezli...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"wolne sądy\\\" znowu zabłysnęły

A skąd Ty kolego Takos czerpiesz te informacje o aspartamie? Z SuperExpresu, czy może z GazetyPolskiej, hę?

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"wolne sądy\\\" znowu zabłysnęły

Tel.511329741, Przeważnie jeżdżę do Wawy w godzinach wieczornych w niedziele a wracam także w godzinach wieczornych w piątek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"wolne sądy\\\" znowu zabłysnęły

I połowa dziewczyn...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"wolne sądy\\\" znowu zabłysnęły

W czwartek 24 listopada jadę do Trójmiasta. Mam 3 wolne miejsca.
tel. 889 353 677

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"wolne sądy\\\" znowu zabłysnęły

O ich szkodliwości dla zdrowia mówi się już długo, kilka lat temu było bardzo głośno. W zależności kto zleca badania/doświadczenia okazuje się, że aspartam jest straszną trucizną lub słodzikiem zdrowszym od zwykłego cukru. I każdą substancję można przebadać w taki sposób, żeby wyszły wyniki z góry zaplanowane. Działa to na podobnej zasadzie co niedawna wojna między producentami tłuszczy roślinnych i zwierzęcych o to co jest zdrowsze - masło czy margaryna. Tu akurat w grę wchodzą mniejsze pieniądze (bo nie łudźmy się, że chodzi o nasze zdrowie), ale zasada ta sama.

Niedawno czytałam coś znacznie (przynajmniej dla mnie) ciekawszego - że to iluminaci wymuszają tak szerokie zastosowanie aspartamu ze względu na jego działanie "ogłupiające", odbierające w jakiś sposób wolną wolę. Chcą w ten sposób zawładnąć rzeszami ludzi i doprowadzić ich do samozagłady. To dopiero jazda ;) nie umiem na szybko znaleźć tego artykułu, ale był naprawdę... intrygujący :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"wolne sądy\\\" znowu zabłysnęły

bielefeld osnabruck munster

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"wolne sądy\\\" znowu zabłysnęły

Ludzmi sie lepiej zajmijcie. Ilu ludzi nawet budy nie ma, ile dzieci do szkoły w porwanych butach chodzi ,albo w trampkach, bez kanapki i na bułkę nie mając. To są realne problemy i potrzeby bo wiekszosć psów tak jak inne zwierzeta ma futro które chroni przed zimnem a ludzie nie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"wolne sądy\\\" znowu zabłysnęły

MiYu dziś praktycznie w składzie każdego produktu dostępnego na półkach sklepu jest "coś na E" ;) Niestety, więc mając kawałek ziemi mamy duży przywilej, bo możemy jeść stu procentowo zdrowe owoce, warzywa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"wolne sądy\\\" znowu zabłysnęły

Pracujcie a cel w dłoni

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"wolne sądy\\\" znowu zabłysnęły

Nasze pieski w tą sobotę otrzymały nowy piękny prawdziwy nowy domek . Polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org