piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Tylko jelenie beda glosowac na Chrzanowskiego

temat też spada :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tylko jelenie beda glosowac na Chrzanowskiego

Widzę, że ktoś tutaj ma ze sobą problem, cóż, tak czy siak czekam na konkretną odpowiedź na swój pierwszy post:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tylko jelenie beda glosowac na Chrzanowskiego

Zabrać im dopłaty, zmienić KRUS na ZUS, kredyty z 2% na 15% jak ma normalny obywatel i gitara !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tylko jelenie beda glosowac na Chrzanowskiego

Nie musi być nikomu żal z mojego powodu, żal mi niektórych z forum. Jeśli Wam nie pasuje, nie kupujcie niczego co rolnik wyprodukował, rolnictwo upadnie i biadolić nie będziecie. Z tym, że najbardziej biadolą Ci, którzy są leniwi i każdej pracy się boją.
I co z tego, że rocznie mam obrotu na 50 tysięcy? Muszę z tego opłacić składki, podatki, zakupić kilkaset litrów paliwa, nawozy, pasze, mieć na naprawę maszyn, opłatę żniw, szczepienia, wizyty weterynarza, opłaty.
Wole robić to co robię, niż siedzieć za biurkiem i ciągle narzekać jak niektórzy z Was.
A co do krusu - cieszę się, że nastąpi modernizacja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tylko jelenie beda glosowac na Chrzanowskiego

A co do pracy w soboty niedziele to faktycznie żony napierdzielaja w oborze że poza krowami swiata nie widziala a taki przykladny rolnik spi bo od tygodnia poszedł w trans i nie trzeźwieje. Znam takich bardzo wielu. A pozniej tłumaczy jaki on spracowany.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tylko jelenie beda glosowac na Chrzanowskiego

to oni mają kredyt tylko 2 % ....?? To się nie dziwię z czego sąsiedzi mojej rodzinki na wsi se takie obory i domy powystawiali.... jeden przez drugiego, ledwo du.py ciągają ale rywalizują między sobą....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tylko jelenie beda glosowac na Chrzanowskiego

Kredyty są różne zależnie od linii. Były nawet na 1.20 %. 2% to standard a jak już coś jest na 3 to krzyczą dlaczego tak dużo. Resztę dopłaca Agencja ale i tak źle. Taki młody rolnik na dzień dobry dostaje 50000 zł a Tobie coś kiedyś dali za darmo?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tylko jelenie beda glosowac na Chrzanowskiego

_maly_ a Tobie chodzi o grupę rekonstrukcyjną tzn te co te bitwy inscenizują?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tylko jelenie beda glosowac na Chrzanowskiego

38. KONWENT SENIORÓW

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tylko jelenie beda glosowac na Chrzanowskiego

A kto by to wytrzymał płacenie 300 zl. co kwartał :)
ToZ oni by z nędzy i głodu poumierali :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tylko jelenie beda glosowac na Chrzanowskiego

jak to nie ma
?
agat powstaje, rep komp wojska pols prowadzi nabor, orzysz prowdił do jakich jednostek ty kontakt chcesz?jak nie to idz do nsr.

liczysz ze ktos jest w randze jenerala i na jutro n jednostce ci robote zalatwi wysil sie troche.

masz jakies paragrafy w ksiazecczcea a tak wogole to wojska lądowe, marynarka czy lotnictwo?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tylko jelenie beda glosowac na Chrzanowskiego

Ogólnie petycja do naszych władz . dbajmy O naszą krwawicę i sąsiadów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tylko jelenie beda glosowac na Chrzanowskiego

Załóżmy, że średnie. Być może nie wystarczające na motocykl o takiej pojemności, mam tego świadomość, może się to skończyć różnie ale na pewno nie zamierzam ryzykować życia osób trzecich. Latałem trochę ninja zx600 i wcześniej 400. Ostatecznie mógłbym zdecydować się na 600 bo ma już dość mocy ale kupować coś poniżej tej pojemności to już raczej nie dla mnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tylko jelenie beda glosowac na Chrzanowskiego

MilczenieZłotem a Ty czym latasz i od czego zaczynałeś?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tylko jelenie beda glosowac na Chrzanowskiego

Właśnie dlatego uważam, że na forum nie powinno się mówić o cenach, bo możemy kogoś wprowadzić w błąd. weź pod uwagę, że oni - Essenza ma w ofercie Drink Bar, bar kawowy, fontannę czekolady, alkoholową, pokazy barmańskie i coś tam jeszcze. Nas też nie było stać na wszystko więc wzieliśmy tylko Drink Bar. A te 10 tys. to pewnie za cały pakiet. 270 osób to bardzo duże wesele. My mieliśmy budżet na atrakcję z tego co pamiętam 2200 i do tej ceny dobrali nam usługę.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tylko jelenie beda glosowac na Chrzanowskiego

wy we wędkarskim

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tylko jelenie beda glosowac na Chrzanowskiego

w zależności ile osób będzie jechało... 15-20zł, chętny?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tylko jelenie beda glosowac na Chrzanowskiego

Może tutaj Prezydent Białorusi Alaksandr Łukaszenka powiedział dzisiaj, że w jego kraju należy przygotowywać ludność do partyzantki, jeśli zajdzie taka potrzeba. Ocenił, że armia powinna być gotowa do odpierania ataków rakietowych oraz do współczesnych metod walki.

Łukaszenka mówił o tym, przyjmując w piątek sprawozdanie z rozwoju armii w bieżącym roku i nawiązując do swoich wcześniejszych słów o potrzebie rozwoju obrony terytorialnej.

- Ruch oporu, partyzantka - to nieodłączny element walki narodu białoruskiego. I dziś powinniśmy przygotowywać do tego ludność, jeśli nagle tak się zdarzy - powiedział szef państwa, cytowany przez państwową agencję BiełTA.


Zauważył, że wydarzenia w bieżącym roku dowiodły, iż niektóre mocarstwa kierują się w swojej polityce zasadą siły wojskowej. - Dlatego nasze zadanie jest oczywiste - w żadnym stopniu nie pozwalać na obniżenie naszego bezpieczeństwa wojskowego - ocenił.

Dodał: "W żadnym wypadku nie powinniśmy się uspokajać się przekonaniem, że mamy samoloty, śmigłowce i że nasza tarcza jest mocna, jak nigdy. Widzicie dzisiaj, że samoloty i czołgi mogą okazać się nieprzydatne w warunkach współczesnej wojny. Dostrzegamy to na gorzkim przykładzie wojen w innych państwach. Główne zadania wykonują dziś rakiety. Trzeba umieć bronić się przed rakietami przeciwnika. Potrzebne są i inne sposoby prowadzenia walki zbrojnej, czerpiące z naszych warunków, mentalności, doświadczenia i tego, co dzieje się na świecie".

Według jego słów w przyszłym roku należy położyć szczególny nacisk na praktyczne przeszkolenie armii w sferze współczesnych metod walki, a także na pracę ideologiczną i wychowanie patriotyczne w wojsku.
zadzwoń.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tylko jelenie beda glosowac na Chrzanowskiego

damianek111 w domu Cie nie nauczyli kultury ? czy Twoje wyrażenie "Odpierdol , cioto" mam rozumieć jako wiejski chamski podryw?:)
Ty mało rolny w tej chwili to ja twoja oborę spłacam postawiono za Gierka wiec wyrażaj się z szacunkiem chamie:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tylko jelenie beda glosowac na Chrzanowskiego

mogę ci z de lub nl załatwić taniej będzie i nie zniszczona emwik@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tylko jelenie beda glosowac na Chrzanowskiego

a skąd wiecie co ten niby niewinny "chłopczyk" robił zanim dostał lanie? Nikt tego nie wie i wg mnie należy poczekać na analizę zapisu monitoringu zanim wysnuje się jakieś wnioski czy oskarżenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tylko jelenie beda glosowac na Chrzanowskiego



....aby osiągnięcie celu w postaci podporządkowania się wydanym poleceniem spowodowało możliwie jak najmniejszą dolegliwość osobie wobec której danego środka użyto.

http://prawo-karne.wieszjak.pl/policja/217554,Srodki-przymusu-bezposredniego-stosowane-przez-Policje.html

Art 231 §1,Art 157 §2,Art 11 §2,Art 11 §3

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tylko jelenie beda glosowac na Chrzanowskiego

święta się zbliżają ??? a no tak :)
trza choinkę uruchomić he he he he heeee ...

mój świeci to znaczy miga i kolędy śpiewa .... pan Zenek mi tak zrobił



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tylko jelenie beda glosowac na Chrzanowskiego

a na hu...j mi ten złom na garba .... heheheeee

a tak apropo to po co tam stoi bez lamp i prawej szyby i kierunków ???

_73_

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tylko jelenie beda glosowac na Chrzanowskiego

do Awganistanu potrzebują na żywe torpedy hehe z takim stopniem i doświadczeniem hahahaaaaaaa .. a do iraku na wabia ... heheheehee



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tylko jelenie beda glosowac na Chrzanowskiego

Cleric no tak TIBIA się wiesza i stąd ten żal na forum:)


Autor: Cleric (80.240.164.---)
Data: 09-09-04 18:24

Ja trochę pogrywam, niestety tylko na komputerze i przeważnie MMORPG.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tylko jelenie beda glosowac na Chrzanowskiego

Zgadza sie Officzek,ma 80KM a nie 90KM.Zauwazylem jak juz wyslalem.Dzieki za korekte.Przyznaje sie,pomylilem(w trakcie pisania myslalem o swojej Hondzie 90-konnej).
Ale gdy jade gdzies dalej,korzystam z owej Astry gdyz spalanie ma wrecz SYMBOLICZNE.
Latem Łomza-Krakow-Łomza zrobilem za 220 zl.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tylko jelenie beda glosowac na Chrzanowskiego

hahahah dobre robciu :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tylko jelenie beda glosowac na Chrzanowskiego

Pewnie ok 50zł zależy ile roboty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tylko jelenie beda glosowac na Chrzanowskiego

Cała prawda o polskiej policji

http://www.cda.pl/video/884250/Cala-prawda-o-polskiej-policji

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tylko jelenie beda glosowac na Chrzanowskiego

Ten numer mam, ale nikt nie odbiera. Dlatego pytam na forum, bo może ktoś zna nr, pod którym Pani doktor w końcu odbierze.. :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tylko jelenie beda glosowac na Chrzanowskiego


Takich kilku”kopaczy” załatwia opinię dla całej Policji. Prawdziwi policjanci ci uczciwi prawdopodobnie nie biorą w ogóle udziału w takich”imprezach” jeżeli już muszą to starają się stać z boku. Za co z mojej strony szacunek i chwała dla nich.
Ten kopacz to jest świetny materiał na”nieznanego sprawcę”, pewnie kiszczak się nim zaopiekuję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tylko jelenie beda glosowac na Chrzanowskiego

HokusPokus , taka różnica , że teraz o 19 jest już Ciemno :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tylko jelenie beda glosowac na Chrzanowskiego

Pakero nie powiem, taki moto robi wrażenie :) a czym jeździłeś w dawniejszych czasach? Bo to ciekawy temat, napiszcie jaki był Wasz ten pierwszy dwuślad :) Ja kiedyś miałem motorynkę ale miło też wspominam mojego komarka deltę, miał dwa biegi zmieniane w rączce :) jak na swoje możliwości chodził świetnie, ojciec miał wcześniej masę Wsek najróżniejszych modeli.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tylko jelenie beda glosowac na Chrzanowskiego

bedzie ciekawa sprawa rozwodowa?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tylko jelenie beda glosowac na Chrzanowskiego

Niektórzy z was to nawet poprawnej polszczyzny nie znają,nawet "ma ryja"piszą oddzielnie a do powiedzenia mają najwięcej bzdur i obelg na tematy o których zielonego pojęcia nie mają.Ludzie weżcie się za robotę bo naprawdę jak tylko będziecie siedzieć przed komputerem i obrażać innych to życia na poziomie z tego nie będziecie mieli.Chamstwo i jeszcze raz chamstwo! Kto to słyszał żeby tak Polak na Polaka warczał jak pies. Żal mi niektórych naprawdę.:) A najbardziej autora tematu :):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tylko jelenie beda glosowac na Chrzanowskiego

na pewno.Jeśli zwracasz innym uwagę na popełniane przez nich błędy, także powinienneś pisać poprawnie .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tylko jelenie beda glosowac na Chrzanowskiego

Zdecydowanie VIVA na Mazowieckiej :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tylko jelenie beda glosowac na Chrzanowskiego

hrehehhe :D powodzenia:D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tylko jelenie beda glosowac na Chrzanowskiego

http://www.zdrowiedlawszystkich.pl/komorka/110528/pracownia-diagnostyki-usg-i-ktg

http://katalog.mediweb.pl/pracownia-diagnostyki-usg-i-ktg-lomza-ul-wyszynskiego-10,k90386.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tylko jelenie beda glosowac na Chrzanowskiego

I jak jeden je szynkę a drugi suche bułki to średnio wszyscy jedzą bułki z szynką.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org