piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy Rosjanie mogli wpływać na wybory parlamentarne w Polsce w 2015 roku za sprawą afery podsłuchowej?

A czym ja się różnię zdrowotnie od rolnika ? Dlaczego ja płacę a On nie ? Co to jest, ja nie chcę płacić za rolnika i tyle, rolniku chyba masz trochę rozumu w głowie i wiesz że za Ciebie ktoś płaci a ja nie chcę tego robić, rozumiesz rolniku !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Rosjanie mogli wpływać na wybory parlamentarne w Polsce w 2015 roku za sprawą afery podsłuchowej?

Jeżeli chcesz schudnąć a nie możesz obejrzyj przed jedzeniem ten filmik. Efekt gwarantowany.

http://www.youtube.com/watch?v=2s-IOf6akTo&feature=topvideos_mp

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Rosjanie mogli wpływać na wybory parlamentarne w Polsce w 2015 roku za sprawą afery podsłuchowej?

Witam,
Jutro, tj. we czwartek 16.11.br ok. godz. 9.00 jadę do Białegostoku, posiadam 3 miejsca wolne. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Rosjanie mogli wpływać na wybory parlamentarne w Polsce w 2015 roku za sprawą afery podsłuchowej?

Oni rolnicy płacą KRUS na poziomie ok. 120 zł. miesięcznie a ja płacę ok. 860 zł. miesięcznie ZUS, ale rolnicy tego nie rozumieją !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Rosjanie mogli wpływać na wybory parlamentarne w Polsce w 2015 roku za sprawą afery podsłuchowej?

PSL może reformować KRUS, ale po swojemu


Jest już klimat do reformowania KRUS-u? Według Gazety Wyborczej jest to jedna z reform zakładanych przez premiera.

Pytanie, na czym te zmiany w KRUS-ie miałyby polegać i jak głęboko sięgać? Na pewno nie poprzemy pomysłu likwidacji KRUS-u, naszej zgody na to nie ma.


http://www.money.pl/archiwum/mikrofon/artykul/psl;moze;reformowac;krus;ale;po;swojemu,128,0,963968.html






chce w tej kadencji Sejmu zająć się uregulowaniem kwestii KRUS oraz podatku rolnego. Szef klubu parlamentarnego ludowców Jan Bury wyjaśnia, że Polskie Stronnictwo Ludowe opowiada się za tym, by rolnicy posiadający gospodarstwa do 15 hektarów byli zwolnieni z płacenia składki na KRUS.

- Ci, którzy mają większe, płaciliby około 18-20 złotych miesięcznie - mówił w Programie Pierwszym Polskiego Radia Jan Bury. Szef klubu PSL stwierdził, że byłaby to podobna składka jak dla osób samozatrudnionych. Zdaniem Burego, ta propozycja nie obciążałaby polskiego budżetu.

- Miejmy świadomość, że rolnicy, którzy mają po kilka hektarów, prowadzą najczęściej gospodarstwa niedochodowe. Po części odpowiedzialność za te obszary ponosimy wszyscy - mówi Bury.


http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/zmiany;w;krus;co;proponuje;psl,70,0,966726.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Rosjanie mogli wpływać na wybory parlamentarne w Polsce w 2015 roku za sprawą afery podsłuchowej?

Reforma KRUS jest konieczna.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Rosjanie mogli wpływać na wybory parlamentarne w Polsce w 2015 roku za sprawą afery podsłuchowej?

Damianka starszy tyra na roli i temu sie rzuca.
Niedawno bylo tak,przed wejsciem do UE,ze ci sami gospodarze ktorzy na UE zemscili,a na ch...j nam to wejscie,teraz stoja jak lajzy w kolejkach po dotacje.Nie mam nic do rolnika ale wqr.wia mnie najpiew gadka tego typu a potem lizansko,zadu'.
A korzysc ubezpieczenia KRUS to juz inna para kaloszy.Obrosli w piora i mysla ze im to tak zle i nalezy im sie jeszcze wiecej.
Albo korzystanie z rent strukturalnych.Toc to paranoja!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Rosjanie mogli wpływać na wybory parlamentarne w Polsce w 2015 roku za sprawą afery podsłuchowej?

Hej,może wiecie jak zrobić w aucie te światełka,które mają migać jak zamyka i otwiera się auto autopilotem? ;D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Rosjanie mogli wpływać na wybory parlamentarne w Polsce w 2015 roku za sprawą afery podsłuchowej?

o0o wymiatacie!! Koleś was sie pyta a idioci żartujecie. Żal!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Rosjanie mogli wpływać na wybory parlamentarne w Polsce w 2015 roku za sprawą afery podsłuchowej?

Autor: damianek111 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 16-11-11 20:44

o0o wymiatacie!! Koleś was sie pyta a idioci żartujecie. Żal!!!




Bo to nowy rodzaj trolla internetowego, obserwowany od 2009: trolle, które myślą, że nie są trollami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Rosjanie mogli wpływać na wybory parlamentarne w Polsce w 2015 roku za sprawą afery podsłuchowej?

Zapraszam do mnie. Akurat na Boże Narodzenie będę mieć 4 porody u świnek, a że moje uwielbiają się prosić nocą, będziecie mieć kilkugodzinną zabawę. Ostrzegam tylko, za ciepło to u nich nie będzie i na kolankach trzeba pilnować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Rosjanie mogli wpływać na wybory parlamentarne w Polsce w 2015 roku za sprawą afery podsłuchowej?

W Foxie (obok przystanku MZK),vis a vi centrum 4Plus zrobi ci to od reki.Podepnie swiatla i synature alarmu lub klakson pod sterownik c.zamka i bedziesz miala ,choinke' z sygnalem tak jak chcesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Rosjanie mogli wpływać na wybory parlamentarne w Polsce w 2015 roku za sprawą afery podsłuchowej?

Autor: MiYu (---.adsl.inetia.pl)
Data: 16-11-11 20:50

Zapraszam do mnie. Akurat na Boże Narodzenie będę mieć 4 porody u świnek, a że moje uwielbiają się prosić nocą, będziecie mieć kilkugodzinną zabawę. Ostrzegam tylko, za ciepło to u nich nie będzie i na kolankach trzeba pilnować.



A co to ma zspólnego z krusem...? 4 porody u świnek...razy po jakieś minimum 7 sztuk od każdej swinki...to niezła kasiora ci się kroi...:D tymbardziej nie powinnaś takich niskich mieć opłat..:) Zapraszasz do siebie..? A co takiego sprasznego w proszeniu się świń..? Cud natury - sama przyjemność :) A że w nocy może wypaść? Ja nie raz na nockę miałam kiedyś w pracy za marne grosze i co

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Rosjanie mogli wpływać na wybory parlamentarne w Polsce w 2015 roku za sprawą afery podsłuchowej?

Autor: MiYu (---.adsl.inetia.pl)
Data: 16-11-11 20:50

Zapraszam do mnie. Akurat na Boże Narodzenie będę mieć 4 porody u świnek, a że moje uwielbiają się prosić nocą, będziecie mieć kilkugodzinną zabawę. Ostrzegam tylko, za ciepło to u nich nie będzie i na kolankach trzeba pilnować.




Odbieram kilkadziesiąt telefonów dziennie, jeszcze więcej maili, często wyjeżdżam, mam zobowiązania czasowe, dłużników, wierzycieli, specjalistyczne zlecenia i wszystko to przez to, że skończyłem kilkuletnie, ciężkie studia.
Myślisz, że mi cię żal? Jesteś w ogromnym błędzie.
Miłych wieczorów w chlewie i oby wasz KRUS ch.uj strzelił.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Rosjanie mogli wpływać na wybory parlamentarne w Polsce w 2015 roku za sprawą afery podsłuchowej?

Powiem Ci ze ciezko doradzic cos konkretnego. Sa to motocykle z tej samej klasy ktore jakos strasznie technicznie od siebie nie odbiegaja. Jezeli ktorys z nich Ci sie bardziej podoba to go bierz,jezeli masz podobne uczucia co do jednego i drugiego modelu to pozostaje sie brac to co sie trafi w najlepszym stanie i w najlepszej monecie.Ja jezdze Kawa i wszystko jest ok,o Suzuki tez raczej zlego słowa nie moge powiedziec,te firmy to wysoka polka nie żadne chinole wiec nic strasznego nie powinno sie dziac jesli motocykl jest zadbany.Napisz mi jeszcze jakie modele/roczniki wchodza w gre.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Rosjanie mogli wpływać na wybory parlamentarne w Polsce w 2015 roku za sprawą afery podsłuchowej?

biess(pieczny) spróbowałam tego "chleba" więc wiem trochę co i jak..:) ale po pewnym czasie mi się to znudziło i zrobiłam podobnie jak marianko - trudno powiedzieć co jest cięższe..:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Rosjanie mogli wpływać na wybory parlamentarne w Polsce w 2015 roku za sprawą afery podsłuchowej?

Powiem, że z Kawasaki Ninja miałem już do czynienia ale motocykl był słabszej mocy, niż planuję kupić. Suzuki nigdy nie jeździłem, oba cholernie mi się podobają ale chyba ninja bardziej zwłaszcza orange. Roczniki tak od 2005 w górę. Green auto już mam, a co to kupna maszyny w zimę, kolega gdzieś wyżej wszystko wyjaśnił. Pakero każdy lubi co innego, mnie akurat od zawsze interesują sportowe motocykle:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Rosjanie mogli wpływać na wybory parlamentarne w Polsce w 2015 roku za sprawą afery podsłuchowej?

z tego co się orientuję to właśnie o to mu chodzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Rosjanie mogli wpływać na wybory parlamentarne w Polsce w 2015 roku za sprawą afery podsłuchowej?

Oni mają bardzo dobrze. I ten który umie z tego skorzystać jeździ dziś ciągnikiem więcej wartym niż Twój dom. A pozostałym 3/4 rolnikom po podstawówce pozostało narzekanie. Jak ktoś kiedyś powiedział: Czemuś biedny? ... Boś glupi ... I tyle w temacie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Rosjanie mogli wpływać na wybory parlamentarne w Polsce w 2015 roku za sprawą afery podsłuchowej?

bez lewej i zadbane . SZKODA ŻE NIKT NIE REAGUJAE ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Rosjanie mogli wpływać na wybory parlamentarne w Polsce w 2015 roku za sprawą afery podsłuchowej?

kierunków mu też brakuje z przodu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Rosjanie mogli wpływać na wybory parlamentarne w Polsce w 2015 roku za sprawą afery podsłuchowej?

nie czepiajcie się tylko tych rolników,jest tyle grup społecznych które też mogą skorzystać z dotacji unijnych,tylko trzeba wiedzieć gdzie i jak a nie siedzieć przed komputerem i narzekać.Weżcie się w końcu za robote,pozdrowionka dla forumowiczów :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Rosjanie mogli wpływać na wybory parlamentarne w Polsce w 2015 roku za sprawą afery podsłuchowej?

Na tym urywku widzisz jak on sobie idzie a wiesz co robił wczesniej? A tak swoją drogą jeśli widziałeś wcześniejsza część filmu, której tam nie ma to ten facet pobił policjantkę. Nie pochwalam takiej agresji, ale żeby jakiś damski bokser bił kobiete którą znam to sądzę, że nie jeden facet zachowałby sie tak samo bez wzgledu na to czy jest policjantem czy nie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Rosjanie mogli wpływać na wybory parlamentarne w Polsce w 2015 roku za sprawą afery podsłuchowej?

MilczenieZłotem Dzięki wielkie za pomoc, na stronkę na pewno zajrzę :) Markę już wybrałem, a właściwie waham się między w/w ale nad mocą jeszcze pomyślę, bo na pewno wiesz co mówisz, gdybym był obeznany w temacie na tyle, żeby liczyć się tylko z własnym zdaniem nie zakładałbym tematu więc raz jeszcze dziękuję :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Rosjanie mogli wpływać na wybory parlamentarne w Polsce w 2015 roku za sprawą afery podsłuchowej?

minister- zanim zaczniesz swoją kolejną "błyskotliwą" dyskusję to dowiedz się trochę na ten temat. Ciągle masz jakieś problemy, czy to z rolnikami, czy z KRUSem. Co nowego zaraz wymyślisz ?
Najwiecej wypowiadają sie osoby, które swoja wiedzę ekonomiczną i polityczną czerpią z tv lub opowieści. Wierzysz w to wszystko co Ci przekażą media a nie masz kompletnie pojęcia o niczym.
Nie mam ochoty prowadzić z Tobą dyskusji, bo wiem, że niczego do niej nie wniesiesz, poza swoimi racjami wyssanymi z palca.
Zorientuj sie trochę człowieku, bo widzę, że Twoje marne zarobki musisz odreagować na forum besztając rolników.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Rosjanie mogli wpływać na wybory parlamentarne w Polsce w 2015 roku za sprawą afery podsłuchowej?

@Czesio taki jesteś odważny sprzed monitora ? nie znam wszystkich policjantów z Łomży ale jest kilku na widok których byś popuścił w spodnie, akcja z kopaniem i psikaniem gazem na 100% nie powinna mieć miejsca co by nie zrobił ten koleś przedtem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Rosjanie mogli wpływać na wybory parlamentarne w Polsce w 2015 roku za sprawą afery podsłuchowej?

Najlepiej wrzuć jeszcze fotkę :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Rosjanie mogli wpływać na wybory parlamentarne w Polsce w 2015 roku za sprawą afery podsłuchowej?

moze ktos powiedziec adres do sokola?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Rosjanie mogli wpływać na wybory parlamentarne w Polsce w 2015 roku za sprawą afery podsłuchowej?

Największe oszczędności, to mogliśmy zrobić w październiku wybierając właściwych ludzi. Teraz to zostaje tylko zaciskanie pasa.
Jak czytamy w 4lomza / odpowiedzialność / to zdrożeję od nowego roku prąd o kilkadziesiąt %, no i gaz, tak na początek,”żeby się lepiej żyło”.
Ten stary/nowy rząd nie jest zdolny komukolwiek się postawić, w domyśle: finansjerze międzynarodowej, Gazpromowi i innym hochsztaplerom. Powiem więcej, aktualna nasza władzuchna, jest tak zwinna, tak wyćwiczona, że nie ma, na tym świecie takiej dziury do której nie wlezie bez wazeliny, bądź to mydła.
@ brak nicku – jak sobie przypominam to optowałeś z Palikotem? Pewnie twój wybraniec będzie nas bronił przed drożyzną? Czy tylko jest zainteresowany krzyżem, i zboczeńcami?
„ daj namiar to kupię każdą ilość” i nie miałbyś dyskomfortu, że kupujesz kradzione?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Rosjanie mogli wpływać na wybory parlamentarne w Polsce w 2015 roku za sprawą afery podsłuchowej?

No tak prasa kłamie tv kłamie jedynym rzetelnym źródłem informacji jest Radio Ma Ryja:)


Finansowanie z budżetu państwa składek zdrowotnych rolników, bez względu na ich status materialny, jest niezgodne z konstytucją - uznał we wtorek Trybunał Konstytucyjny, który badał przepisy dotyczące ubezpieczenia zdrowotnego rolników.
Trybunał dał 15 miesięcy na zmianę tych przepisów.

Wniosek do TK skierował Rzecznik Praw Obywatelskich. Sprawę składek na ubezpieczenia zdrowotne rolników regulują przepisy ustawy z 2004 roku o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych. Zgodnie z nimi składki na ubezpieczenia zdrowotne rolników są finansowane z budżetu państwa, niezależnie od osiąganych przez rolnika przychodów.

http://www.ppr.pl/artykul-czarne-chmury-nad-glowami-1-5-milliona-rolnikow-159322.php

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Rosjanie mogli wpływać na wybory parlamentarne w Polsce w 2015 roku za sprawą afery podsłuchowej?

Witam,

rozwiązanie problemu porozrzucanych ulotek, gazetek reklamowych na klatkach schodowych są produkowane przez naszą firmę kosze/wieszaki. W ofercie posiadamy modele wykonane z drutu i z blachy.

Serdecznie zapraszam na: www.citylook.pl



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Rosjanie mogli wpływać na wybory parlamentarne w Polsce w 2015 roku za sprawą afery podsłuchowej?

Ja ci powiem tak przyjacielu mojej kozy; Trzeba być upośledzonym intelektualnie żeby głosować na Palikota, a już skończonym debilem żeby zanim optować. Działał w „przyjaznym państwie” i co tam takiego zdziałał.
Sprawa kupna paliwa, z twojej wypowiedzi wynika że chcesz kupić kradzione, a! Że ty co innego piszesz, a co innego myślisz to już twój problem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Rosjanie mogli wpływać na wybory parlamentarne w Polsce w 2015 roku za sprawą afery podsłuchowej?



Dodam, że wczoraj zwróciła się do naszej fundacji kolejna osoba w analogiczny sposób potraktowana przez Policję na Marszu: student, który opuszczając Marsz został uderzony pałką w potylicę, a leżąc na ziemi, skatowany. Obok niego bito w ten sam sposób przypadkową kobietę. Po pobiciu policjanci nie zatrzymali go, bo koniec końców nie mieli mu nic do zarzucenia! Jak rozumiem, rozładowali sobie tylko frustrację, bo ze względu na paraliż decyzyjny w innej części miasta ich koledzy musieli biernie dostawać od bandytów.


http://tadeuszczernik.wordpress.com/2011/11/16/11-listopada-okiem-policjantow/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Rosjanie mogli wpływać na wybory parlamentarne w Polsce w 2015 roku za sprawą afery podsłuchowej?





Po 11 listopada grożą policjantowi na Facebooku. "Wiecie, co z nim zrobić"


http://www.alert24.pl/alert24/1,84880,10651674,Po_11_listopada_groza_policjantowi_na_Facebooku___Wiecie_.html

http://policyjni.gazeta.pl/Policyjni/1,91152,10633354,Wideo__Policja_bije_demonstranta___Bedzie_kontrola_.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Rosjanie mogli wpływać na wybory parlamentarne w Polsce w 2015 roku za sprawą afery podsłuchowej?

Rzekomego filmiku nie można znaleźć ...
11.11. 2011 Policjant uderza demonstranta w krocze
http://policyjni.gazeta.pl/Policyjni/1,91152,10638205,Policja_potwierdza__To_funkcjonariusz_kopal_demonstranta.html

http://www.mmwarszawa.pl/393527/2011/11/15/policja-zatrzymala-mezczyzne-ktory--listopada-zaatakowal-fotoreportera-wideo?category=video

11 listopada - Policja ćwiczyła na ulicach Warszawy przed Euro 2012?

http://fiatowiec.nowyekran.pl/post/37460,11-listopada-policja-cwiczyla-na-ulicach-warszawy-przed-euro-2012

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Rosjanie mogli wpływać na wybory parlamentarne w Polsce w 2015 roku za sprawą afery podsłuchowej?

Witam jak nie zdałam 17 Maja MS to kiedy mogę złożyć ponownie dokumenty do policji i czy bede musiała ponownie zdawać TWO i TSF prosze o odp dzieki

Roberta

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org