czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
\"najdroższa Łomża

Andy odnośnie do Twojej wypowiedzi z 16-11-11 10:56

Muszę Ci powiedzieć, że zwyczajnie sobie wmawiasz takie rzeczy. Bo każdy człowiek, ale to każdy potrzebuje drugiego człowieka. Nie w wirtualu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"najdroższa Łomża

Beetgo
przykład idziesz do śmietnika widzisz mnie jak wybieram puszki ze śmietnika. Co sobie wtedy myślisz o mnie?
A za godzinę widzisz mnie wychodzę z pięknego domu z rodzina. I co wtedy o mnie pomyślisz?
Ja celowo nie podałem źródła artykułu trochę i z nudów żeby zmusić ludzi do myślenia jacy są ludzie małostkowi i powierzchowni w ocenie innych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"najdroższa Łomża

...mam wrażenie że nasze państwo zaczyna właśnie przypominać "Dziki zachód". Nawet Niemcy przyjeżdżają się wyszaleć bo wiedza że im ch*j zrobią, bo wiedzą że jak psiarnia za mocno wpie**ol spuści to ma większe problemy jak bandyta...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"najdroższa Łomża

Witam, czy jest w lomzy jakis sklep gdzie moznaby bylo kupic takie kostki plastikowe, ktore po wrzuceniu do napoju zaczynaja swiecic ? Z gory dzieki za odp

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"najdroższa Łomża

Jeszcze całkiem niedawno jadłem w Barze mlecznym Marymont [na Marymoncie;)] i mi smakowało:) Wystrój owszem, mało urokliwy, ale za to jaki stosunek ceny do jakości!!!

Dla mnie lokalizacja Czekoladowej Nuty była dobra - 10 min spacerkiem :D

A duży tam czynsz płacili za tę piwnicę? Kiedyś tam PUB był, pamiętacie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"najdroższa Łomża

Mam "Polówkę", ale 1,4 za to kto ja kupi ten nie będzie żałował. Mały przebieg i technicznie idealna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"najdroższa Łomża

Gdzies pod Czarnobylem takie cuda sprzedaja;>

A tak powaznie, chyba jednak najlepiej allegro... jak juz :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"najdroższa Łomża

Nowa sala na Reymonta nie jest chyba jeszcze czynna, wczoraj o 16.00 było ciemno.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"najdroższa Łomża

chodźmy na piwo!
ej a jak Zordon sobie czyta forum czasem? :))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org