czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PiSlamiści krzewią kato-bolszewizm

dzieki za namiary

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści krzewią kato-bolszewizm

Spokojna - Eurowarsztat , jak wjedziesz w brame to na prawo , bo na lewo to złodzieje :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści krzewią kato-bolszewizm

Sokol tylko i wylacznie i basta!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści krzewią kato-bolszewizm

no i bardzo dobrze,a moze idz i przeloz egz na wczesniej-dla pewnosci- ze nie bedzie sniegu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści krzewią kato-bolszewizm

nie nie .. on zajmuje sie naprawa..:)musisz wjechac tam do tej elektrowni ale podjedz tam na polowa i zatrzymaj sie przy tym budynku tam byl jakis sklep czy jest outlet czy cos takiego i to jest tam w tym budynku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści krzewią kato-bolszewizm

dobry mechanik jest w kupiskach nowych , robi dobrze i tanio, jego tel514805123

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści krzewią kato-bolszewizm

W Cydzynie jest dobry mechanik,polecam !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści krzewią kato-bolszewizm

tak w cydzynie tylko zapłata w dolarach tak jak dla ruskich 30 litów wody z kranu 30 dolarów





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści krzewią kato-bolszewizm

no wez wod i dolary w tych czasach???:):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści krzewią kato-bolszewizm

jak tam zajedziesz ,czy w jego imieniu piszesz. oponę wciska ci nalewkę a zapłata jak za org, do olszyn jedż odoliniaczek też jest ok



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści krzewią kato-bolszewizm

mam jeszcze pytanie:wolalaby czesci kupic sama bo mam duza znizke.po co mam doplacac,w te miejsce mechanik zarabia zawsze na czesciach...a mi zostanie w portfelu.tylko nie kazdy mechanik tak sie zgadza!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści krzewią kato-bolszewizm

bogdan iwanowski z jedwabnego-policjant,super uczy i jest sympatyczny.u niego zdaja wszyscy:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści krzewią kato-bolszewizm

ok.to sprawdze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści krzewią kato-bolszewizm

w łomży niestety lekarze nie lecza tylko wille sobie stawiaja za łapówy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści krzewią kato-bolszewizm

każdy mechanik to złodziej ! a każdy złodziej to pijak !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści krzewią kato-bolszewizm

Witam. Wczoraj podobno rozpoczal sie turniej TKKFu w siatkowce?? Czy w internecie mozna znalezc gdzies rozpiski,wyniki czy tabele? Ktos sie wogole tym interesuje,zajmuje? Niestety spedzilem w google dobra godzine i nic na ten temat nie moglem odszukac. Dzieki za informacje. Pozdrawiam





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści krzewią kato-bolszewizm

http://en.wikipedia.org/wiki/BBCode

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści krzewią kato-bolszewizm

siwysiww Astrach II z tym silnikiem nie montowano 90KM :) tylko 68 75 i 80 KM .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści krzewią kato-bolszewizm

nelsonic dzieki za info:)

a tak na marginesie,jest to dostepne gdzies w necie czy to sa Twoje prywatne zapiski? jakas tabela bedzie czy cos w tym stylu?





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści krzewią kato-bolszewizm

Dowiedz sie na jakiej podstawie zadana jest od ciebie kwota, na pismie zadaj i na pismie zadaj odpowiedzi.kara za brak biletu to kara mandatu,natomiast 400 zl jest oplata dodatkowa i w wysokosci nieadekwatnej do grzywny.nie mozesz byc karany dwa razy za jeden czyn

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści krzewią kato-bolszewizm

był ale się zmył

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści krzewią kato-bolszewizm

Kiedyś wam by wszystko smakowało:)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści krzewią kato-bolszewizm

aha, no wlasnie taki w miare spory turniej jak na Lomze a zeby nigdzie nic nie bylo...wstyd;/ a wiem ze w tym roku nawet sedziowie liniowi sa:) hmm bierzesz udzial w tym? w jakiejs druzynie?

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści krzewią kato-bolszewizm

Gwiazdorek Łomżyńskich
Gwiazdeczek Łomżyńskich
i dziewczyn z Łomży które w weekendy w Yamie opowiadają "u nas w Warszawie"



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści krzewią kato-bolszewizm

dzwonilem juz chyba wszedzie i nigdzie nie ma wolnych miejsc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści krzewią kato-bolszewizm

Jeżeli strona TKKF-u nie ruszy będę wisywał wyniki meczy na forum 4lomza.pl. Pozdrawiam wszystkich sympatyków siatkówki!!!





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści krzewią kato-bolszewizm

Andy nie pie..dol ,kazdy może dać siebie drugiej osobie Ty też

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści krzewią kato-bolszewizm

A skąd wy wiecie tyle o dziewczynach skąd wasza się wiedza wzięła z teorii czy z praktyki?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści krzewią kato-bolszewizm

w benku to widziałęm jak facet w dupie sie grzebał i pizze robił a potem na dowóz poszło i smaczne napewno było.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści krzewią kato-bolszewizm

nogh club z ruskiemi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści krzewią kato-bolszewizm

Net = niet

...gdy pozna się schizofrenicznego froda zza Siedmiogrodu który chce nas poćwiartować już po pierwszym spotkaniu pozostawiając traumę z dożywotnia awersja, czy tez gdy uda się poznać wartościową osobę która znika nagle,w sposób wymowny, dając nam do zrozumienia ze niektórych rzeczy powinniśmy się domyślić bez żadnych wyjaśnień I w przeciwieństwie do wyżej wspomnianego przykładu amanta pozostawia po sobie już tylko traumę.

"Nawet w tym wirtualnym świecie no-lifow, w którym znaleźliśmy się przez tryb życia jaki przyszło nam prowadzić są jakieś kurde normalne metody na spławianie. To jest właśnie problem, fak, jak zaczynasz więcej czuć niż myśleć to spieprzaj w podskokach I to najlepiej szpagatami. Po prawie x miechach zerwał kontakt niczym profesjonalny elektryk, a niech Cie kopnie…żartuje."


http://wykurw.pl/index.php/net-niet/
-------------------------------------------------------------------------------------------

Normalne dziewczyny gdzież wy jesteście?

Po tygodniu takich ciekawych rozmów zaczeło się psuć, wkońcu się dowiedziałem że miała już partnera jednakże rozstali się w zgodzie. I szuka kogoś bliżej, stwierdziłem dlaczego nie? Jednakże zastrzegłem że nie jestem osobą która po tygodniu znajomości będzie prawić słodkie słówka itp itd. Zachowywałem dystans. Tyle że niestety ona nie odebrała tego serio.. Zaczeły się smsy że ma ochote na seks, i tak dalej.. Niech to ****..

Trwało to tydzień, wkońcu wygarnąłem że nie jestem zwykłym wibratorem i nie będę zastępował jej byłego partnera, wkońcu tak to wyglądało. Zwyzywała mnie od najgorszych lamusów że jestem ***** nie facet, generalnie potraktowała jak śmiecia. Tydzień totalnego dystansu z mojej i jej strony, i wkońcu w trzeci tydzień znowu rozpoczeła zaloty, ten sam scenariusz. I znów powiedziałem że nie da rady na chwile obecną bo cóż ale niestety, nie jestem gotów po tym jak cierpiałem po tamtej (fakt, z mej winy. Ale naprawde to boli.)

Teraz to naprawdę ostro mnie zwyzywała od ****ów, gejów, śmieciów. Ja też napisałem co myśle o tym calym syfie, stwierdziłem że jak szuka kogoś na ruchanie to niestety ale nie ten adres i niech szuka innego chłopaka, ta mówi że nie da rady bo czeka na mnie bo jestem konkretny koleś (poglądy, i plany na przyszłość) i szkoda by było. To cóż jeżeli chcesz coś wiecej to naprawde poznajmy się wkoncu bo jedynie to słuchałem o tym jak jej sie chce zabawiać i o problemach z psem. Nachodzi koniec tygodnia.. A tu się okazuje że ma już chlopaka ))) Bo postanowiła na mnie nie czekać. Poprostu z nim była krótka piłka


http://wykurw.pl/index.php/normalne-dziewczyny-gdziez-wy-jestescie/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści krzewią kato-bolszewizm

Metamfetaminy Przed i Po i jego niszczących skutków

http://www.youtube.com/watch?v=3WZig2DYx58&feature=related

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści krzewią kato-bolszewizm

osk kaminski



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści krzewią kato-bolszewizm

Oj tam,oj tam.Podejdź trochę wyżej i jest kolejny słup,a nie od razu ,,stary rynek,,

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści krzewią kato-bolszewizm

Witam zapraszam na nowo powstały serwer


http://borvarion.sytes.net
Set Realmlist borvarion.sytes.net


Darmowe transfery postaci bez utraty jej na macierzystym serwie
wszystkie działające instancje 100%.
icc, naxx,os,voa 90% sprawności
Sezon pvp 8 Wrathful
Działające Areny 90%


Rate Serwera:
Exp x3
Drop x3
Gold x3
Honor x2
Reputacja x2
Podliczenia Aren
co 7 dni


Serwer jest w 100% darmowy
Nasz sprzęt jest średniej klasy ale na początek wystarczy:

Procesor Intel Pentium Duo 2 Core 2.93 GHZ,Dysk Twardy 500gb,Ram 6gb DDR2,Internet ,,Vectra,, 12\24mb.Serwer będzie modernizowany na bieżąco.

Zapraszam Serdecznie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści krzewią kato-bolszewizm

Zapisy w sklepiku klubowym na starym rynku.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści krzewią kato-bolszewizm

Mrauuu z dziećmi nie ma co pisać. Jak się zostało tak wychowanym w domu to się wynosi takie samo zachowania na zewnątrz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org