piątek, 28 lutego 2020 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
W piatek rozmawiałam z Niecieckim z tym od KUKIZA 15 w Łomży już mają zebrane podpisy na miasto i na powiat.

w mieście ciekawie się robi politycznie, a będzie jeszcze ciekawiej...

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: W piatek rozmawiałam z Niecieckim z tym od KUKIZA 15 w Łomży już mają zebrane podpisy na miasto i na powiat.

... i żeby to nagłośnić założyłeś aż trzy nowe konta,
przydadzą się w kampanii wyborczej ?

Autor: damapik (---.play-internet.pl)

Autor: Dragon2018 (---.play-internet.pl)

Autor: robinio45 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)

Kukiz to na naszym terenie w ogóle działa ?
Bo, np na początku roku media podawały info o tym że :
W województwie podlaskim przestaje działać Stowarzyszenie Kukiz15. Taką decyzję podjął prezes regionalnych struktur - Daniel Purwin.
Poinformował, że zrezygnował ze stanowiska i że ostatnio w całym regionie podlaskim działało jedynie około 10 osób.

ps:
Marian Nieciecki to chyba nie jest oficjalnie członkiem Stowarzyszenia Kukiz15 ,
a jest sympatykiem partii Wolność , czyżby już porzucił Korwina ?

Kukiz znów zbiera wszelkiej maści \"polityków \" ,
a po wyborach pozmieniają barwy klubowe ?

W wyborach A.D.2014r Nieciecki , startował na stolec prezydenta Łomży , jako kandydat Kongresu Nowej Prawicy, której założycielem był Janusz Korwin-Mikke.
(... Na czele ugrupowania stał wtedy Janusz Korwin-Mikke, którego 5 stycznia 2015 zastąpił Michał Marusik. )
W tamtych wyborach Nieciecki ugrał coś ok. 5% głosów wyborców.

Re: W piatek rozmawiałam z Niecieckim z tym od KUKIZA 15 w Łomży już mają zebrane podpisy na miasto i na powiat.

listy zarejestrują wyłącznie dla POlitycznej propagandy, bo są dogadani z Chrzanem, którego poprą tuż przed wyborami

F.u.c.k y.o.u! PiSlamistom

paplak,
masz na myśli już pierwszą turę , wtedy sami się wycofają i poprą chrzana ?

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0