piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Co należy zrobić z pracownikiem?

To, że drużynowy jest zapalonym miłośnikiem akcji i powszechnie znanym/lubianym? człowiekiem nie oznacza, że stoi ponad prawem, w tym przypadku harcerskim. Wręcz przeciwnie- jako wzorowy harcerz powinien dać przykład posłuszeństwa przełożonym , zgodnie z pkt. 7 prawa harcerskiego- "Harcerz jest karny i posłuszny rodzicom oraz wszystkim swoim przełożonym". W sytuacji, gdy stawia siebie ponad prawem, nie dość, że daje zły przykład swoim członkom drużyny, to jednocześnie pokazuje wszystkim, że są równi i równiejsi. Nie dziwię się, że przełożeni nie chcą tego dłużej tolerować.
ZHP jest dobrowolną organizacją. Jak komuś nie podobają się jej zasady, to do niej nie wstępuje. Ale jeśli chce należeć, to wydaje się oczywiste , że musi przestrzegać jej zasad.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co należy zrobić z pracownikiem?

Nie polecam, dużo negatywnych opinii słyszałam od koleżanek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co należy zrobić z pracownikiem?

Wiecie może kto chce sprzedać VW POLO po 2000roku 1.9 SDI lub Astre II 1.7 ISUZU???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co należy zrobić z pracownikiem?

Hej Martuchna;)
Oj tak nie grzecznie to Ty się nie zachowujesz:)

Te panie z wysokim mniemaniem to łatwo zgasić przeważnie nic nie maja w sobie oprócz urody:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co należy zrobić z pracownikiem?

ja mam astre 2 isuzu zadbano ile dajesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co należy zrobić z pracownikiem?

nie ma chętnych?? :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co należy zrobić z pracownikiem?

uwielbiam ten cytat a co do hmm mojej natury to lubie byc niegrzeczna czasem nawet bardzo :))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co należy zrobić z pracownikiem?

Ja tez nie za wiele ci mogę o niej powiedzieć, bo chodzę do innej, że tak powiem "zaufanej". Ale Głuszkowska do najlepszych nie nalezy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co należy zrobić z pracownikiem?

Ja psa sterylizowałam w marcu , podczas akcji w lecznicy Filemon . Suka ma 15 kg , a cena 200 zł ( miało być 200 zł maksymalnie więc nie wiem jak np ile kosztuje sterylizacja 30 kg ? - 400 zł ? ). Miały być w to wleczone wizyty i leki . Ale . Szwy się nie goiły i trzeba było kolejne wizyty ( jedna 50 zł - razy4 ) . Do tego mocno krawiła , kubraczek nie zdawał swojej roli i kołnierz . I razem wyszło o wiele więcej od tych 200 zł . Ja myślę , że jeśli suka nie jest duża czyli do 20 kg to zgłoś się do Czterech Łap i zapytaj się ( nr telefonu086 218 05 66 / 0604 978 031 ) . Miłe i doświadczone pracownice .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co należy zrobić z pracownikiem?

Yyyy...nie polecam;]

pieżpa

Rajskie życie stanowi ideał nawet dla ateistów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co należy zrobić z pracownikiem?

Martuchna a podobno Człowiek ma dwie natury - jedną własną, drugą przypisaną mu przez żonę.?:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co należy zrobić z pracownikiem?

Casey63 niestety on mnie nie interesuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co należy zrobić z pracownikiem?

slodka-trucizna popieram:) też zauważyłam że co niektórych coś boli że im się nie powiodło a uważają się za super kierowców



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co należy zrobić z pracownikiem?

Poszukuje osoby która jedzie do sanatorium lub okolice w tym terminie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co należy zrobić z pracownikiem?

wystarczy złapać za gruchawę i zadzwonić, a w śniegu się nie jeżdzi to i egzaminu nie ma, za opady śniegu Ciebie nie obciążą, spokojnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co należy zrobić z pracownikiem?

nie chodzi o to, ale ciekawi mnie bo nigdzie nawet w regulaminie MPK nie ma nic napisanego że mamy płacić za ineterwencje policji ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co należy zrobić z pracownikiem?

co za naród jedzie a nie płaci ,jak bym twoim prywatnym busem bez opłaty jechał to napewno nie byłoby miło.gdzie jest milicja ta to umiała załatwiać takie sprawy raz na długi czas



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co należy zrobić z pracownikiem?

W sklepie na rogu placu niepodległości koło diavolo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co należy zrobić z pracownikiem?

jak masz umowiony egzamin na za 2 tyg i do tego czasu spadnie duzy snieg,egzamin bedzie odwolany a Ty za niego po raz kolejny placic nie bedziesz,testy od momentu zdania sa wazne pol roku ale od czasu gdy przestana egzaminowac przedluzaja Ci sie o dodatkowe 3 m-ce,tylko maja byc zmiany i podobno w przyszlym roku ma nie byc WOGOLE egzaminow na kat A. ale miejmy nadzieje ze tak nie bedzie. pzdr i powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co należy zrobić z pracownikiem?

niemiec jak cygan też człowiek a polaczków do roboty goni .na polaczków tez brudasy nazywa



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co należy zrobić z pracownikiem?

2. W razie stwierdzenia braku ważnego biletu za przejazd lub przewóz bagażu w czasie jazdy i przy wysiadaniu z pojazdu, przewoźnik lub osoba przez niego upoważniona może pobrać właściwą należność i opłatę dodatkową. W razie nieuiszczenia opłaty właściwej i dodatkowej przewoźnik lub osoba przez niego upoważniona ma prawo żądać okazania dokumentu umożliwiającego stwierdzenie tożsamości, w celu dochodzenia roszczeń. W przypadku nieokazania dowodu tożsamości kontroler może wezwać funkcjonariusza Policji lub Straży Miejskiej.

takie coś znalazłem
a cennik według taryfikatora MPK

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co należy zrobić z pracownikiem?

za darmo to boli gardło jak chodzi się po mrozie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co należy zrobić z pracownikiem?

podziękowania dla dla krokodyli co trzepią litwinów w przeładowanych mobilkach



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org