niedziela, 23 lutego 2020 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PiSlamska drożyzna plus

Według badań wykonanych przez Kantar Millward Brown na potrzeby raportu \"Portfel statystycznego Polaka\", co miesiąc statystyczne gospodarstwo domowe ma do zapłaty zobowiązania na kwotę 1572 zł, podczas gdy trzy lata temu było to 976 zł.https://wiadomosci.onet.pl/kraj/krd-ponad-70-proc-polakow-uwaza-ze-koszty-zycia-w-polsce-sa-wysokie-lub-bardzo/c3vkl5t

...wzrost o 604 zł i 500+ POszło się iebać...

F.u.c.k y.o.u! PiSlamistom

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: PiSlamska drożyzna plus

zakaz pedalowania

Miłość do partii PiS jednak okazała się kosztowna, co wielu próbowało wskazać przed wyborami.
Ale ciemny lud to kupił mimo wszystko

Lepiej się żyje niż za PO i PSL , żebym mieli to co oni wyprzedali to nam żyłoby by się jeszcze lepiej . Ja i moi znajomi i rodzina chwalą ten rząd PiS za gospodarność i szanowanie naszego kraju i narodu . Bardzo dziękuję rządowi PiS że podjął tak ciężką pracę i dąży do wyprowadzenia na dobrą drogę nasz kraj .

mar

no jasne patologia sobie chwali a jak . tyle jabolców mozna kupić i vieśwagena albo audika prwie nówka i w Nowogrodzie potupac a jak. A złodziej niech na nich pracują.

Roberta

audi i vieswageny im teraz potrzebne bo juz nie musza ruchac Kasiek Misiek pod płotem na stojaka tylko mogą oral w aucie uprawiać tak po amerykańsku ahahah

Roberta

Lepiej się żyje niż za PO i PSL , żebym mieli to co oni wyprzedali to nam żyłoby by się jeszcze lepiej . Ja i moi znajomi i rodzina chwalą ten rząd PiS za gospodarność i szanowanie naszego kraju i narodu . Bardzo dziękuję rządowi PiS że podjął tak ciężką pracę i dąży do wyprowadzenia na dobrą drogę nasz kraj .

mar

...a ty tumanie wiesz o czym bredzisz..?

Tuman pewno wie w przeciwieństwie do pytającego...który obciążenia wyliczył
na 1572zł...i myślę ,że jak się takie głupoty podaje to poda się i sposób ich wylicze-
nia , bo jeśli nie to znaczy ,że jest się większym idiotą niż się samemu myślało...

alkoholowe zmiękczenie mózgu uniemożliwiło ci dostrzeżenie linku do opracowania specjalistycznego ośrodka badawczego

Pedalski portal onet którego właścicielem jest niemiecka firma Ringier Axel Springer.
Nastawiony na robienie wody z mózgów polakom i reprezentowania interesów Niemiec.
Swojego czasu skrzykiwali się tam kodziarze.
Jedyne co dobrego mogę o nim powiedzieć to to że mają dobrą pocztę chodź na wp jest mniej spamu.

Jakim trzeba być niedorozwojem i amebą umysłową żeby się podpierać z portali takich jak onet czy wirtualna polska.

Należy przyznać że ten rząd rzeczywiście ciężko pracuje, na koryto+.
Na wiosnę 2016 r. rząd w ekspresowym tempie przyjął nowe zasady wynagradzania szefów spółek państwowych i komunalnych. Zapewniano że zmiany te przyniosą oszczędności dla budżetu. Gdy tymczasem po tych zmianach szefowie spółek pobierają odprawy i ekwiwalenty za niewykorzystane urlopy i pozostają na stanowiskach.
W 2017 r., gdy szefowie spółek zamienili się w menedżerów, tylko w Krakowie 20 osób ze spółek komunalnych zainkasowało około 593 tys. zł ekwiwalentu za niewykorzystany urlop! Rekordzista wziął 93 tys. zł. Część prezesów żądała także odpraw, ale zabronił im ich brać prezydent Jacek Majchrowski.
Zbigniew Jagiełło, prezes PKO BP przy okazji zmiany formy zatrudnienia w tymże banku zgarnął 798 tys. zł ekwiwalentu za 70 dni urlopu.
I tak się dzieje w całym kraju. A ileż to było wrzasku jak któryś sędzia w TK wziął pieniądze za niewykorzystany urlop.
https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/zamiast-oszczedzic-spolki-wyplacaja-ogromne,215,0,2414039.html
Żeby dostrzec że wszystko drożeje nie trzeba zaglądać na żadne \"pedalskie portale\", wystarczą wizyty w sklepach czy na stacjach benzynowych. Ale beneficjenci \"dojnej zmiany\" tego nie widzą. Im żadna drożyzna nie straszna.

Autor: assan18 (---.free.aero2.net.pl) Data: 04-09-18 14:21

zakaz pedalowania
_______
i zakaz tańczenia z kotami.

„Wyłącz TVPiS, włącz myślenie”

No w związku z ciszą w sposobie wyliczenia to Ja podam swoje co do wzrostu
opłat za prąd , wyliczenia te nie są spowodowane bynajmniej reakcją alkoholu
na mój mózg...
W ciągu 6 miesięcy zużyłem 400kwh energii elektrycznej na dwóch taryfach to
po krótce powinienem zapłacić 400zł i taka sama powinna być prognoza i tu - pewno
to wynika z problemów umysłowych wróżki z PGE Kleczyńskiej bo prognoza była
wydrukowana na 650zł i stad ten plakatowy drogi prąd ...tylko ,że prąd za PiS nie
podrożał a popsuła się wróżka...ciekawe czy to tak tylko mnie czy też wszystkim ?
i co panie PO paprany ?

Autor: c2h5oh (---.centertel.pl) Data: 04-09-18 21:18

No w związku z ciszą w sposobie wyliczenia to Ja podam swoje co do wzrostu
opłat za prąd , wyliczenia te nie są spowodowane bynajmniej reakcją alkoholu
na mój mózg...
W ciągu 6 miesięcy zużyłem 400kwh energii elektrycznej na dwóch taryfach to
po krótce powinienem zapłacić 400zł i taka sama powinna być prognoza i tu - pewno
to wynika z problemów umysłowych wróżki z PGE Kleczyńskiej bo prognoza była
wydrukowana na 650zł i stad ten plakatowy drogi prąd ...tylko ,że prąd za PiS nie
podrożał a popsuła się wróżka...ciekawe czy to tak tylko mnie czy też wszystkim ?
i co panie PO paprany ?
_______
wzrost cen jest wprost proporcjonlny licząc od długości ozora czopa pisowskiego , do długości cholewy buta czerwpnej świni pisowskiej do jej odbytu. Co czopom pioswskim wychodzi znakomicie. Ogarniają i cholewy oraz odbyt.

„Wyłącz TVPiS, włącz myślenie”

Głupiś złomuś...zażyj wazeliny i idż spać...swoje dewiacje wypróbuj przed lustrem
i nam opowiesz jutro...

tak myslałem że paplik ziomex-owi lewatywe robi

zawsze gada o czopkach i do dupy czegoś chce i tutaj pojawia się paplik

Też przeliczyłem wszystkie stałe opłaty miesięcznie i wyszło około 750 zł (mieszkanie M4 - 66m2) więc nie wiem skąd te 1500zł. Może w Warszawie jak się wynajmuje mieszkanie?

Ja tam się nie znam na wyrafinowanych sposobach do których używana jest
wazelina ale jak dwóch chłopów się spotyka... tfu...to chyba pedałują...ha ha ha

Na tym forum dziwne jakieś wywody są,ktoś zakłada temat jak powyżej a w dalszym ciągu wychodzi że ziomex i paplik to dwa rowery delikatnie mówiąc . Osobiście nie mam nic do pedałów niektórzy to równo pedałują na wzrost notowań PiS-u. Tylko odmieniec może udowadniać wzrost utrzymania,mnie ono się obniżyło bo przestałem kupowac wybiórczo.

mirek2 nie dziwota po 3 latach pisobolszewi dotknał cię wtórny analfabetyzm czyli utrata zdolności do czytania. To jest efekt pisbolszewickiego wciskania kitu w stylu ciemny lud to kupi.

Roberta

Roberta ,ciekawe muszę do szkoły się zapisać lub do PiS-u , poradż do której byle nie uczącej złodziejstwa ,Balcerowicz odpada.

Paplik ile płacisz miesięcznie stałych opłat za mieszkanie, prąd, wodę, ciepło, telewizję, telefon i internet.

mirus2 złodziejstwo to ty juz masz we krwi pisobolszewia je tylko uaktywniła więc nie ma potrzeby abyś korzystął z pomocy szkoły . Jarek juz wie jak taką ciemną masę jak ty formowac.

Roberta

siekiera motyka łysa pała żuć kamieniem traf pedala

Należy chyba się sprostowanie tytuł artykułu jest \"Portfel statystycznego Polaka\" a nie plemienia PiSiego z ideologicznie wypranym czerepem, który ma małe potrzeby z racji zaściankowego patrzenia na świat. Nażreć i wydalić oczywiście żarcie najlepiej na koszt państwa + i podatników (czyt. wg PiSdziej hołoty Podatnik= Złodziej.)

\"... przeliczyłem wszystkie stałe opłaty miesięcznie i wyszło około 750 zł (mieszkanie M4 - 66m2) więc nie wiem skąd te 1500zł...\"

- teraz niech każdy odmierzy do siebie te stałe opłaty osobnika wyżej deklarującego (750 zł) opłat stałych: czynsz, woda, śmieci, gaz, telefon, energia, TV, internet (opłaty jakie brano do badań opisanego artykułu) ale przekonasz jak ideologicznie nie pasuje i choć z artykułu \"...Najdotkliwiej wysokość comiesięcznych opłat odczuwają osoby z wykształceniem podstawowym – 82 proc....\" - ale przekonasz jak ideologicznie nie pasuje to do założeń „przewodniej siły partii”.

--
5-ty rok PODŁEJ ZMIANY . Ludzie namaszczeni helem i mgłą smoleńską GDZIE jest wasz święty GRAAL ...ptfu… WRAK Tupolewa?

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0