piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Brawo pani Aniu!!!!!!!!!!!!!!!

Cyganie to rasa Biała.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo pani Aniu!!!!!!!!!!!!!!!

widok na już byłą pijalnie czekolady mam z balkonu i nigdy nikogo wchodzącego czy też odwrotnie nie widziałem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo pani Aniu!!!!!!!!!!!!!!!

Byłam świadkiem jak babka oskarżyła cygankę o kradzież portfela... siwa babuleńka.. a krzyczałaaaa... jakby nagle z 20 lat jej ubyło...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo pani Aniu!!!!!!!!!!!!!!!

„policjant też człowiek” w tym wypadku się nie zgodzę, raczej tak powiem” policjant też może być bandytą”. Przecież on się wyżywał na tym chłopaku, czego ich uczą w tym Szczytni? tylko kopania!, żadnych technik, jakichś dźwigni, nic nie umieją tylko kopanie wychodzi najlepiej, buractwo i nic więcej. Taki człowiek nie powinien pracować w policji, von natychmiast!!!!! Najnormalniej w świecie, nie dorósł psychicznie do zajęcia jakie zostało mu powierzone przez społeczeństwo, i za co jest wynagradzany.
Chciałby być”też człowiekiem” to powinien zostawić legitymację, odznakę w domu i wtedy sobie iść jako prywatna persona, i „kopać”.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo pani Aniu!!!!!!!!!!!!!!!

Miejsce lipne...
Nawet nie wiedziałem ze mamy coś takiego a już się zwinęli..
Szkoda. Naleśniki też padają...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo pani Aniu!!!!!!!!!!!!!!!

Święte słowa uomrzan:)



"Jeżeli komuś nie pasuje to - co napisane, niech tutaj nie wchodzi. To nie jest skrzyżowanie na mieście, którego nie sposób ominąć.

Forum jest po to, aby na nim pisać. Zapamiętajcie sobie.
Na forum się pisze, ale na forum nie ma obowiązku wchodzić."

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=443217&t=443217

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo pani Aniu!!!!!!!!!!!!!!!

@kataranka to nie jest w tym momencie ważne. Ważne jest dla mnie odzyskanie tych okularów i na prawdę nie obchodzi mnie jakie masz zdanie na temat "bywalców" klubu, serio...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo pani Aniu!!!!!!!!!!!!!!!

Nareszcie coś ludzkiego - bo ludzki taki jakiś odruch to był.
Dzięki.

I pozdrawiam. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo pani Aniu!!!!!!!!!!!!!!!

politykiem to zem jest od dawna



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo pani Aniu!!!!!!!!!!!!!!!

cyganie to nie brudasy tylko świnie które myślą że cwanością coś zrobią dla mnie to pod rasa powinno się ćiawesów wysłać w kosmos bo nie ma miejsca na tej ziemi dla nich

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo pani Aniu!!!!!!!!!!!!!!!

Only getto and after party



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo pani Aniu!!!!!!!!!!!!!!!

ciężki to zawód.
większość nie szanuje policjantów, a powinni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo pani Aniu!!!!!!!!!!!!!!!

wiele sobie zawsze obiecuję po akcjach organizowanych przez tego Pana a potem wielkie rozczarowanie np.wielka orkiestra ,może i ma poparcie wśród swoich 'wyznawców"bo stary facet zachowuje się jak gówniarz,biega jak oszalały i drze gębę,a chyba w harcerstwie chodzi o autorytet,zasady ogólnie przyjęte w związku,podkreślam ,że jego działalność obserwuję tylko z boku jakoś określenie druh śmiesznie brzmi w jego przypadku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo pani Aniu!!!!!!!!!!!!!!!

w naleśnikach to mi tylko nadzienie smakowało, sam placek - jak z supermarketu. Ale kawa dobra:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo pani Aniu!!!!!!!!!!!!!!!

http://www.brepr.wp.mil.pl/pl/12.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo pani Aniu!!!!!!!!!!!!!!!

Stara komunistyczna biurokracja jest gotowa zza biurka zniszczyć wszystko. To nie tak panowie i panie harcerze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo pani Aniu!!!!!!!!!!!!!!!

Profesor Wojciech Kułak bardzo dobry specjalista przyjmuje w spółdzielni Konsylium nr tel do rejestracji857420433

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo pani Aniu!!!!!!!!!!!!!!!

NIGDY WAS NIE ZASTANAWIAŁ FAKT,IŻ POMIMO,ŻE NIE PRACUJĄ MAJĄ SUPER SAMOCHODY,WYPASIONE CHATY I FULL KASY?W ŁOMŻY CYGANIE PRACUJĄ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo pani Aniu!!!!!!!!!!!!!!!

Hej młode mamy, jaką sale zabaw możecie polecić w Łomży. Nie pochodzę z Łomży i nie znam tutejszych placów, wiec proszę was o pomoc. Jeśli możecie podajcie jakieś namiary, np. tel, strona internetowa. Z góry dziękuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo pani Aniu!!!!!!!!!!!!!!!

On tylko podszywa się pod działalność harcerską. Nie ma na prawdę z tym nic wspólnego.
Może niech sobie otworzy fundację, czy stowarzyszenie i odłączy się od harcerstwa.
A jeśli chce wciąż być w związku niech się dostosuje do zasad tam obowiązujących.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo pani Aniu!!!!!!!!!!!!!!!

Oburzonamama czyli to była zwykła złośliwość przedmiotów martwych:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo pani Aniu!!!!!!!!!!!!!!!

Zgadzam się z ktoś94.
Odbiegając od całego tematu i szumu na temat tego czy rozwiążą Ptaki Ptakom czy nie, chciałabym zwrócić uwagę, że...

...nie tylko TA drużyna i TEN drużynowy działają w Łomży. Inne drużyny nie są po prostu tak medialne, ale robią równie wiele dobrego i na równym poziomie.

Na obchodach uroczystości państwowych lub innych wydarzeń z życia miasta nie tylko TA drużyna pełni harcerską wartę i angażuje się w ich organizacje!

Nie opowiadam się po którejś ze stron, bo sytuacja jest dość skomplikowana. Zarówno dh Górska jak i dh Pyczot mają po części racje.
Rozumiem, że dzieci z Ptaki Ptakom nie chcą, by ich drużyna była rozwiązana, denerwują się, że ktoś chce im odebrać tak fajny sposób spędzania wolnego czasu, który niesie ze sobą wiele pozytywnych skutków nie tylko dla nich samych, ale i dla otoczenia. Rozumiem, że dh Pyczot nie chce z własnej kieszeni płacić składek za swoich podopiecznych, ale mógłby przecież regularnie z miesiąca na miesiąc zbierać składki od harcerzy, tak jak to robią inni drużynowi. Tutaj należy pamiętać, że czy to dh Górska czy inna osoba, która pełniłaby funkcję Komendanta hufca nie jest od tego, by regulować czyjeś zobowiązania. Jeśli patrzy się na 3zł miesięcznie z perspektywy jednego harcerza to jest to mała kwota, jednak sumując np. 25 osób niepłacących składek przez kilka miesięcy (tutaj gdybam, bo nie wiem jak to wygląda w tej konkretnej sytuacji) to już kwota staje się spora i nikt z nas nie płaciłby jej z własnej kieszeni tylko dlatego, że drużyna jest znana w Łomży i angażuje się w wiele akcji (co jak najbardziej popieram). Jeśli drużyna jest tak popularna, to zawsze może pozyskać sponsora, który pokrywałby koszt płacenia składek.

Co więcej, napisanie planu pracy drużynowego nie jest takim wymagającym zajęciem, jakby się wszystkim mogło wydawać. Skoro (jak ktoś tu na forum już pisał) w drużynie Ptaki Ptakom są również starsi harcerze, to czy nie mogą pomóc swojemu drużynowemu w sporządzeniu takiego planu? Jeśli tego nie potrafią, to zachęcam do wzięcia udziału w kursie drużynowych. Dzięki temu pomogą dh Pyczotowi i wszyscy będą zadowoleni. Wydaje mi się, że ta sprawa nie jest tak trudna do rozwiązania, jak to się może wydawać. Wystarczy odrobina chęci, pomocy ze strony innych i zmotywowania, aby wszystko działało jak należy.

Uważam, że skoro Ptaki Ptakom robią tak dużo dla miasta (jak pisze tu część osób) to tym bardziej powinny walczyć o to, by ich drużyna przetrwała i pokazać "klasę" nie tylko współorganizowaniem imprez, ale również wypełnianiem obowiązków wynikających ze Statutu ZHP.

I na sam koniec dodam, że jeśli stanie się tak, że jednak drużyna zostanie rozwiązana (chociaż jak napisałam wyżej są sposoby, by tego uniknąć), to nie będzie to oznaczało końca ZHP w Łomży. Jest wiele drużyn, które pracują zgodnie z wymaganiami stawianymi przez "władze" i chętnie zaopiekują się druhami i druhnami z Ptaki Ptakom.

Pozdrawiam i życzę zadowalającego rozwiązania problemu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo pani Aniu!!!!!!!!!!!!!!!

Moja mama sterylizowała sunię u Rumińskich na Mazowieckiej.Zabieg kosztował ok. 200 zł.Było to trzy lata temu,sunia miała 7 - miesięcy.Nie było żadnych komplikacji,tego samego dnia wróciła do domu zaopatrzona w tabletki przeciwbólowe.Dwa dni po zabiegu już biegała.Dziś ma trzy lata,nie ma problemów z tyciem,jest zdrowa i wesoła.
Kiedyś sama miałam sunię,nie była sterylizowana, nigdy nie miała szczeniaków.Miała ok.6 lat jak zaczęłam stosować tabletki na cieczkę.Skończyło się to nowotworami,potem wciąż nowe przeżuty,na końcu ropomacicze.Z powodu wieku i jej stanu nie była możliwa operacja.Leczenie nie pomagało i sunia została uśpiona.Nie życzę nikomu takiego przeżycia.Od jej śmierci minęło już 8 lat i wciąż mam wyrzuty,że jej nie wysterylizowałam.
A że jest to zabieg nieodwracalny to całe szczęście,dosyć psich bied chodzi na świecie,żeby mnożyć nowe.
Zresztą nie wierzę w to,że suka sama chce mieć szczeniaki.Jej wystarczy dobry opiekun,żeby była szczęliwa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo pani Aniu!!!!!!!!!!!!!!!

To jest zaplanowane na część nieoficjalną:) ale w części oficjalnej tłumacz się przydać ze względu na terminologię.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo pani Aniu!!!!!!!!!!!!!!!

I to nie jest reklama nowej sali;)) Wcale a wcale;)))
Ot, ktoś nie z Łomży pyta o sale zabaw w Łomży. Dobre:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo pani Aniu!!!!!!!!!!!!!!!

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org