piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
OK. Do zwolenników pis. Podoba wam się że twarzą zmian Sądowni jest Prokurator stanu wojennego.

jeżeli WOJSKOWĄ< to próbuj. jeżeli wojskowO to już nie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OK. Do zwolenników pis. Podoba wam się że twarzą zmian Sądowni jest Prokurator stanu wojennego.

Z wykształceniem zawodowym jedynie korpus szeregowych i starszych szeregowych wchodzi w rachube niestety suma kontraktów to tylko 13 lat a pozniej do cywila, taka ochrona przed wczesniejszymi emeryturami. Po odbyciu kontraktów jest lipa. Jesli masz odbyta zetke czyli zasadnicza sluzbe wojskowa to nie jest duzy problem. jesli chodzi o wku w lomzy to jest jakies nieporozumienie/pracuja jacys nie doinformowani ludzie. ( Kiedyz zaszedłem z zapytaniem/checia by znow wstapic do wojska, jedynie co uslyszalem ze po studiach nie biora, trzeba miec zetke-********* sie wyjal ksiazeczke i pokazalem ze mam zetke w jw 1328 bielsko biala. mloda dama oswiadczyla mi zebym szukal na wlasna reke.Jedynie cos mi trabila o NSR.PORAZKA)

Najlepiej zastanow sie w jakiej jednostce chcialbys sluzyc, nastepnie skontaktuj sie telefonicznie z jednostka i sie zapytaj. Majac zetke masz spora szanse sie dostac. Z tego co sie orientuje bialystok rozbudowuje batalion do stanu brygady oraz szukano chetnych w orzyszu.

Zastanow sie jednak nad tym korpusem szeregowych-starszych szeregowych bo awansowac wyzej niz na starszego bedzie ci bardzo ciezko wrecz...moze byc niemozliwe.

Zycze powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OK. Do zwolenników pis. Podoba wam się że twarzą zmian Sądowni jest Prokurator stanu wojennego.

nie wiadomo ale idz do XeroMaxu na Mazowieckiej i właściciel Ci napewno pomoże albo chociaż podpowie co robic.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OK. Do zwolenników pis. Podoba wam się że twarzą zmian Sądowni jest Prokurator stanu wojennego.

http://www.youtube.com/watch?v=BNtw1dp5tZM&feature=related

powinno się zrobić ustawkę z piesami na gołe pięści, bez kasków, pałek, gazów i innych gadżetów, taką legalną, ciekawe czy wtedy by byli tacy mocni ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OK. Do zwolenników pis. Podoba wam się że twarzą zmian Sądowni jest Prokurator stanu wojennego.

Dokładnie napisałam tak:

"Na obchodach uroczystości państwowych lub innych wydarzeń z życia miasta nie tylko TA drużyna pełni harcerską wartę i angażuje się w ich organizacje!"

Nie wiem jakie konkrety masz na myśli. Nazwy drużyn czy działania?
Zachęcam do odwiedzenia stron poszczególnych drużyn, o ile są one aktualizowane, bo tego nie mam w tej chwili niestety czasu sprawdzać.
Z tego, co się orientuję prężnie działa 11 HDS EXODUS, czy 13 ŁDH AgadA, ale myślę, że to nie jedyne tego typu drużyny. Ich działania mają po prostu troszkę inną formę niż akcje Ptaki Ptakom. Różnorodność w hufcu też jest potrzebna, by każdy mógł wybrać taką drużynę, której profil najbardziej mu odpowiada.

...ale wracając do sedna sprawy, chyba zgodzisz się, że opisaną w artykule sytuację można rozwiązać tak, aby obie strony były zadowolone.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OK. Do zwolenników pis. Podoba wam się że twarzą zmian Sądowni jest Prokurator stanu wojennego.

Polecam przeczytać! :)
http://www.vetopedia.pl/article29-1-Kastracja_i_sterylizacja.html

Kot i pies to nie fretka, po kastracji nie wysiadają im nadnercza. Pełna kastracja w przypadku psów i kotów jest najlepszym rozwiązaniem, zapobiega ropomaciczu i wielu nowotworom. Dodatkowo przedłuża życie zwierzaka.
Jeśli ktoś wykastrowanemu psu/kotu podaje taki sam pokarm jak przed zabiegiem, to nie dziw, że ze zwierzaka robi się tłuściutka kulka.
Do właścicieli fretek: fretkom po zabiegu nie podaje się pokarmów light, fretki po zabiegu maja tendencję do chudnięcia, nie tycia.
W bardziej rozwiniętych lecznicach, gdzie weterynarze się dokształcają i jeżdżą na najróżniejsze prezentacje hormonalna antykoncepcja nie jest już prawie stosowana (chyba, że klient bardzo się uprze).
Przeprowadzano badania na grupie suk wykastrowanych oraz dostających hormony. Wynikło z nich, że te drugie częściej zapadały na raka, miały ropomacicze oraz wcześniej kończyły żywot.
Jak znajdę link do artykułu to wrzucę, muszę dobrze poszperać.

Ostatnio co raz bardziej popularny staje się implant hormonalny. Jest on o tyle lepszy, że jest podany w formie stałej, organizm sam redukuje sobie pobieranie z niego hormonu, więc nie występują powikłania.
Jest jeden mankament - działa w zależności od wielkości psa (u kotów się go nie stosuje, u fretek jak najbardziej można). Tak więc na labku pociągnie pewnie z pół roku, a na yorku około roku.
Ciekawi mnie tylko, czemu podają go tylko samcom psów, nie znalazłam tego w necie. Fretkom można go podawać obu płciom. Ja mam samca zaimplantowanego pół roku po kastracji w celu ochrony nadnerczy. Jestem bardzo zadowolona.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OK. Do zwolenników pis. Podoba wam się że twarzą zmian Sądowni jest Prokurator stanu wojennego.

http://www.youtube.com/watch?v=ZfBE-4HDwUs a tutaj jak przyjaźni Cyganie życie białasowi uratowali. Ten biały chłopak chciał skoczyć z mostu. Cyganie wybili mu to z głowy.
w 0,39 to wcale nie skradziony łańcuszek Cygus podaje Cygusowi.
w 1,10 biały chłopak wcale nie pokazuje gdzie miał ten łańcuszek zanim mu go skradziono

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OK. Do zwolenników pis. Podoba wam się że twarzą zmian Sądowni jest Prokurator stanu wojennego.

Internauci „wyłapali”prowokatora, na filmiku widać co robił cztery lata temu, i co robił na marszu 11 listopada.
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=tWCXBoodFTk

Roberta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OK. Do zwolenników pis. Podoba wam się że twarzą zmian Sądowni jest Prokurator stanu wojennego.

Poniżej film od którego zaczeła się dyskusja.
http://www.youtube.com/watch?v=Mw_Rztx0xzw&feature=related

mar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OK. Do zwolenników pis. Podoba wam się że twarzą zmian Sądowni jest Prokurator stanu wojennego.

ok dziękówa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OK. Do zwolenników pis. Podoba wam się że twarzą zmian Sądowni jest Prokurator stanu wojennego.

Duch druha Pyczota na Biskupa w Łomży trzeba przenieść bo komendantura w Łomżyńskiej kurii tylko o składki i dokumentacje się martwi tak samo jak komendantura harcerskiego hufca w Łomży.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OK. Do zwolenników pis. Podoba wam się że twarzą zmian Sądowni jest Prokurator stanu wojennego.

jak by ktos sie podlaczal do introlana niech pisze to ja polece jako znajomego i bedziemy mieli razem jeden miesiac za 1zl.
Promocja polega na:
– jednorazowej obniżce opłaty abonamentowej na kwotę 1zł z VAT.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OK. Do zwolenników pis. Podoba wam się że twarzą zmian Sądowni jest Prokurator stanu wojennego.

Jesteśmy zawsze tam !

W sobotę 19 listopada odbędzie się ostatni wyjazd w tej rundzie. Wyjazd nie byle jaki bo do Kętrzyna czyli zgodowicza Wigier Suwałki. Z tego co wiadomo ostro się tam mobilizują chłopaki więc jak najbardziej warto się wybrać na tę schadzkę. Warto się pokazać.


Koszt wyjazdu 30zł ! http://i39.tinypic.com/f9jr7m.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=bd7Hybhhvcg



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org