czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PiS stawia na młodych! Jaja jak berety!

ja też nie rozumiem skąd to oburzenie..fakt, zdarzyło mi się wystawiać śmieci koło drzwi na chwilę przed wyjsciem, i co z tego..? nie macie innych problemów..? za scianą sąsiad często słucha głośo muzyki od której bolą mnie zęby...myślę że to bardziej przeszkadza..i wiele innych jeszcze rzeczy o których wcześniej pisałam..z resztą nie ważne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS stawia na młodych! Jaja jak berety!

No i wszystko się w tym mieście wali , jak nawet tak szczytna organizacja , a dokładniej mówiąc jej szefostwo , daje " super " lekcje wychowawcze dla dzieci i młodzieży .

Szczyty głupoty zdobywa się bez wysiłku.
(Kazimierz Chyła)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS stawia na młodych! Jaja jak berety!

Nie wiem skąd Sony bierze te wysokie ceny za wyrób nie wyróżniający się spośród innych firm wymienionych wcześniej. Może tu sobie coś wybierzesz , masz i opinie użytkowników. Po zakupie ważne jest dobre ustawienie parametrów wyświetlania!!!
http://www.ceneo.pl/Telewizory_LCD

pieżpa

Rajskie życie stanowi ideał nawet dla ateistów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS stawia na młodych! Jaja jak berety!

głupi jesteś i rasistowski pedał jak tak myślisz . nie każdy z nich jest zły, co powiesz na bydło rasy białej !!! uczmy sami siebie, zacznnij od rodziny i najbliższych "PROTAGROSIE" znam paru bardzo honorowych i pracowitych cyganów, nie każdy to złodziej i obibok
Odsyłam do 5 dwa dębiec -TO MY POLACY- !!! .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS stawia na młodych! Jaja jak berety!

dopiero co wróciłam z perły. Wpadłam na pomysł by sprawdzić osobiście jak to jest z tym jedzeniem. Kolacja była wyśmienita mieliście racje. Wycofuje post że tam jest mało jedzenia. Porcje były ogromne. Wszystko świeżutkie. Obsługa bardzo miła.
Organizują również bal sylwestrowy - 350zł za osobę
Oraz andrzejkowy bal za 90 zł za osobę.
Niestety człowiek przed ślubem często panikuje :) wiadomo chce by wszystko było jak najlepsze. Warto iść tam na kolację lub obiadek nawet z rodziną.
Polecam gorąco. Przepraszam za wątpliwości :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS stawia na młodych! Jaja jak berety!

ktoś94
Zgadzam się. Tutaj powinny wypowiadać sie osoby które więdzą jak sprawa wygląda, czyli harcerze, którzy działają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS stawia na młodych! Jaja jak berety!

a ile kosztuję u Was porcja flaczków?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS stawia na młodych! Jaja jak berety!

Sterylizacja to bardzo dobre rozwiązanie. Sukę jest ciężko upilnować... a zamykanie w piwnicy ?? paranoja ! sam się zamknij w piwnicy na dwa tygodnie jak masz ochotę na flaszkę.
Jedyny minus sterylizacji to że psy czy koty są bardziej podatne na tycie. Oczywiście da się tego uniknąć przy odpowiedniej dawce ruchu i rozsądnemu żywieniu.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS stawia na młodych! Jaja jak berety!

widocznie pijalnie alkoholu mają większe zainteresowanie :) szkoda, że takie miejsca się nie utrzymują a później się dziwicie, że nie ma gdzie na randkę iść:)
Pomysł świetny może tylko Łomża za małym miastem jest ze znacznym bezrobociem i ludzi po prostu nie jest stać na takie rarytasy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS stawia na młodych! Jaja jak berety!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS stawia na młodych! Jaja jak berety!

W 53 min dojazd do lokalu,zjedzenie przepysznej kolacji i powrót z powrotem do domu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS stawia na młodych! Jaja jak berety!

Poprostu kierownictwo tej uczelni na Obchodach Swięta Niepodległości chciało się zaprezentować składając kwiaty przed tablicą na ul. Sienkiewicza a nie świętować tego dnia jak wszyscy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS stawia na młodych! Jaja jak berety!

lilia,no to zapraszaj do Perły,co się czaisz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS stawia na młodych! Jaja jak berety!

wiedziałem, że ktoś w końcu napiszę, że w Łomży ludzie nie mają pieniędzy...

Już wiem! Może nikt nie chce się przyznać do posaidania kasy, bo boi się, że zaczną pożyczać od niego, albo "bezszczelnie" prosić bo Im się należy, bo mają mniej? :)

Obiektywnie owszem, mniejsza jest zasobność portfeli niż w innych miastach, ale gdyby było tak źle jak wypisują na forum, to wszyscy jeździliby autobusami, a nie autami i nie kupowaliby telewizorów płaskich i innych "niezbędnych" przedmiotów :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org