czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dlaczego ?

Lierowka."Jasiu to ty zarabiasz za laske?" :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego ?

Jasiu śmietana ja też uwielbiam laski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego ?

no i po co ten pośpiech , przez takich idiotów to chłopak już na motor nie wsiądzie ..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego ?

Jesli chcesz pachnieć jak murzyn kup Old Sp....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego ?

To nie tylko mnie irytuje ta reklama:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego ?

gascar aleja legionow 135c zalozylem tam rok temu cena byla dobra i zadnych problemow jeszcze nie mialem z ta instalacja spalanie podobne jak benzyny i osiagi rowniesz takze polecam.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego ?

a prawdziwych bandytow i szkopow zadymierzy zwolnili do domu brawo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego ?

Jak już coś drodzy forumowicze to motocyklem a nie motorem...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego ?

Czarnulka2134 są ludzie co sami się pilnują, innych trzeba pilnować a tych trzecich nie da się upilnować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego ?

tzn jestem szeregowym, nie chodzi mi ze w lomzy moglbym gdziekolwiek, tylko wlasnie bez jakiejkolwiek pomocy to szanse marne;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego ?

Odradzam Senatorską mam ich instalację od 3 lat i ciągle jest coś nie tak a instalacji prosta silnik 8v na jednopunkcie. Częste rozszczelnienia i śmierdzi gazem , kłopoty z niestykającymi złączkami elektrycznymi i totalny bałagan przy serwisie. Mnóstwo ludzi tam pracuje ale nie ma człowieka odpowiedzialnego za serwis tylko pracownicy wyznaczani z łapanki. Szczerze odradzam może mam pecha ale jestem niezadowolony z jakości montażu ( wstawili mi nową butlę z legalizacją z przed 2 lat o czym dowiedziałem się po tygodniu jak odbierałem dokumenty - homologację której nie dali przy montażu) jak również mam zastrzeżenia co do serwisu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego ?

Vlad pisze:

"Frotka a skąd ta teza, że springer są mądrzejsze od cocker ? :) Robiłaś jakieś testy ? Czy może masz po prostu springer spaniela i jak każdy właściciel czworonoga uważasz, że Twój pupil jest najpiękniejszy i najmądrzejszy ?
Osobiście znam wiele mieszańców, które mądrością przerastają wszystkie rasowe psy razem wzięte :)"


Już wyjaśniam: teza wzięła się m.in. stąd, że już trochę żyję na tym świecie :-)
Zdarzyło mi się mieć lub znać wiele psów różnych ras, spaniele też. Akurat z mojego subiektywnego rankingu wynika przewaga springera nad cockerem. Idąc twoim tokiem myślenia, rozumiem, że skoro jesteś właścicielem cockera, to będziesz go bronił.
Nie wypowiadałam się na temat mieszańców, ponieważ założyciel tematu wyraźnie zaznaczył, że interesuje go spaniel.
Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego ?

Cała ta reklama jest beznadziejna. Wczoraj dokładnie ją obejrzałam i też tak o niej pomyślałam. A ten Old Spice wyłaniający się z dłoni na koniec, to zwieńczenie głupoty tego spotu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego ?

W Lomzy napewno sie nie dostaniesz.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org