piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
W tym roku władze miasta pod rządami CHRZANOWSKIEGO zaciągają najwyższy w historii miasta kredyt - 38,5 mln zł.

Najlepiej na pizze to do KAUFLANDU he .Tanio i dużo i do wyboru :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W tym roku władze miasta pod rządami CHRZANOWSKIEGO zaciągają najwyższy w historii miasta kredyt - 38,5 mln zł.

jestes debil

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W tym roku władze miasta pod rządami CHRZANOWSKIEGO zaciągają najwyższy w historii miasta kredyt - 38,5 mln zł.

najblizej w Bialymstoku-Kleosin "Dudi Dog's"-w Lomzy jest pare pieskow od nich.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W tym roku władze miasta pod rządami CHRZANOWSKIEGO zaciągają najwyższy w historii miasta kredyt - 38,5 mln zł.

zdjęcia i parametry z ceną na e-mail benelux1000@gmail.com

Roberta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W tym roku władze miasta pod rządami CHRZANOWSKIEGO zaciągają najwyższy w historii miasta kredyt - 38,5 mln zł.

No i wszystko wiadome ! Co tam ideały harcerskie , patriotyzm i cele wychowawcze ! Grunt to mamona i papierki !
" Harcerstwo to czysta biurokracja,"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W tym roku władze miasta pod rządami CHRZANOWSKIEGO zaciągają najwyższy w historii miasta kredyt - 38,5 mln zł.

Barto111--myślisz,że net zaczyna się i kończy na forum???--mam inne zajęcia,a stron których potrzebuję--,,tną się jak cholera,,. Masz jeszcze jakieś pytania??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W tym roku władze miasta pod rządami CHRZANOWSKIEGO zaciągają najwyższy w historii miasta kredyt - 38,5 mln zł.

konarzyce ul lipowa Wojtek Kołakowski ma własną mieszalnie i maluje w komorze robi naprawde super

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W tym roku władze miasta pod rządami CHRZANOWSKIEGO zaciągają najwyższy w historii miasta kredyt - 38,5 mln zł.

mitsubishi galant VI pilot ma na podczerwien chyba bo nie wiem co to jest ale kupilem taki co kopiuje pamiec to nie dziala mi ale na innym co ma dokupowany immo to dzialal
ten zaklad to mechanik jakis bo jak tak to chyba znam to juz ale nie wiedzialem ze tym tez moze sie zajac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W tym roku władze miasta pod rządami CHRZANOWSKIEGO zaciągają najwyższy w historii miasta kredyt - 38,5 mln zł.

Claun, od razu mówię że chce swoją wypowiedzią zwrócić twoją uwagę na pewne problemy. Pamiętaj o tym że pies to żywe zwierze i ma swój charakter i potrzeby. Spaniel to nie tylko śliczny piesek do domu, to pies stworzony do pracy z myśliwymi więc wymaga więcej ruchu niż tylko wyprowadzenie na kupkę dwa razy dziennie. Pamiętaj że nie można kupić psa tylko dlatego że się nam podoba, wyboru trzeba dokonać zależnie od wielu czynników, tego czy mamy małe dzieci, ile czasu jesteśmy w stanie mu poświęcić itp, itd. Jeżeli pies nie będzie miał odpowiedniej dawki ruchu i nie zmęczy się na spacerze to będzie męczył was przez cały dzień i noc w domu, będą problemy ze szkoleniem i dyscypliną. Zachęcam Cię do przeczytania przynajmniej kilku postów na forach tematycznych i głębokie przemyślenie decyzji. Jeżeli świadomie podejmiesz decyzję jestem pewien że zostaniesz najszczęśliwszym właścicielem psa.

PS. Bądź pewien że kupujesz psa z profesjonalnej hodowli, nie daj się zwieść pozorom. To zupełnie identycznie jak z samochodem kupowanym na giełdzie- nigdy nie wiesz co Ci się trafi.

_______________________________
Niech Sprawiedliwość Zatryumfuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W tym roku władze miasta pod rządami CHRZANOWSKIEGO zaciągają najwyższy w historii miasta kredyt - 38,5 mln zł.

Polecam OSK Borawski Al.Legionów 32 (vis a vis Parku) mają wszystkie kategorie,na C i C+E najnowszy MAN TGL... taki jak w WORD.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W tym roku władze miasta pod rządami CHRZANOWSKIEGO zaciągają najwyższy w historii miasta kredyt - 38,5 mln zł.

tam bloków nie było.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W tym roku władze miasta pod rządami CHRZANOWSKIEGO zaciągają najwyższy w historii miasta kredyt - 38,5 mln zł.

Rogall robiłeś u niego, czy jesteś znajomy?

Roberta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W tym roku władze miasta pod rządami CHRZANOWSKIEGO zaciągają najwyższy w historii miasta kredyt - 38,5 mln zł.

ja jade do Eżbiecina dlatego że gra DJ.
przynajmiej nie będzie nikt fałszował co roku chodzimy na DJa i jest
nawet parę nowych radiowych kawałków
zagra czy to osiemnastolatkowie czy 50latkowie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W tym roku władze miasta pod rządami CHRZANOWSKIEGO zaciągają najwyższy w historii miasta kredyt - 38,5 mln zł.

I kto tu nadąży ? Może to logo i te pochwały tak wkurzyły ową panią G ?
http://mylomza.pl/home/lomza/item/1490-ptakiptakom.html
Czuwaj !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W tym roku władze miasta pod rządami CHRZANOWSKIEGO zaciągają najwyższy w historii miasta kredyt - 38,5 mln zł.

To prawda że został przeniesiony na wojska polskiego ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W tym roku władze miasta pod rządami CHRZANOWSKIEGO zaciągają najwyższy w historii miasta kredyt - 38,5 mln zł.

:) Ktoś mnie poszukiwał : jak blacharka powypadkowa to zapraszam do mnie : AUTO CZĘŚCI ZAWADY UL. SIKORSKIEGO 126 E 18-400 ŁOMŻA jeżeli chodzi o lakierników to wyczesałem dzwona ostatnio i postawiłem do Sawickich Rakowo Boginie i jestem zadowolony lakier ładnie położony brak morki na lakierze :) jeżeli chodzi ogólnie o lakierników to daję listę : Cwalina Nowogród , Zawalich Nowogród , Kozłowski Nowogród , Car System Piątnica , Kulesza Piątnica , Auto Kołakowski Konarzyce , Dziemiński Konarzyce , Bałazy Łomża ul. Wesoła :) i wielu innych nie chce mi się bazgrać a wykonanie pracy zależne jest wiadomo : od materiału lakieru blacharki użytej do odnowy oraz oświetlenia a tak , że od tego jak mocne było uderzenie czy fartuch czy podłużnice były ruszone :) lub inne konstrukcyjne elementy pojazdu . Po mocnym dzwonie wiadomo auto nie będzie jak fabryka.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W tym roku władze miasta pod rządami CHRZANOWSKIEGO zaciągają najwyższy w historii miasta kredyt - 38,5 mln zł.

na pewno nie polecam P.Kurak wieksze problemy niż to warte i większe straty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W tym roku władze miasta pod rządami CHRZANOWSKIEGO zaciągają najwyższy w historii miasta kredyt - 38,5 mln zł.

nie reklamuję tylko sama tam kupiłam spanielka :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W tym roku władze miasta pod rządami CHRZANOWSKIEGO zaciągają najwyższy w historii miasta kredyt - 38,5 mln zł.

http://www.radio.bialystok.pl/wiadomosci/region/id/70726



Końcówka nagrania:

"...a nie tylko i wyłącznie cel czyli pomoc innym..."




Jak nie tylko?
Poprzez pomoc innym wychowuje się młodzież!!!! Co w takim razie powinno być celem nadrzędnym, skoro nie pomoc innym????
A jak się wychowuje młodzież?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W tym roku władze miasta pod rządami CHRZANOWSKIEGO zaciągają najwyższy w historii miasta kredyt - 38,5 mln zł.

nie wiem, jak ostatnio, ale parę miesięcy temu Benek mi bardziej smakował niż Da Grasso

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W tym roku władze miasta pod rządami CHRZANOWSKIEGO zaciągają najwyższy w historii miasta kredyt - 38,5 mln zł.

Goldie. Skream, Loxy, Flight & Spectrasoul with MCs Justyce and Stapleton.

http://www.youtube.com/watch?v=7n8CDKZFAX4&feature=relmfu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W tym roku władze miasta pod rządami CHRZANOWSKIEGO zaciągają najwyższy w historii miasta kredyt - 38,5 mln zł.

krytykować każdy potrafi ja mam 11lat i sama chciała by miec gdzie spędzac wolny czas nie wiem co jest ważne dla dorosłych ale moim skromnym zdaniem to dzieki komuś takiemu jak p.Pyczot ci młodzi ludzie tacy jak ja wyrosną na od ważnych uczciwych ludzi a gdzię maja sie tego nauczyć pod blokiem pod budką z piwem a może między jedną a drugą kradzieżą bo w Łomży nie ma gdzie iść nikt nic nie robi ale krytykować i oskarżać każdy potrafi najpierw popatrzmy na siebie jak potrafisz lepiej zorganizowac wolny czas tym młodym ludzią TO CZEMU TEGO NIE ZROBISZ ale nie krytykuj tylko zabiesz sie do roboty jeżeli kilka papierków ma zabrać tyle frajdy co sprawia bycie harcerzem moim rówieśnikom zastanówcie się czy warto burzyć to co dla nich jest ważne a może p.Pyczot po prostu komuś przeszkadza a papierki to tylko pretekst zeby sie go pozbyć .NIE JESTEM HARCERKĄ ALE NIE CHCIAŁA BYM ŻEBY KTOŚ ODEBRAŁ MI TO CO KOCHAM I W CO WIEŻE ZASTANÓW SIĘ CZY TY BYŚ CHCIAŁ!!!!!!!!!!!!!

Anatol M.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W tym roku władze miasta pod rządami CHRZANOWSKIEGO zaciągają najwyższy w historii miasta kredyt - 38,5 mln zł.

krytykować każdy potrafi ja mam 11lat i sama chciała by miec gdzie spędzac wolny czas nie wiem co jest ważne dla dorosłych ale moim skromnym zdaniem to dzieki komuś takiemu jak p.Pyczot ci młodzi ludzie tacy jak ja wyrosną na od ważnych uczciwych ludzi a gdzię maja sie tego nauczyć pod blokiem pod budką z piwem a może między jedną a drugą kradzieżą bo w Łomży nie ma gdzie iść nikt nic nie robi ale krytykować i oskarżać każdy potrafi najpierw popatrzmy na siebie jak potrafisz lepiej zorganizowac wolny czas tym młodym ludzią TO CZEMU TEGO NIE ZROBISZ ale nie krytykuj tylko zabiesz sie do roboty jeżeli kilka papierków ma zabrać tyle frajdy co sprawia bycie harcerzem moim rówieśnikom zastanówcie się czy warto burzyć to co dla nich jest ważne a może p.Pyczot po prostu komuś przeszkadza a papierki to tylko pretekst zeby sie go pozbyć .NIE JESTEM HARCERKĄ ALE NIE CHCIAŁA BYM ŻEBY KTOŚ ODEBRAŁ MI TO CO KOCHAM I W CO WIEŻE ZASTANÓW SIĘ CZY TY BYŚ CHCIAŁ!!!!!!!!!!!!!

_______________________________
Niech Sprawiedliwość Zatryumfuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W tym roku władze miasta pod rządami CHRZANOWSKIEGO zaciągają najwyższy w historii miasta kredyt - 38,5 mln zł.

Fun'Da'Mental "Dog Tribe"

http://www.youtube.com/watch?v=4Dbqka3vCAw&feature=related

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W tym roku władze miasta pod rządami CHRZANOWSKIEGO zaciągają najwyższy w historii miasta kredyt - 38,5 mln zł.

jak ktoś miał to utracił.

_______________________________
Niech Sprawiedliwość Zatryumfuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org