wtorek, 07 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
dlaczego Morawiecki ciągle kłamie?

@ vorarbaiter – ja czytam twoje wypowiedzi, i dodam więcej - w większości się z nimi utożsamiam. Zauważ: sprawa ZUS/KRUS jeżeli jest prawdą to co mówią w TV ( chociaż ja nie mam zaufania do mediów. ) to należy to zmienić. Teraz zobacz drugą stronę tego medalu, jak ktoś pięknie podzielił ( skłócił ) nasze społeczeństwo w tej sprawie, zgodnie z”dziel i rządź”.
Następny podział będzie czy orzeł będzie na koszulkach reprezentacji PL, czy nie? Innego rodzaju podział to, czy pomnik ruskim agresorom z 1920 roku powinien stanąć w Ossowie, czy nie?
Jeszcze inny podział z ostatnich dni to: czy Marsze Niepodległości powinny się odbywać w Polsce, czy też nie? Wierz mi, znajdą się tacy którym takie marsze się nie podobają.
Jak się dokładniej przyjrzeć, to jest masa takich podziałów, dlaczego dyrektor banku zarabia rocznie 8 000 000 zł, a ślusarz 30 000 zł ?
W Polsce - tu ma się” kotłować” wtedy łatwiej jest zapanować nad”motłochem”, społeczeństwo ma być z atomizowane, dlatego jest taka nagonka na kibiców, ponieważ jest to jedyna siła w Polsce na którą jeszcze nikt nie położył”łapy”.
W jedności siła, dlatego nie patrz na skutki, ale szukaj przyczyn.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dlaczego Morawiecki ciągle kłamie?

polska zazdrosc, ludzie zmiasta zazdroszcza ludziom ze wsi a ludzie ze wsi zazdroszcza ludziom z miasta



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dlaczego Morawiecki ciągle kłamie?

Ja muszę przyznać że znam pewna Kingę która jest miłośnikiem kotów ale nie wiem czy o tej samej osobie myślimy. Opisz Okasna czy ta Kinga to trochę taka grubsza?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dlaczego Morawiecki ciągle kłamie?

A mają tam jakieś ciemne piwa? Bo te jasne szczochy to mi już nie wchodzą ...

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dlaczego Morawiecki ciągle kłamie?

lomzyniak ma rację. Nie bójmy się tego tematu. Jest dużo bogatych panów, którzy dadzą każde pieniądze za zdrowy organ. A jest i sporo typów, którzy na zlecenie przywiozą zwłoki do transplantacji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dlaczego Morawiecki ciągle kłamie?

wystawa motocykli a później to nie wiem bo musiałem wracać krowy doić

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dlaczego Morawiecki ciągle kłamie?

Gdzie w Łomży można sprzedać grę PC?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dlaczego Morawiecki ciągle kłamie?

Poszukuję osoby ktora jedzie jutro w kierunku niemiec przez przejscie graniczne w świecku.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dlaczego Morawiecki ciągle kłamie?

U mojej siostry było tak że młodzi zapewnili alkohole i różnego typu dodatki, a chłopak(wieloletni barman)który na tym się zna robił drinki, za usługę wziął 300zł, polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org