poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pacynka Kaczyńskiego w Nowej Zelnadii się \"przejęzyczył\"

@ vorarbaiter – znasz taką maximę”dziel i rządź” albo inaczej......... napuszczaj jednych na drugich i rządź obydwoma. W tym poście jest akurat napuszczanie”miastowych” na”wioskowych”. Wystarczy taki błahy powód, jak pełen koszyk zakupów a ludziska już skaczą sobie do gardła. Założyciel tematu zapomniał dodać, że te”wielkie” zakupy zostały zapakowane do”dużego kwiata 125 p” i pomknęły na wschód, w wielkich oparach dymu, bo”duży kwiat” bierze trochę oleju.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pacynka Kaczyńskiego w Nowej Zelnadii się \\\"przejęzyczył\\\"

A co to kogo obchodzi ile kto kupuje?
Tacy mądrzy wszyscy jesteście i tak dużo wiecie o życiu na wsi, to się tam przenieście i od razu będzie się wam żyło lepiej. Zero pracy, kasa za nic, po prostu żyć nie umierać.
Dotacje unijne nie są tylko dla rolników, ale widzę, że wasza wiedza na tym się kończy.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pacynka Kaczyńskiego w Nowej Zelnadii się \\\"przejęzyczył\\\"

zazdrosc...

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pacynka Kaczyńskiego w Nowej Zelnadii się \\\"przejęzyczył\\\"

#KAMA#

"Największym Głupcem jest ten, który - Nie wie i nie wie o tym, że nie wie..."

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pacynka Kaczyńskiego w Nowej Zelnadii się \\\"przejęzyczył\\\"

wladima, wyraziłem swoją opinię, w innych tematach niejednokrotnie broniłem rolników (gdybyś czytał). Nie piszę, że rolnik jest zły, bo dostaje dotacje i żyje ponad stan. Jasno stwierdzam, że nieuczciwym jest dofinansowywanie w dużej skali tej grupy społecznej.
Na wsi jest różnie, ale większość to cwaniaczki z miodem w uszach. Są także ludzie naprawdę w porządku. Praktycznie na codzień z rozmawiam z wieloma rolnikami i wiem co piszę.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pacynka Kaczyńskiego w Nowej Zelnadii się \\\"przejęzyczył\\\"

Ja też tak zamówiłam sobie sale na wesele :) i z tych okolicznych sal jak dla mnie najładniejsza sala, z klasą i bez przepychu :) mam nadzieje że wszystko poza tym będzie ok :) No ale myślę że jeśli jest to nowa sala to właściciel się będzie starał bo o złą opinię nie trudno :)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pacynka Kaczyńskiego w Nowej Zelnadii się \\\"przejęzyczył\\\"

http://www.speedtest.net/result/1588149386.png

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pacynka Kaczyńskiego w Nowej Zelnadii się \\\"przejęzyczył\\\"

myslalem ze moze jakis necik z osiedlowki mozna na Dmowskiego wziac. z vectra mozna sie niezle wkopac bo jak promocja sie skonczy i sie nie dopilnuje to wrzucaja dziwne faktury i problemy z rozwiazaniem umow sa. jakby cos jeszcze Wam do glowy przyszlo to piszcie. wielkie dzieki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pacynka Kaczyńskiego w Nowej Zelnadii się \\\"przejęzyczył\\\"

jedz do piatnicy tam byl dobry

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pacynka Kaczyńskiego w Nowej Zelnadii się \\\"przejęzyczył\\\"

Może na tym zakończmy tę dyskusję.

Roberta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pacynka Kaczyńskiego w Nowej Zelnadii się \\\"przejęzyczył\\\"

Ja mam 22 na 5 i jest O.K.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pacynka Kaczyńskiego w Nowej Zelnadii się \\\"przejęzyczył\\\"

Dobrze.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org