czwartek, 12 grudnia 2019 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Re: Dla mnie PIs wystawia 2 kandydatów na prezydenta ale wygrac to wygra pan Mariusz Chrzanowski

Przydupasy, może podacie kto zlecił , kiedy i gdzie był robiony ostatnio sondaż wewnętrzny w PiS o którym piszecie ?
:)))) tak i w tym sondażu kto głosował, jak wg was był to sondaż wewnętrzny a wyniki są niby ukrywane przez partię ?
FAKE NEWS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Dla mnie PIs wystawia 2 kandydatów na prezydenta ale wygrac to wygra pan Mariusz Chrzanowski

... i dlatego trollu założyłeś tu ostatnio nowe konto ?

Na takich samych zasadach, wiem ale nie powiem :)
ja napisze teraz, że mam brata bliźniaka w zarządzie miejskim partii PiS w Łomży i on im mówił , a to z pierwszej ręki , że żadnego takiego sondażu ostatnio nie było :))))

speech to wystąp do partii i zapytaj o ten sondaż w Pisie o tym się mówi potwierdzam.speechu mam propozycję bardziej merytorycznie mniej nienawieści do prezydenta i więcej uwagi dla innych w wyborach nie startuje tylko chrzanowski i muzyk...sa inni borys sld zaręba...ktos jeszcze moze???

ratuszowe niuńki nie napinajcie się tak . Ja wiem ,że wam sie koło dupy pali bo układ się chwieje i wraz z przejebanymi wyborami przez mariuszka zwyczajnie pojdziecie na zieloną trawkę co w tej chwili determinuje was do tego ze nawet z bolu palców hujem te bzdury na klawiaturze wystukujecie hahah

Roberta

Sprawdzałem, udzielono mi informacji, że to FAKE NEWS , z tym niby sondażem .
Jak twierdzisz inaczej podaj źródło gdzie o tym słyszałeś ?

Oj, matołki alem się uśmiał czytając wasze brednie : ... PIs wystawia 2 kandydatów :))))))))))))))))))))))))))))))))))

Tak i może ręka w rękę będą razem prowadzić kampanię wyborczą
i wzajemnie się wspierać ?

speech to podaj zrodlo ...nikt Ci dzis nie poda wyników sondazu,w którym kandydatka pisu ma niskie poparcie...to wybory pokazą kto ma poparcie spoleczne.speechu więcej szacunku do ludzi..

,,Dla mnie PIs wystawia 2 kandydatów na prezydenta ale wygrac to wygra pan Mariusz Chrzanowski,,

PS wystawia dwóch? A od kiedy?
Toż to zwykłe ślizganie się Chrzanowskiego po duupie PiS.
Zawieszenie się na czas wyborów?
Na to pozwolić może tylko idiota.

Kandydat na Prezydenta Łomży powinien być otwarty, przedsiębiorczy,tolerancyjny i ogarnięty...i na pewno taką osobą nie jest P. Mariusz Chrzanowski. Kolejna wygrana kadencja przez Chrzanowskiego to będzie dramat dla tego miasta. Łomża potrzebuje dobrego gospodarza, a nie celebryty. Nie dajmy się po raz kolejny oszukać.
Łomżyniacy obserwują bardzo nieudolnie prowadzoną prezydenturę przez Mariusza Chrzanowskiego i dlatego jestem pewny , że w Łomży dostanie on bardzo słabe poparcie. Nie piszę tego jako przeciwnik Chrzanowskiego ale widzę i wiem co się dzieje dlatego prośmy Chrzanowskiego żeby sobie odpuścił kandydowanie dla dobra Łomży.
(niech to będzie nowym tematem na forum).
A odnośnie sondaży to nie dajmy się zwariować przecież głosują ludzie a nie sondaże. Łomżyniacy nie dadzą się oszukać na jakiś wymyślony sondaż. Fakty są takie , że Chrzanowskiego nie popiera jego partia PIS , większość mieszkańców z powodu złego i nieuedolnego zarządzania miastem , praca na smsy , lans , rosnące zadłużenie miasta. Przy takiej polityce Pana Chrzanowskiego Łomża z roku na rok będzie zmieniać się na gorsze. Obecnie wielu moich znajomych ma takie odczucie. Dla dobra tego miasta odpuśćmy Chrzanowskiego idźmy w drugą stronę - mam nadzieję , że dla dobra tego miasta taka bedzie reakcja Łomżyniaków.

Kandydat na Prezydenta Łomży powinien być otwarty, przedsiębiorczy,tolerancyjny i ogarnięty...i na pewno taką osobą nie jest P. Mariusz Chrzanowski. Kolejna wygrana kadencja przez Chrzanowskiego to będzie dramat dla tego miasta. Łomża potrzebuje dobrego gospodarza, a nie celebryty. Nie dajmy się po raz kolejny oszukać.
Łomżyniacy obserwują bardzo nieudolnie prowadzoną prezydenturę przez Mariusza Chrzanowskiego i dlatego jestem pewny , że w Łomży dostanie on bardzo słabe poparcie. Nie piszę tego jako przeciwnik Chrzanowskiego ale widzę i wiem co się dzieje dlatego prośmy Chrzanowskiego żeby sobie odpuścił kandydowanie dla dobra Łomży.
(niech to będzie nowym tematem na forum).
A odnośnie sondaży to nie dajmy się zwariować przecież głosują ludzie a nie sondaże. Łomżyniacy nie dadzą się oszukać na jakiś wymyślony sondaż. Fakty są takie , że Chrzanowskiego nie popiera jego partia PIS , większość mieszkańców z powodu złego i nieuedolnego zarządzania miastem , praca na smsy , lans , rosnące zadłużenie miasta. Przy takiej polityce Pana Chrzanowskiego Łomża z roku na rok będzie zmieniać się na gorsze. Obecnie wielu moich znajomych ma takie odczucie. Dla dobra tego miasta odpuśćmy Chrzanowskiego idźmy w drugą stronę - mam nadzieję , że dla dobra tego miasta taka bedzie reakcja Łomżyniaków.

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

191212011647.gif
Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0