środa, 21 listopada 2018 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
za aferą podsłuchową stali ludzie związani z PiS

Politycy PiS o nagrywaniu ministrów mieli wiedzieć pół roku przed wybuchem afery – czytamy w tekście Wojciecha Czuchnowskiego.

Marek Falenta miał spotkać się z ówczesnym skarbnikiem PiS Stanisławem Kostrzewskim na jednym z przyjęć opłatkowych pod koniec 2013 roku. Tam miał zaoferować nagrania, które skompromitują ministrów rządu Tuska.

– Po rozmowie z Falentą Kostrzewski wziął od niego namiary. W kierownictwie postanowiono, że Falentę trzeba sprawdzić – cytuje swojego informatora \"Gazeta Wyborcza\". Jej źródło ma mieć związki z Mariuszem Kamińskim w czasach, gdy ten był szefem CBA.

Służby, na zlecenie Kamińskiego, dobrze sprawdziły Falentę, który miał od lat współpracować ze służbami – najpierw ABW, później CBA, – jako osobowe źródło informacji o kryptonimie \"Prefekt\" – czytamy.

Po weryfikacji służby wraz z Falentą zdecydowały, by pierwsze nagrania z podsłuchów opublikować na łamach \"Wprost\" – tygodnika nie kojarzonego bezpośrednio z obozem prawicy – dla wzmocnienia efektu – pisze Czuchnowski. Po uwiarygodnieniu afery podsłuchy przejmuje tygodnik \"Do Rzeczy\".

Cała operacja się powiodła. Najważniejszym celem dysponentów nagrań było wygranie wyborów przez PiS – czytamy w \"Gazecie Wyborczej\". Najbardziej stracił sam Marek Falenta. Po zatrzymaniu w 2015 roku jego biznes się posypał, on zaś został skazany na 2,5 roku więzienia. Dziś walczy o odroczenie kary, licząc na rozpatrzenie kasacji przez Sąd Najwyższy – pisze Wojciech Czuchnowski.

Sam Falenta zaprzeczał w sądzie, że miał zamiar przekazać nagrania przedstawicielom PiS. Dziś sprawy nie komentuje. Informacjom \"Gazety Wyborczej\" zaprzecza Mariusz Kamiński.

Roberta

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: za aferą podsłuchową stali ludzie związani z PiS

za aferą podsłuchową stali ludzie związani z PiS.

odp: Ty pewnie przez cale swoje zycie chcialbys byc oszukiwany. Chyba dobrze wiedziec co kiedys myslala elita polityczna PO .

Pani Agnieszka Muzyk Prezydent Lomzy.

Przykladow daleko nie trzeba szukac. To sa politycy z Lomzy. Buhahaha !!!!! Przeczytaj sobie jn. to co pisala swieta Rabczynska a jak dostala prace w MPEC to Chrzanowski jest dla nie Najlepszy w tym co robi !!!!!

Glosujcie na ludzi co dla pieniedzy sprzedadza swoje poglady tylko po to aby ustawic sie w zyciu. Oni w glowach widza tylko kase.

To sa ZERA POLITYCZNE !!!!!

Chcesz dowodow - Prosze !!!!!!

Od: ela.rab
Do: jarekducha@wp.pl
Re: Czy PiS klamie

Panie Jarku
ma Pan rację tak było w poprzedniej kadencji. Niektórzy przeszli \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"metamorfozę\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\". Pani Krynicka ,Olbryś, Mężynska radne nie były w PIS. Kandydowały do RM z listy wyborczej PIS. Jest to wielka różnica.W obecnej kadencji zdradziły PIS i utworzyły swoją koalicję w RM, w zamian otrzymały funkcję w RM, których wcześniej nie miały zasłaniając się przy tym sztucznym uwielbieniem. Taka jest prawda. PIS nie kłamie. Kłamią ludzie, którzy mają tupet i nie maja nic wspólnego z PIS, a podszywają się pod PIS.Najgorsze jest to,że działa nie nieoficjalna \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"grupka\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" ludzi fałszywych, która czyni zło i \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"biega\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" od kościoła do kościoła. Wystawiając P.Krynicką na kandydatkę do Sejmu nie pytając o zdanie osób do tego właściwych, mało tego, po zdradzie, wbrew ustaleniom \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"grupka \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" swoim działaniem sprawi, że Łomża może nie mieć reprezentanta w Sejmie. Mam nadzieję, że mieszkańcy kierują się patriotyzmem lokalnym i będą wiedzieć na kogo zagłosować. Nie raz Społeczeństwo wykazało się mądrością.
Proszę mi wierzyć prawdziwi ludzie związani z PIS nie kłamią, do których się zaliczam.Wywołał Pan mnie do odpowiedzi, to bez kłamstwa odpowiadam.
Zachęcam do zapoznania się z programem PIS.
Proszę o udział w bardzo ważnych wyborach parlamentarnych dla Naszego Kochanego Kraju w dniu 25.10.2015 roku.
Pozdrawiam
Elżbieta Rabczyńska

Czytajac takie niusy wlos sie na glowie jezy. Czekalem trzy lata i obserwowalem poczynania ww. osob.

Pani Agnieszka Muzyk Prezyfent Lomzy.

Roberta: czy po przeczytaniu Gaz Wyb myjesz ręce? A może obmywasz przed czytaniem?

wyborcza nie wyborcza ale chyba warto znać prawdę bo historia ta szyta grubymi nićmi pisowskimi była

Roberta

Roberta: to nie wiesz że Adam Michnik jest synem żydowskiego komunisty i komunistki? A sam jest trockistą!

Polskie państwo istnieje tylko teoretycznie - mówi szef MSW Bartłomiej Sienkiewicz - to sa ci Polacy co klaniaja sie fladze bialo- czerwonej.

Pani Agnieszka Muzyk Prezyfent Lomzy.

taaa, podsłuchiwanie, podvpierdalanie, donoszenie, oczernianie...... W jakiej partii to są pozytywne przymioty? Kiedyś to było modne w PRL. No, ale partia, która dąży do powrotu PRL godnie naśladuje PZPR. Jaka to partia? Partia, której prezes kocha czytać donosy i głaskać kota.

Autor: jarekducha (---.cpe.nova.is)
Data: 21-08-18 08:13

odp: Ty pewnie przez cale swoje zycie chcialbys byc oszukiwany. Chyba dobrze wiedziec co kiedys myslala elita polityczna PO .

------------------------------
Chyba chciałbyś wiedzieć o czym rozmawia Muzyk z Biskupem?

a ja chętnie bym posłuchać o czym mówią szkolny bandyta, z prokuratorem stanu wojennego.

\"za aferą podsłuchową stali ludzie związani z PiS\", a za aferą podsłuchową Rywina stał A.Michnik.

Jakie z tego wniosek?

to.ja4 ty jak rasowy towarzysz pis, bo tamci źle robili, to usprawiedliwia kvrestwa towarzyszy z pis. A przypomnisz mi czerwona szmato jak miało być wg zapowiedzi I sekretarza pis i jego marionetek \"Brochy\" i Pacyna? Pamiętasz? A ty cały czas, że teraz jest cacy, bo tamci to byli skvrwesyny to towarzysze z pis też mogą.
A jak miało być za PZPR pis?

\"A przypomnisz mi czerwona szmato\" ziomexie, kto był u władzy w czasie afery Rywina czy u Sowy?

Jaja jak berety lewaki widzą problem w tym kto zlecił i podsłuchiwał, a nie w tym co wyciekło z podsłuchów. A ten guru z Czerskiej to ten sam co swoich rodziców uśmiercił w czasie Holokaustu, a tak ku przypomnieniu żyli jeszcze długo po wojnie.Jak widać po niektórych można się spodziewać wszystkiego co najgorsze.

Kasia..

Kasia ja bym bardzo chetnie posłuchał podsłuchów PiS I NIE WAZNE KTO BY TO ZROBIŁ . wAZNE ,ŻE LUDZIE BY SIĘ WÓWCZAS DOWIEDZIELI Z KIM MAJĄ DO CZYNIENIA A TEKSY MINISTRÓW po PRZY ICH TEKSTACH TO PEWNIE PIKUŚ.

Roberta

Nie mam nic przeciwko mogą być i podsłuchy rozmów pisowskich, jedni i drudzy mają za uszami, a którzy więcej to tylko oni sami wiedzą. A czy to pikuś to co wyciekło to niestety się nie zgodzę, pamiętam co było mówione o Polsce i nie tylko.A o reszcie można jedynie gdybać bo jak narazie wyciekły jedne podsłuchy. Wiem tylko że zmieniły nam się odwłoki do lizania i wytyczne płyną z innych stron, a tak czy tak jesteśmy w czarnej dvpie i nie mamy jak widać za wiele do powiedzenia we własnym kraju, kto by nim nie rządził i śpimy jak stado baranów ciągle wybierając w większości zachłanne sprzedajne gęby.

Kasia..

Roberta

...a czy nie chciałbyś podsłuchać De.wotki jak modli się z uwielbieniem do Żyda przybitego gwoździami do drewna..?

dobre dni dla Polski zaczną się z chwilą osądzenia ostatniego PiSlamisty

Ciekawszym by było gdybyś ty jako ateista czując odech na plecach tej z kosą szybciutko modlitwy sobie przypomniał, co wielokrotnie już miało miejsce wśród takich.

Kasia..

A po co ich podsłuchiwać? Przecież oni wcale się nie kryją co myślą o suwerenie. Wystarczy przypomnieć:
Spieprzaj dziadu.
To lipa ale ciemny lud to kupi.
W Polsce za pomocą telewizji można wykreować obraz, jaki się chce, bo społeczeństwo nie analizuje tego, co tam widzi, tylko przyjmuje jako prawdziwe - cytat z prezesa.
Czy wreszcie cytat z Piotrowicza o TVP - Zdaję sobie sprawę z tego, że niektórzy mogą uważać, że przekaz razi ludzi inteligentnych, bo tak odbieram te sformułowania. Ale trzeba wiedzieć, że ten przekaz winien trafić do wszystkich, do możliwie jak najszerszej ilości Polaków.
Plują suwerenowi w twarz a suweren mówi że to deszcz pada.

Autor: to.ja4 (---.146.203.31.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl) Data: 21-08-18 17:18

\\\"A przypomnisz mi czerwona szmato\\\" ziomexie, kto był u władzy w czasie afery Rywina czy u Sowy?
No to czerwona szmato to.ja4 to jak za PZPRpis miało być? A już spełniłeś swój pisowski obowiązek pisowski i zostałeś sygnalistą złodzieja paliwa Wąsika i doniosłeś na członka swojej rodzinny lub sąsiada?

\"widzę, że usilnie chcesz, abym dołączył do twojego klubu czerwonych świń\"

Towarzyszu ziomex zwany czopkiem, wy nie musicie do niczego dołączać bo jesteś typowym przedstawicielem \"czerwonych świń\".
Warto się tak poniżać za takie marne srebrniki, a podobno byłeś nauczycielem w Płońsku. Wstyd.

I to by było na tyle.

Autor: to.ja4 (---.146.225.232.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl) Data: 21-08-18 23:56

\\\"widzę, że usilnie chcesz, abym dołączył do twojego klubu czerwonych świń\\\"

Towarzyszu ziomex zwany czopkiem, wy nie musicie do niczego dołączać bo jesteś typowym przedstawicielem \\\"czerwonych świń\\\".
Warto się tak poniżać za takie marne srebrniki, a podobno byłeś nauczycielem w Płońsku. Wstyd.

I to by było na tyle.
widać towarzyszu to.ja4, że pasta z butów Piotrowicza wali w dekiel. Poproś swego idola prokuratora stanu wojennego, aby pastę zmienił. Ty po tej paście swoimi oczętami czerwonej świni widzisz wokoło siebie inne świnie. Czerwone. To towarzyszu to.ja4, odstaw na jeden dzień lizanie butów komuchom i spójrz w lustro. Przekonasz się jaki masz czerwony komunistyczny świński ryj, jak twoi idole Piotrowiczem na czele.
A przy okazji przypomnisz mi czerwony świński ryju, jak to za twojej ukochanej partii PZPRpis miało być? No i czy spełniłeś swój pisowski obowiązek i doniosłeś na członka rodziny, czy sąsiada do złodzieja paliwa?

to.ja4: dobrze napisane.

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Spis działów  |  Potrzebujesz logina? Zarejestruj się tutaj 
 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.
181116110919.gif

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

181119090752.gif
Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0