piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
państwo PiSlamskie jest rugowane ze świata cywilizowanego

a może te wszyatkie święta razem wzięte?





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: państwo PiSlamskie jest rugowane ze świata cywilizowanego

A mi dziś ktoś pod Stokrotką ktoś zarysował auto i co?? Kamery nie obejmują parkingu miejsca, w którym zaparkowałam... Całe szczęście mam AC i tylko czekam na rzeczoznawce...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: państwo PiSlamskie jest rugowane ze świata cywilizowanego

"Autor: M@ster (---.elomza.pl)
Data: 07-11-11 16:55

ja tez miałem taka przygodę parę lat temu. gościu wjechał mi w przednie drzwi i tez to była mazda, wrociłem z zakupów a tu kartka za wycieraczką z nr telefonu. też świadek zapisał nr rejestracyjny. tylko co z tego jak policja olała sprawę, był świadek, podał nr i co policja stwierdziła? że to nie było na drodze publicznej (parking pod supermarketem) i nie mogą go nawet ukarac mandatem, jeśli chciałbym dochodzić jakiegoś odszkodowania to tylko na drodze sądowej z powództwa cywilnego. no qrde nie moglem tego pojąć po co się po sądach ciagac? byl swiadek, nr rejestracyjny pojazdu, doszli gościa i co z tego. to na parkingu pod supermarketem mozna robic co sie zywnie podoba, jezdzic bez prawka, krecic bączki i nic? teraz chyba się pozmieniały przepisy ale to bylo kilka lat temu"

Dokładnie, na parkingach przy supermarketach Policja nie musi wystawiać mandatów, bo to jest teren prywatny. To samo powiedziano i mi - droga sądowa powództwo cywilne, ale pytanie, czyje to było auto??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: państwo PiSlamskie jest rugowane ze świata cywilizowanego

Dzisiaj jechałem i 4 są ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: państwo PiSlamskie jest rugowane ze świata cywilizowanego

to poligon a nie droga....jechałem tamtędy 2tyg. temu.....30km-1,5h

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: państwo PiSlamskie jest rugowane ze świata cywilizowanego

Jeszcze nie otwarte ... pewnie od następnego tygodnia .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: państwo PiSlamskie jest rugowane ze świata cywilizowanego

Trzeba było odraz mówić że chcesz ryby a nie akwarium a ja już tu się nastawiam ... ale jak ty nie wiesz gdzie można kupić ryby to co to z ciebie akwarysta ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: państwo PiSlamskie jest rugowane ze świata cywilizowanego

protogórasowski troll się na karmił przeprowadził akcje OKO i zamilkł:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: państwo PiSlamskie jest rugowane ze świata cywilizowanego

@algeroth co kraj to obyczaj....u nich jest takie prawo a u nas inne i chcesz czy nie przywyknij....
po drugie to bedzie mojej corki wybor w przyszlosci z kim chce byc i kim chce byc ja nie zamierzam w to ingerowac bo to jej zycie bedzie..jesli bedzie szczesliwa jako zakonnica lub jako zona hindusa araba itd mi to nie bedzie przeszkadzac.....
po trzecie wspomnialam o polakach legatach pasozytujacych na innych z zaznaczeniem ze nie obrazam ludzi naprawde ciezko pracujacych...





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: państwo PiSlamskie jest rugowane ze świata cywilizowanego

http://www.zdradzila.za.pl/?id=jwt7ng

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org