czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
dzień dobry mali prawicowi faszyści

i co chcesz z tym zrobić? masz już plan ostatecznego rozwiązania kwestii islamu?

Roberta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dzień dobry mali prawicowi faszyści

Które gabinety kosmetyczne lub dermatologiczne w Łomży wykonują zabiegi Botoxem?

Proszę o informacje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dzień dobry mali prawicowi faszyści

Na Małachowskiego za apteką (w nowych blokach) widziałam szyld

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dzień dobry mali prawicowi faszyści

Henry - oczywiście, że nie podoba mi się to co się wyprawia w Polsce. A tobie się podoba.

end-o - kwestia islamska sama się rozwiąże - jak już islamiści dojdą do władzy w sposób demokratyczny to oni wprowadzą "ostateczne rozwiązanie kwestii ateistów i chrześcijan". Popatrz co się dzieje w Egipcie, co będzie się działo w Libii, chociażby spójrz co się dzieje na filmiku - muslimy zajmują kolejne dzielnice i postulują wprowadzenie w nich szariatu.

A im więcej politycznie poprawnych idiotów broniących "barwnej tradycji islamu" "prawa kobiet do bycia trzodą chlewną" "praw muzułmanina do wyrażenia swoich uczuć wobec 11-letniej żony" "prawa do godnego życia z zasiłku" itp tym islamizacja postępuje szybciej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dzień dobry mali prawicowi faszyści

Czy to jest na Małachowskiego 8?

Widziałam taki wpis na innym forum, ale nic więcej na ten temat nie znalazłam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dzień dobry mali prawicowi faszyści

Kiedys wstydziłam sie jak ktoś głosił takie poglądy .... uwazałam , ze rasizm jest dla prymitywow. Ehhhhh to sie zmieniło odkąd zaczęłam wyjezdzac ....praktycznie od 12 lat jestem tu <gosciem > w łomzy ......
Nikt nie jest większym rasista niz czarni i islamisci ......oni traktują nas jako gorszych ....białasow ... mogłabym pisac na ten temat długo ,ale po co? . Wyjedziesz ....poznasz ich , sama (sam ) doswiadczysz tego ....i wtedy pogadamy ......;-)
Nie potępiam zatem Pitagorasa. To wolny kraj ...ma prawo do własnych poglądow .....
Pozdrawiam Wszystkich i zyczę miłego dnia :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dzień dobry mali prawicowi faszyści

dvw(łoś).To co,nadal nikt nie powie jak sie nazywa ten elektryk z Kraski?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dzień dobry mali prawicowi faszyści

TVK ELPOS

Zapraszamy do Biura Obsługi Klienta:

przy ul. Św.Rocha 11/1 lokal 208 w Białymstoku

kontakt telefoniczny pod numerami:
85 8311000
85 8311001
fax 85 8313003

http://www.elpos.net/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dzień dobry mali prawicowi faszyści

Polecam Norman Davies - Powstanie '44 swietnie sie ja czyta ..... i inaczej przedstawia historię naszego powstania .... niz uczyli nas w szkole :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dzień dobry mali prawicowi faszyści

Hej Andy:) od rana widzę listy przebojów podajesz :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dzień dobry mali prawicowi faszyści

Elpos to najlepsza i chyba najtansza siec kablowa w B-stoku, neta także mam w Elposie i nigdy nie mam zadnych kłopotów z odbiorem, fakt ze w święta dekoder przez kilka chwil przestawał pracowac ale dalej można było oglądać tv po jego wyłaczeniu, nie mam pojęcia po co oni rozdawali te dekodery? ale jeśli nawet ktoś nie obejrzał kolejnego ogłupiającego odcinka jakiegoś serialu to wyjdzie mu tylko na zdrowie



http://forum.poranny.pl/awaria-sieci-elpos-swieta-bez-kablowki-t34588/page__st__20

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dzień dobry mali prawicowi faszyści

Jeżeli już określiłem swój profil i wyszło Ci , że jesteś PESYNMISTĄ to proponuję zrobić test określający datę Twojej śmierci!!!
Wiem ,że brzmi to demonicznie jednak nie masz wyjścia!
Ja również wykazuję postawę Pesymisty i wszędzie widzę same porażki. W oczekiwaniu na ostatnią moją porażkę - śmierć- zacząłem się do niej przygotowywać. Zacząłem szukać w internecie i na różnych farch. Znalazłem artykuł mówiący o możliwości określenia daty swojej śmierci. Poczułem, że musze to wiedzieć. Teraz jestem już spokojny booooooo, to za ...lat!
Po tej informacji chyba inaczej patrzę na świat, już nie jest taki szary!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dzień dobry mali prawicowi faszyści



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dzień dobry mali prawicowi faszyści

p.a. - a czemu sądzisz, że chcę jakiś protest organizować? Jakim osiołkiem trzeba być, żeby myśleć, że ktoś kto zakłada np. temat o kebabach chce jednocześnie protest przeciw kebabom robić? Myśl czasem to nie boli.

Na tym forum siedzą przeważnie ci co nigdy za granicą nie byli, nigdy z żadnym czeczunem nie rozmawiali. Każdy kto pozna agresywnych pasożytów ma o nich właściwą opinię. Ja osobiście nie znam nikogo kto znałby pasożytów osobiście i miał o nich dobre zdanie.

Jakim imbecylem trzeba być, żeby wchodzić na temat, który uważasz za głupi i jeszcze komentować? Myśl to nie boli - jak ci się temat nie podoba - to wypowiedz sie o teście multiselect, napisz po jakim kebabie najdalej rzygałeś, pochwal się ile dni chodziłeś w brudnych skarpetkach. Tylko dureń wchodzi na temat, który go nie interesuje i o którym nie ma pojęcia.

lilo - takich jak ty jest sporo. TV i media piorą mózgi ludziom. Na szczęście przejrzałaś na oczy. Mogłabyś napisać kilka historii o śniadych pasożytach, żeby tutejsi idioci mogli ponarzekać jaki to faszyzm i ksenofobia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dzień dobry mali prawicowi faszyści

AFI - Miss Murder znasz? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dzień dobry mali prawicowi faszyści

też fajne :) powiem Ci że lubię wszystko, tylko rock przeważnie:)
Heart - Barracuda.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dzień dobry mali prawicowi faszyści

A co powiecie na Toto?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dzień dobry mali prawicowi faszyści

a mnie najbardziej podobał się " Twoja na zawsze Lulu" z Patrickiem Swayze.
W ogóle wszystkie filmy z nim mi się podobają ale na tym za kżdym razem płaczę



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dzień dobry mali prawicowi faszyści

a co to to nadgnita.. czemu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dzień dobry mali prawicowi faszyści

Marlen wyjechał i zrobiło się smutno i pusto:(

Marlenie wróć tęsknię za twoimi postami !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dzień dobry mali prawicowi faszyści

moze szuka ktos brygady do elewacji?z własnym rusztowaniem i sprzetem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dzień dobry mali prawicowi faszyści

Niekoniecznie..
Za sniadowem w prawo na piski później w lewo na czerwin i na drogę ostrołęka ostrów.. Nowa, gładka droga a do tego pusta:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dzień dobry mali prawicowi faszyści

smiech to był jak on sam swojim autem ciągał swoja reklame i z góśników ze jest taki super dobry
ale tezraz kroi z 15tys miesiaecznie albo lepiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dzień dobry mali prawicowi faszyści

ruchliwa praca i 7kg w dół w 2tyg

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org