niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dług spłacą następcy a CHRZANOWSKI na populizmie i igrzyskach dla gawiedzi zawsze coś teraz ugra, wasze wnuki za to zapłacą .

wstyd panie widerski .pański ojciec przeżył siewierą rosję i był wporządku a syn na kogo wyrusł syn



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dług spłacą następcy a CHRZANOWSKI na populizmie i igrzyskach dla gawiedzi zawsze coś teraz ugra, wasze wnuki za to zapłacą .

Witam!

Do Kelevra
Co do P. Klepackiego.... Czy ty sobie jaja robisz????? Dla ciebie brak szczegółów sukni ślubnej kupionej lub wypożyczonej za kilka tysi to są zdjęcia???? Brak oryginalnych kolorów????? Zniekształcone twarze??? TO CHŁAM NIC WIĘCEJ!!!!! Widziałem jego zdjęcia u mojej znajomej robił... Bo szukałem fotografa na wesele. Załamałem się jak można oddać coś takiego parze ślubnej. Moim skromnym zdaniem zdjęcia to świetny sposób na upamiętnienie jedynej w życiu chwili. Nigdy bym nie poświęcił ciężko zapracowanych pieniędzy na jego zdjęcia. Wolałem dopłacić 300 zł i mieć super zdjęcia z których jestem w 100% zadowolony.... A propos ponoć miało być dużo drożej niż u niego hahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dług spłacą następcy a CHRZANOWSKI na populizmie i igrzyskach dla gawiedzi zawsze coś teraz ugra, wasze wnuki za to zapłacą .

Nie lubię się bawić w podpierdala.cza, byłem tylko ciekaw czy to jest norma w Łomży i tak się dzieje w większości bloków, czy tylko w tym, w którym ja mieszkam?
Co do butów, to kiedyś jak przychodziłem do kolegi (też na południu), to pod jednymi drzwiami na wycieraczce zawsze stała para butów. Też ciekawa sprawa? Może człowiek tam mieszkający był aż tak higieniczny, że starał się nie wnosić zarazków z butów do domu :)
Tak czy owak, dziwne są te zwyczaje. Troszkę jak na wsi. Klatka schodowa która jest dla wszystkich mieszkańców bloku, służy jako prywatna sień dla innych.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org