niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gdzie oni są?

Marlen :D:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie oni są?

Sorki ale nie pale głupa. Zainteresowany porządnie jestem od paru dniu. A od paru miesięcy gdybałem. Z Łomży wiem tylko, o tej na Nowogrodziej co nikt jej nie chce, ale ona jest długa i wąska.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie oni są?

Czytaliście?ale się uśmiałam!:) Poseł Kołakowski ślubował po raz trzeci ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie oni są?

Dużo tych powitań nie było i nie tylko ze mną;-)Ale zawsze Ty możesz nadrobić;-D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie oni są?

Aby poradzić sobie ze smutkiem bierzemy jeden porcelanowy czajniczek,kilka łyżeczek zielonej herbaty,filiżanki,wrzątek.Parzymy herbatę w czajniczku i pijemy.Wszystkie problemy stają się mniejsze.Smutek gdzieś pierzcha.Zapomniałam dodać,że nie pijemy herbaty samotnie.Potrzebujemy towarzystwa kogoś,kogo lubimy i komu ufamy.Po kilku,kilkunastu( to sprawa indywidualna) takich ,,herbatkach" mówimy:Żegnaj smutku. :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie oni są?

codziennie jeżdzę bardzo dużo, ok 400km i widziałam wiele. facet za kółkiem? często idiota stwarzający zagrożenie. Zawodowcy też nie lepsi, jeden taki skurwys...... wyprzedzał pod górkę......pierd.....idiota zepchnąłby mnie. często ratuję życie palantowi, który idzie mi na czołówkę. ostatnio jeden taki "kierofca" facet wyskoczył mi z za zakrętu, szedł na czołowe bo palant wyprzedzał w tym miejscu. myślę że dzięki mnie żyje i nie musi klepać samochodu, bo prędkości były znaczne. na szczęście umiejętności moje też są znaczne. Takich sytuacji miałam wiele. brak kierunku to standard. hamulcowych też jest sporo, tu akurat po równo i kobiet i mężczyzn. zawsze jak ich wyprzedzam patrze co za cierepa jedzie i ruch spowalnia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie oni są?

Marlenie,więc i ja życzę Ci wszystkiego dobrego i szerokiej drogi;-)

http://youtu.be/05PwZDSEzfE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie oni są?

nie śmieci tylko worek ze śmieciami :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie oni są?

hehe dobry?:D
bo herbatka sie napewno nalezy:D i nie tylko :):D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie oni są?

Do wszystkich którzy tak robią :) Jak masz za parę minut wyjść z domu, to po co te parę minut wcześniej wystawiasz śmieci? Skąd ten nawyk, że najpierw śmieci na klatkę, a później buty na nogi?
Mnie to po prostu dziwi, bo nigdy tak nie robiłem, a co gorsza, niektórzy mają tak śmierdzące śmieci, że aż nie wypada psuć powietrza na klatce.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie oni są?

Gdzie w Łomży kupię akwarium i inne akcesoria z tym związane?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie oni są?

O to jest ładne :)

Crowded House, Weather with you

http://www.youtube.com/watch?v=b99vu9bH2Zc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie oni są?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie oni są?

No własnie nie dalas sie złapac :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie oni są?

mam wolne miejsca wyjazd około 6 gg 8236220

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org