sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kiedy CHRZANOWSKI zostanie wyrzucony z partii PiS, czy sam odda legitymację partyjną ?

dało coś się zrzucić przez te kilka dni ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy CHRZANOWSKI zostanie wyrzucony z partii PiS, czy sam odda legitymację partyjną ?

Dobrze słyszałeś. Na krasce najlepszy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy CHRZANOWSKI zostanie wyrzucony z partii PiS, czy sam odda legitymację partyjną ?

A ja was tak czytam i czytam. I dochodzę do wniosku, że ta sexowa chyba była najlepsza. Przyjemna i kondycję można poprawić tylko skąd kandydata to wspólnej zabawy, który nie wymięknie po dwóch dniach :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy CHRZANOWSKI zostanie wyrzucony z partii PiS, czy sam odda legitymację partyjną ?

nie tylko tego goscia tak załatwił ja pracowałem pół roku bez zarzutu i to samo mnie spotkało. jak go terminy gonią to jest wręcz przemiły a jak zima przychodzi to traktuje ludzi jak ....... szkoda gadac. sam teraz na zime zostałem bez roboty. on jest ok jak cos chce. ale jak pracownik czegos oczekuje od niego to ma go w dupie. jeszcze raz szkoda gadac. a co do roboty to slyszalem ze na zawadzkiej potrzeuja.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy CHRZANOWSKI zostanie wyrzucony z partii PiS, czy sam odda legitymację partyjną ?

Oj Andy. samoobrona to nie walka o faceta ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy CHRZANOWSKI zostanie wyrzucony z partii PiS, czy sam odda legitymację partyjną ?

Bardzo prosimy o domek dla małych kotków, razem lub osobno. Kotki są znalezione, zostały odrobaczone.
eelinaa@wp.pl





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy CHRZANOWSKI zostanie wyrzucony z partii PiS, czy sam odda legitymację partyjną ?

Mrauuu ale tam jest potrzebna zgoda rodziców na piśmie a nie wiem czy się mama zgodziła takie coś podpisać:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy CHRZANOWSKI zostanie wyrzucony z partii PiS, czy sam odda legitymację partyjną ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy CHRZANOWSKI zostanie wyrzucony z partii PiS, czy sam odda legitymację partyjną ?

Ja jako że się sama utrzymuję chyba nie potrzebuję żadnych podpisów...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy CHRZANOWSKI zostanie wyrzucony z partii PiS, czy sam odda legitymację partyjną ?

Oburzonamama ,także składam wyrazy serdeczności.. Mam nadzieję,że Twoja Córcia jest Tam Aniołkiem i wspiera Ciebie w trudnym łez padole .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy CHRZANOWSKI zostanie wyrzucony z partii PiS, czy sam odda legitymację partyjną ?

a nie wiecie czy w okolicach łomży tez by odbierała ta telewizja analogowa??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy CHRZANOWSKI zostanie wyrzucony z partii PiS, czy sam odda legitymację partyjną ?

Łomża się starzeje i emigruje. Jest to miasteczko piękne ,ale zdecydowanie źle zarządzane ! Kto normalny na umyśle zarządził taką ilość marketów? Gdzie jest jakiś konkretny zakład pracy na skalę kraju i świata ? Można było dużo uczynić w ratowaniu Bawełny ,ale nie było inteligentynych włodarzy . Posyli ma latwiznę i uważam,że było nieczysto w związku z budową kolejnycg marketów i tych centrów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy CHRZANOWSKI zostanie wyrzucony z partii PiS, czy sam odda legitymację partyjną ?

HAHAHAHAHA



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org