sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Muzyk bliska kompromitacji w czasie dzisiejszych uroczystości policyjnych

No cóż nikt Ci auta za darmo nie sprowadzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyk bliska kompromitacji w czasie dzisiejszych uroczystości policyjnych

jakie zryte facjaty ojejaaaa orange to orange a pop to jest opcja ktora sie wybiera mozna zmienic np na orange one orange opop ale cioty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyk bliska kompromitacji w czasie dzisiejszych uroczystości policyjnych

a jak nie mają racji to patrz pkt 1.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyk bliska kompromitacji w czasie dzisiejszych uroczystości policyjnych

Popatrz w auto-gaz na zjezdzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyk bliska kompromitacji w czasie dzisiejszych uroczystości policyjnych

ranking wg komputerswiat

http://www.komputerswiat.pl/media/2011/53/1745077/test-tabela-pakiety-bezpieczenstwa-2011-komputerswiat_pl.pdf

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyk bliska kompromitacji w czasie dzisiejszych uroczystości policyjnych



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyk bliska kompromitacji w czasie dzisiejszych uroczystości policyjnych

Tylko trochę mnie nie było na forum, a główny temat postu spadł na 10 innych 'ważnych' tematów!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyk bliska kompromitacji w czasie dzisiejszych uroczystości policyjnych

http://www.promocyjnegazetki.pl/gazetka/33/Biedronka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyk bliska kompromitacji w czasie dzisiejszych uroczystości policyjnych

Kolor niebieski, znaki plus, minus i duże P, nietypowy kształt. Jest mi niezbędny. Proszę o kontakt.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyk bliska kompromitacji w czasie dzisiejszych uroczystości policyjnych

Wybiera się ktoś może do Szadowa - Młynu na Szkolenia Pokojowego Patrolu w terminie 18-20 listopada ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyk bliska kompromitacji w czasie dzisiejszych uroczystości policyjnych

Wątpię , żeby cofnęli do wcześniejszego wyglądu , ale może coś zmienią na stare :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyk bliska kompromitacji w czasie dzisiejszych uroczystości policyjnych

4-5 tysięcy za np. vectrę a z 89 roku? Nie przesadzaj belfer. Trzeba podać w jakim przedziale cenowym te 4-5 tysiąca. Mam znajomego handlarza i wiem jaką przycinkę robią. Ale tak jak pisałem, jazda na południe to z 5 stówek, do tego zazwyczaj nieopłacone + 1200, + OC i już masz z 2 kafle. wystarczy wejsć na serwisy i popatrzeć, ściąga cię niska cena, wchodzisz, a gdzieś małymi literami (do opłat). A ty jak sprzedajesz auto zarejestrowane to masz opłaty + oc + przeglądy itp. I do którego ogłoszenia wejdzie potencjalny kupiec-dziad? 'DO TAŃSEGO'. TO WSZYSTKO JEST POZORNIE TAŃSZE! Też przerzuciłem już kilka aut i wiem co i jak.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyk bliska kompromitacji w czasie dzisiejszych uroczystości policyjnych

Pracowałem w serwisie tego gówna to wiem co to potrafi wyczynić to gówno . NIE POLECAM CHIŃSZCZYZNY !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyk bliska kompromitacji w czasie dzisiejszych uroczystości policyjnych

dokładnie EDI, handlarz na cenie ok 12 tysięcy przytnie z 1500zł na czysto.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyk bliska kompromitacji w czasie dzisiejszych uroczystości policyjnych

Dr. Paul Byrne, doświadczony neonatolog, profesor pediatrii w klinice Uniwersytu w Toledo i prezydent “Life Guardian Foundation”, powiedział, że nie jest zaskoczony tymi faktami, które były długo skrywaną tajemnicą w dziedzinie dawstwa narządów.


„Wszyscy obeznani z tematem dawstwa narządów wiedzą, że dawcy nie są naprawdę martwi” – powiedział w telefonicznym wywiadzie udzielonym LifeSiteNews.com we wtorek. „W jaki sposób mógłby Pan pobrać zdrowe organy od trupa? Nie da się ”.


Byrne przyznał, że podanie dawcy środków znieczulających przed pobraniem organów jest rutynowym postępowaniem. Lekarze pobierający organy od dawców w stanie śmierci mózgowej muszą obezwładniać ich anestezjologicznie, aby nie poruszali się w czasie pobierania narządów, a kiedy paraliżuje się ich bez podawania środków znieczulających, ich tętno i ciśnienie wzrasta, a to nie zdarza się osobom, które rzeczywiście są martwe.
“W rzeczywistości nie istnieje żadna „zasada martwego dawcy”, chociaż próbuje się stworzyć wrażenie, jakby istniała”, powiedział Byrne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzyk bliska kompromitacji w czasie dzisiejszych uroczystości policyjnych

ten pilot taki jakby bardziej szary, ale moze i to ten. moj mail to adamhol@vp.pl
napisz gdzie mogles go zgubic mniej wiecej, ile mial przyciskow, to napisze czy to ten :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org