sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy Prezydent Chrzanowski wezmie na siebie odpowiedzialnosc za modernizacje MPEC

Kot uratowany ;) przybyła Ochotnicza straz pozarna z piątnicy i go zdjeli

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Prezydent Chrzanowski wezmie na siebie odpowiedzialnosc za modernizacje MPEC

Ja też nie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Prezydent Chrzanowski wezmie na siebie odpowiedzialnosc za modernizacje MPEC

Ci, co zdradzają, są odważni ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Prezydent Chrzanowski wezmie na siebie odpowiedzialnosc za modernizacje MPEC

A ja już wstałem mam przechlapane bo idę do pracy (niestety)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Prezydent Chrzanowski wezmie na siebie odpowiedzialnosc za modernizacje MPEC

Bin Laden na Prusa8

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Prezydent Chrzanowski wezmie na siebie odpowiedzialnosc za modernizacje MPEC

Do tej pory to juz chyba pieniadze doktor ma...
Czy pomogl chociaz w czesci wygranymi pieniedzmi?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Prezydent Chrzanowski wezmie na siebie odpowiedzialnosc za modernizacje MPEC

Omania ,nie daj się smętnej atmosferze widoków zza okna blokowiska. Wyjdź na basen,do kina,do teatru,na spacerek :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Prezydent Chrzanowski wezmie na siebie odpowiedzialnosc za modernizacje MPEC

Zbychu ,jak ma to dodać Tobie zdrowia i urody ,to co masz sobie żałować ? pal ,pij,pij ,pal ,znów pij,znowu pal,następnie zapal na nowo ,a podczas palenia się napij..gdy skończysz palić,to skończ zaczętą napojkę ,nie kładź się ,bo trzeba dbać o zdrowie i urodę ,więc weż i napij się ,łyknij tylko deko,ew.pół litra..weź też zapal,tak do pary.. :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org