czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Aborcja przed Trybunałem

paranoja...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aborcja przed Trybunałem

I w tym i w tym baaaardzo ubogi wybór piwa, jeżeli w ogóle można to tak nazwać. Mocniejszego alkoholu chyba tam nie znajdziesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aborcja przed Trybunałem

dzięki wielkie ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aborcja przed Trybunałem



http://sciagaj.org/58ZJE/the-bardons-cipiciaga-mp3/
http://www.google.pl/search?hl=pl&source=hp&q=the+bardons+cipici%C4%85ga+mp3+download&gbv=2&oq=the+bardons+&aq=8&aqi=g10&aql=1&gs_sm=c&gs_upl=891l8672l0l10437l2l2l0l0l0l0l265l405l0.1.1l2l0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aborcja przed Trybunałem













Sekretarz generalny NATO Anders Fogh Rasmussen, wezwał do politycznych i dyplomatycznych wysiłków na rzecz rozwiązania kryzysu rośnie. Twierdził, że NATO nie będzie się wciągnąć w jakiekolwiek działania wojenne.

"Pozwól mi podkreślić, że NATO nie ma zamiaru w ogóle do interwencji w Iranie, a NATO nie jest zaangażowany jako sojuszu w kwestii Iranu", powiedział.

Villy Søvndal, nowy duński minister spraw zagranicznych, powiedział, że nie widzę żadnych okoliczności, w których jego kraj będzie przyłączyć się do wysiłku wojskowego przeciwko Iranowi, jak miało to miejsce w Libii i Afganistanie. "Różnica między Libią i Iranem jest to, że nigdy nie mógłbym sobie wyobrazić rezolucji ONZ za atak militarny na Iran. Nie byłoby regionalnych kopii zapasowej. To byłby jeden z najbardziej niemożliwe misji wojskowych.

"Oczywiście, możesz bombardować niektórych budynków i wyposażenia, a może można opóźnić przez okres roku lub dwóch lat. Ale nie mogę znaleźć w każdej sytuacji, w których Dania będzie uczestniczyć. Spowodowałoby to tyle niestabilności ... można również zakończyć w sytuacji, gdy wzmocnienie obecnego irańskiego reżimu. "

W Izraelu, kłótni czy rozpocząć strajk przeciwko Iran nadal, z Netanjahu podobno nakazujące dochodzenie w sprawie domniemanych przecieków z planów ataku na instalacje atomowe.

Według gazety kuwejcki al-Jarida, głównych podejrzanych są byli szefowie Mossadu i Shin Bet, odpowiednio Izraela zagranicznych i krajowych agencji wywiadowczych. Netanjahu mówi się, że dwóch wodzów, Meir Dagan i Yuval Diskin, chciał zakłócić plany opracowywane przez niego i Barak trafić irańskich obiektów jądrowych.

Zarówno Dagan i Diskin przeciwstawić działania wojskowe przeciwko Iranowi, chyba że wszystkie inne możliwości - przede wszystkim międzynarodowej presji dyplomatycznej, a może sabotaż - zostały wyczerpane.

W styczniu niedawno przeszedł na emeryturę Dagan, jastrząb, kiedy został uruchomiony Mossadu, zwanego ataku na Iran "najgłupszy pomysł", jaki kiedykolwiek słyszałem. Gazeta kuwejcki ma doświadczenie prowadzenia historie oparte na pozornie wysokiego poziomu przecieki z izraelskich urzędników.

Nawet dobrze poinformowanych izraelskich obserwatorów przyznać, że nie zna, co dzieje się za kulisami.

http://www.guardian.co.uk/world/2011/nov/03/iran-warns-us-clash-nuclear


Brytyjska gazeta The Guardian podał w środę, że brytyjskie siły zbrojne zostały zwiększać swoje plany awaryjne dla potencjalnych działań wojskowych wraz z USA wobec Iranu. The Guardian dodał, że brytyjskie Ministerstwo Obrony Narodowej "uważa, że ​​USA mogą podjąć decyzję przodu planów ukierunkowanych ataków rakietowych na kilka kluczowych obiektów irańskiego".

Obama omówione Iran w czwartek z prezydentem Francji Nicolasem Sarkozym. Obama powiedział dziennikarzom, że Międzynarodowa Agencja Energii Atomowej "ma opublikować raport na temat programu nuklearnego Iranu w przyszłym tygodniu, a prezydent Sarkozy i zgadzam się na potrzebę utrzymania bezprecedensową presję na Iran, aby wywiązać się ze swoich zobowiązań."

Jednym z jego zastępcą doradcy bezpieczeństwa narodowego, Benjamin J. Rhodes, powiedział dziennikarzom, później, że Obama komentarze miały zostać oddzielone "od wszelkiego rodzaju spekulacji lub hipotetyczną sytuację, ponieważ odnosi się do działań wojskowych."

http://www.nytimes.com/2011/11/04/world/middleeast/israel-is-scrambling-over-news-reports-of-seeking-iran-strike.html?_r=1&hp

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aborcja przed Trybunałem

Nauka płynnego czytania
Zajęcia dla dzieci od 6 roku życia

Twoje dziecko:

- ma problemy z czytaniem?

- składa litery lub sylabuje wyrazy podczas gdy inne dzieci w klasie czytają już płynnie?

- nie chce ćwiczyć czytania w domu?

- a może chcesz, aby Twoje dziecko nauczyło się czytać zanim pójdzie do szkoły?

Każdy z nas jest indywidualny, rozwija się w swoim własnym tempie. Jedni nabywają nowe umiejętności szybciej inni potrzebują na to więcej czasu. Kurs “Mamo, tato umiem czytać” powstał z myślą o dzieciach, które mają problem z czytaniem. Nie potrafią czytać płynnie, składają litery lub sylabują wyrazy. Jeśli Twoje dziecko nie opanowało umiejętności czytania tak szybko jak jego rówieśnicy, nie oznacza to że nigdy nie będzie dobry w czytaniu.

Jak każdy rodzic chcesz przekazać swojemu dziecku to, co najlepsze. Chcesz, aby dobrze się rozwijało, nie miało problemów w przedszkolu czy szkole, a na swojej drodze spotykało samych życzliwych ludzi. Jedną z pierwszych inwestycji w rozwój dziecka jest niewątpliwie czytanie. Zachęć dziecko do czytania. To właśnie w książkach Twój maluch znajdzie wskazówkę, w jaki sposób zbudować swój własny system wartości.

Współcześnie książki nie cieszą się zbyt dużą popularnością. Statystycznie 38% Polaków nie czyta ani jednej książki w ciągu roku! 13% najwyżej dwie książki a 11% czyta 3–4 książki rocznie. 16% Polaków czyta 5 do 10 książek, a 20% czyta powyżej 10 książek. W dużej mierze, wyniki te są zawyżone przez studentów i uczniów, którzy muszą czytać. Czyli sytuacja jest nieciekawa…

Podczas szkolenia Twoje dziecko:

- nauczy się czytać płynnie wyrazy, zdania, a nawet całe książki,

- pokona strach przed czytaniem,

- pokocha czytać książki,

- nauczy się jak doskonalić proces i tempo czytania

- uwierzy w swoje umiejętności

Nie czekaj dłużej i już dziś zapisz swoją pociechę na kurs. Umiejętność czytani jest przydatna przez całe życie.

Masz pytania pisz: NauczMalucha@gmail.com

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aborcja przed Trybunałem

Kurcze ludzie dobrze maja :)
Tylko ja wiecznie przesrane:(

Dobranoc :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aborcja przed Trybunałem

zxc, ile chciałbyś płacić takiej osobie i jak często się spotykać?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aborcja przed Trybunałem

Marlen opanujesz się trochę przestaniesz karmić dewianta?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org