czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Co CHRZANOWSKI może robić po jesiennych wyborach, bo że nie wystartuje , to pewne na 100% .

Martuchna ,mam swoje obowiązki,dałem temat,niech ludzie się wypowiadają. Poza tym nie zamierzam się z Tobą kłócić ,a pewnie o to Tobie chodziło ,gdy pisałaś,że daję temat i znikam. Znam Cię bardzo dobrze od każdej strony .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co CHRZANOWSKI może robić po jesiennych wyborach, bo że nie wystartuje , to pewne na 100% .

Znam Cię bardzo dobrze .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co CHRZANOWSKI może robić po jesiennych wyborach, bo że nie wystartuje , to pewne na 100% .

hmmmmmmmmmmmm pozostawie to bez komentarza...dla mnie dyskusja z toba nie ma najmniejszego sensu gdyz nie docieraja do ciebie nawet proste tlumaczenia i tak jak ktos wczesniej powiedzial ze probujesz narzucac innym swoje poglady.....
nie ze mna kotku



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co CHRZANOWSKI może robić po jesiennych wyborach, bo że nie wystartuje , to pewne na 100% .

bo naprawde ciezko jest mi Ci cos zaproponowac



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co CHRZANOWSKI może robić po jesiennych wyborach, bo że nie wystartuje , to pewne na 100% .

Martuchna o widzę że nie dajesz sobie w kasze dmuchać;)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co CHRZANOWSKI może robić po jesiennych wyborach, bo że nie wystartuje , to pewne na 100% .

kawa na ławe zgadzam się więcej ruchu wtedy tkanka tłuszczowa ginie pojawiają się mięśnie które pewnie są nie ruszane plus do tego zero słodyczy zero czipsów i różnych śmietnikowych rzeczy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co CHRZANOWSKI może robić po jesiennych wyborach, bo że nie wystartuje , to pewne na 100% .

ostatnio widziano go 2.11.11r... około g.22

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co CHRZANOWSKI może robić po jesiennych wyborach, bo że nie wystartuje , to pewne na 100% .

oburzonamama życzę powodzenia przy takiej diecie. Omdlenie gwarantowane. Specjaliści polecają umiarkowane chudnięcie, czyli 1 kg tygodniowo. Więcej ruchy, zdrowa dieta i konsekwencja w działaniu. Ale przy zrzucaniu większej wagi, lepiej robić to pod kontrolą. Duża utrata wagi w krótkim czasie może spowodować przeciążenie organizmu.
Duża ilość ruchu jest jak najbardziej zalecana, ale czasami, gdy masa mięśniowa rośnie, waga może stanąć w miejscu. Człowiek nabiera odpowiedniej sylwetki, ale sugeruje się wagą i wpada w pułapkę - nie chudnę. Dlatego najlepiej robić to pod kontrolą specjalisty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co CHRZANOWSKI może robić po jesiennych wyborach, bo że nie wystartuje , to pewne na 100% .

Taka dziecina a juz jaka obczajona..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co CHRZANOWSKI może robić po jesiennych wyborach, bo że nie wystartuje , to pewne na 100% .

bez skierowanie nie zrobią prześwietlenia kolana, nawet prywatnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co CHRZANOWSKI może robić po jesiennych wyborach, bo że nie wystartuje , to pewne na 100% .

Mieszkam w kawalerce.
Miesięczne koszty utrzymania:
czynsz - 170 zł,
woda - ok. 100 zł
gaz - 30 zł
prąd - 100 zł
kablówka + internet - 100 zł
w sumie - 500 zł
Nie wiem jakie odstępne będziesz płacić, nie wiem w której spółdzielni mieszkasz, poza tym gaz jest tańszy niż prąd, ale dla osoby, która mało gotuje w domu to nie jest aż tak istotne.
Do moich rachunków dochodzi jeszcze około 200 zł rocznie z tytułu ubezpieczenia meiszkania i rozliczenie za wodę - do tej pory maksymalna dopłata wynosiła 8 zł, z reguły miewam zwroty.
1000 zł to w przypadku kawalerki powinien być maksymalny wydatek na mieszkanie.
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co CHRZANOWSKI może robić po jesiennych wyborach, bo że nie wystartuje , to pewne na 100% .

Sex jest jak nokia (connecting people),
sex jest jak nike (just do it),
sex jest jak coca-cola (enjoy !)
Sex jest jak pepsi (ask for more)
sex jest jak samsung (everybody is invited)!!!
Sex jest jak peugeot (zaprojektowany by cieszyc)
sex jest jak tpsa (laczy nas coraz wiecej)
sex jest jak philips (lets make things better)
sex jest jak plus (zmieniamy swiat na plus)
sex jest jak era (taaaak, taaaaakkk......)
Sex jest jak jogobella (rozkosz extra dużego...)
Sex jest jak prusakolep (kusi, wabi, neci)
sex jest jak o.b. (ok)
sex jest jak redbull (dodaje skrzydeł)
sex jest jak milka (daj się skusić)
sex jest jak mars (krzepi)
sex jest jak snickers (na co czekasz?)
Sex jest jak guma orbit (zmniejsza ph w ustach :))
sex jest jak margaryna kasia (pieczenie to tyle radości :)
sex jest jak bmw (radość z jazdy)
sex jest jak chupa chups (musisz je lizać!)
Sex jest jak kurs nurkowania jednego z poznańskich klubów nurkowych (wejdź głębiej)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co CHRZANOWSKI może robić po jesiennych wyborach, bo że nie wystartuje , to pewne na 100% .

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co CHRZANOWSKI może robić po jesiennych wyborach, bo że nie wystartuje , to pewne na 100% .

To bawcie się dobrze a ja zajmę się tym czym powinienem się zamować o tej porze :(

Anatol M.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co CHRZANOWSKI może robić po jesiennych wyborach, bo że nie wystartuje , to pewne na 100% .

Przepraszam czy ja coś napisałem o zdradzie itd? Oczywiste jest dla mnie, że jak jest się w związku to się nie skacze w bok. Tylko ja pytałem o co innego. Czytaj uważnie a nie piszesz post w ogóle nie związany z tym co ktoś napisał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co CHRZANOWSKI może robić po jesiennych wyborach, bo że nie wystartuje , to pewne na 100% .

To tak i ja grzecznie pożycze dobrej nocki ;)

Roberta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co CHRZANOWSKI może robić po jesiennych wyborach, bo że nie wystartuje , to pewne na 100% .

Mraucia,jest jeszcze wybór ..więc zakochaj się ,on w Tobie i dalej ! I niech Twoje noce małżeńskie będą tak płodne jak ilość gwiazd ! :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org