sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Każdy który wystąpi przeciw PiS, choćby i na jakiejkolwiek kontr-liście wyborczej, na zawsze zamknie sobie drogę powrotu do partii.

Protuś :)
Durna ,zlasowana, przeżarta strachem i nienawiścią pałko :):):)

Nie widzę najmniejszego problemu z moim adresem :):):)

Mam tylko nadzieję że razem z moim przyjacielem Ramzanem i jego rodziną zjawisz sie ty w charakterze przewodnika i w końcu poznam największego w Polsce psychomatołka :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Każdy który wystąpi przeciw PiS, choćby i na jakiejkolwiek kontr-liście wyborczej, na zawsze zamknie sobie drogę powrotu do partii.

Dobree :) Ci co sa za tym zeby czeczeni zostali u nas to niech biora ich pod swoj dach, a nie tylko glosic potrafia. Pewne jest tez ze nikt z tych osob by nie chcial wziasc do siebie. Bo kazdy potrafi tylko siedziec i gadac. Jakie to szczescie ze ja nie place podatkow ;]



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Każdy który wystąpi przeciw PiS, choćby i na jakiejkolwiek kontr-liście wyborczej, na zawsze zamknie sobie drogę powrotu do partii.

To może i ja w końcu powiem Dzień Dobry i miłego dnia :):)


Uważać panowie bo Wielki Brat czuwa:):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Każdy który wystąpi przeciw PiS, choćby i na jakiejkolwiek kontr-liście wyborczej, na zawsze zamknie sobie drogę powrotu do partii.

prosta i skuteczna dieta low carb, czyli z małą ilościa weglawodanów. Wpisz na internecie dieta low carb i zaczynaj działać. Najważniejsze to jeść często, czyli około 6 posiłków dziennie co 2,5 - 3 godz, ale nie w duzych ilościach. Przydałaby Ci sie też jakaś siłownia, aeroby, bo bez tego to raczej słabo 10 kg, chyba że jadłaś same głupoty, fast foody i w dużych ilościach, wtedy dieta powinna z 10 kg Ci zrzucić. Przykładowa dieta to np.
7.00 śniadanie - 50 gr płatków owsianych na mleku + 3 jajka gotowane, na twardo bez różnicy
10.00 3 kromki chleba pełnoziarnistego z jakąś szyneczka i warzywami
13.00 50 gr brązowego ryżu/makaronu razowego/kasza gryczana + 150 gr piersi z kurczaka lub jakiejś rybki + 10 ml oliwy z oliwek + waryzwa
16.00 tak jak wyżej
19.00 150 gr makreli/odzywka biłkowa/jakis serek wiejski.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Każdy który wystąpi przeciw PiS, choćby i na jakiejkolwiek kontr-liście wyborczej, na zawsze zamknie sobie drogę powrotu do partii.

widzisz panikujesz bo nie wiesz co masz zrobic zapetliłes sie ustalmy fakty: ja od zawsze mowilem ze bym ich nie przyjal do domu co wiecej niechce nawet na nich placic podatkow, Ty i inni polit poprawni popieracie to zjawisko. zalozyciel tematu podal proste rozwiazanie sytuacji i kazxdy powienien byc zadowolony : popierasz chcesz utrzymywac MASZ OKAZJE ZAPROS DO WLASNEGO MIESZKANIA. to chyba proste rozwiazanie? tym bardziej ze trafia sie taka okazja nieprawdaz?
co do jarusia itd to do mnie mowisz czy kolo mnie? popieram partie bardziej skrajne a na pis glosowalem jako najmniejsze zlo dla Polski.
ps. twoj krzyk, obrazanie i zlosliwosci naprawde nic tu nie da masz okazje przygarnij uchodzce ot co.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Każdy który wystąpi przeciw PiS, choćby i na jakiejkolwiek kontr-liście wyborczej, na zawsze zamknie sobie drogę powrotu do partii.

Kto z Torunia lub Bydgoszczy ma TWO i TSF na 21 stycznia do słupska ????????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Każdy który wystąpi przeciw PiS, choćby i na jakiejkolwiek kontr-liście wyborczej, na zawsze zamknie sobie drogę powrotu do partii.

http://tenpub.pl/artykuly/tenpub_news/660,prawdziwy-przyjaciel.html

Aby Polak Polakowi był Geconem. :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Każdy który wystąpi przeciw PiS, choćby i na jakiejkolwiek kontr-liście wyborczej, na zawsze zamknie sobie drogę powrotu do partii.

Na Al. Legionów mniej więcej na przeciwko statoilu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Każdy który wystąpi przeciw PiS, choćby i na jakiejkolwiek kontr-liście wyborczej, na zawsze zamknie sobie drogę powrotu do partii.

martuchnam bo nam się stróż przyzwoitości łóżkowej zgorszy... ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Każdy który wystąpi przeciw PiS, choćby i na jakiejkolwiek kontr-liście wyborczej, na zawsze zamknie sobie drogę powrotu do partii.

United States of Izrael moga sie zdrowo przejechać:

Nie wiem jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na kije i kamienie.
~



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Każdy który wystąpi przeciw PiS, choćby i na jakiejkolwiek kontr-liście wyborczej, na zawsze zamknie sobie drogę powrotu do partii.

Love is the answer, but while you are waiting for the answer sex raises some pretty good questions. Woody Allen

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Każdy który wystąpi przeciw PiS, choćby i na jakiejkolwiek kontr-liście wyborczej, na zawsze zamknie sobie drogę powrotu do partii.

developer moze kiedy chce zmienic cene czynszu lepiej kupic w spółdzielni perspektywa

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org