sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Protest w Łomży... symboliczny

musisz tez miec na pismie zgode psa ze chce opuścić kraj.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Protest w Łomży... symboliczny

a gdzie ty tam dostrzegasz jakis dowcip?

mario

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Protest w Łomży... symboliczny

robciu - trolu - pewnie , że masz prawo do bycia durniem. Nikt ci tego nie zabroni. Masz prawo do trolowania.

Wiem, że z tematami wymagającymi odrobiny myślenia nie powinienem wchodzić na to forum. Tutaj można pogadać o kebabie, o tym, że tłuste dziewczyny są brzydkie itp.

Martuchna - powiedzieć ci, że muslimy zabiły człowieka a ty co robisz? **** the haters - czyli twoim zdaniem skrytykowanie tej dziczy za zabicie niewinnego to jest przykład nienawiści? Masz rozumek tak wyprany, że szkoda gadać. Jesteś typem dziewuchy co to idzie do łóżka z murzynem, żeby nikt nie nazwał jej rasistką.

Thomasku - nadal nie jesteś w stanie pojąć, że 100 agresywnych czeczenów popełni mniej przestępstw niż 100 000 spokojnych Polaków. Jakby ci to wytłumaczyć, żebyś ogarnął... ???

Wyobraż sobie 100 Bernardynów, każdy waży 50 kg. I wyobraż sobie 100 000 malutkich Yorków. Jak myślisz, która grupa zrobi więcej kup? Oczywiście 100 000 malutkich Yorków. Czy to znaczy, że malutki York robi większą kupę niż potężny Bernardyn? Nie. Po prostu Yorków jest o wiele więcej. Łapiesz już?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Protest w Łomży... symboliczny

W przelotach do 3,5 w zaleznosci od obszernosci materialu politycznego.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Protest w Łomży... symboliczny

P.A wszystko ładnie piszesz. Mnie czeczeni nie przeszkadzają, ale mogliby wziąć się do jakiejś pracy.

Jeżeli chodzi o rasizm, spróbuj wejść w nocy do Harlem'u wtedy przekonasz się raz na zawsze co to jest rasizm!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Protest w Łomży... symboliczny



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Protest w Łomży... symboliczny

Tu powinien być ten obrazek - oto mentalność tzw tolerastów:



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Protest w Łomży... symboliczny

łatwo tobie przychodzi ocenianie innych, szczególnie kiedy ich tok myślenia nie pokrywa się z Twoim. z dedykacją i pozdrowieniami:

http://www.youtube.com/watch?v=8s_LnU8mH-Q

mario

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Protest w Łomży... symboliczny

mlody oklepany tekst, już nikogo nie śmieszy. Co do cen to masakra.

_______________________________
Niech Sprawiedliwość Zatryumfuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Protest w Łomży... symboliczny

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Protest w Łomży... symboliczny

dlatego se kupiłem kamere samochodowa .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Protest w Łomży... symboliczny

Zwiększony przyrost naturalny powoduje narodziny coraz większej liczby po...anych Prota...sów :):):)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Protest w Łomży... symboliczny

malutka - piękna obrona ludzi. :) oczywiście zgadzam się z Tobą.

po raz milionowy piszę - NIKOGO NIE MIAŁAM NA UWADZE OBRAŻAĆ PISZĄC ''TŁUSTA''.

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Protest w Łomży... symboliczny

I jak zawsze to samo:http://www.google.com/search?q=pies+z+peszportem&rls=com.microsoft:pl:IE-SearchBox&ie=UTF-8&oe=UTF-8&sourceid=ie7&rlz=1I7ADSA_pl




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Protest w Łomży... symboliczny

troll ktory zalozyl ten watek-pajacu nie jestem antypolka...ale nie trawie ludzi takich jak ty..zawistych zazdrosnych rasistow....dla mnie jestes dnem masz iloraz inteligencji mniejszy niz zero i normalnie blyszczysz na tym forum....
a moze mnie z linczujesz jak mnie zobaczysz z inna laska 3majac sie za rece i calujac na srodku ulicy(nie jestem les niech nikt nie zrozumie opatrznie) albo za to ze ide sobie na spacerek z przyjacielem gejem lub czarnym lub arabem....

mario

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Protest w Łomży... symboliczny

Ja mam z neostrady i nie narzekam.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Protest w Łomży... symboliczny

Witam

Będę jechał około godziny 19:30 do Łomży, chętnie kogoś zabiorę ze sobą.
Gdyby ktoś był zainteresowany to proszę o kontakt pod numerem telefonu 510 355 183



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Protest w Łomży... symboliczny

witam.

Zadomawiam się w Łomży i powoli zaczynam rozglądać za rozrywką poza pracą:) Proszę mi tu nie wyjeżdzać, że tu nie ma żadnych rozrywek. są... dla chcącego nic trudnego:)
Może jest jakaś osóbka płci pieknej, która miałaby ochotę zapisać się na aerobic? spotkać czasem na jakieś pogaduchy czy spacer??
Miasto wydaje się całkiem przyjazne, chociaż dopiero się z nim oswajam.

Szukam kumpeli - nie faceta:)) to istotne.

Kobitka 26 lat

Pozdrawiam i udanego wieczorku:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Protest w Łomży... symboliczny

Naokoło krowy a w środku baran...



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org