środa, 26 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jak tam komuszki z pis? Zadowoleni?

forum łomżyńskiej komunikacji
http://kmkmlomza.phorum.pl
Zapraszamy do zadawania pytań

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak tam komuszki z pis? Zadowoleni?

Ja chciałbym zobaczyć statystyczne porównanie wrzucone przez Pitagorasa między przestępstwami obcokrajowców ,a polaków.Bo na każdy jego link z przestępstwem obcokrajowca ja bym wkleił 100 przestępstw polaków.Ale po co??Czemu Psitek nie napisze o naszych poloczkach za granica??Ja bym chętnie posłuchał ,a nawet zabrał głos gdyby o czymś zapomniał.Przypomniał o ludziach z łomżyńskiego ,którzy unikneli kary uciekając do uk.Jaki ten świat mały nawet ludzi z naszych regionów można poznać chwalących czego oni nie nabroili w Polsce.
I z czego ja mam niby być dumny?Psitek wypowiedz się.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak tam komuszki z pis? Zadowoleni?

Twój komentarz zostawie w spokoju.Pozdrawiam.Trzymaj się.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak tam komuszki z pis? Zadowoleni?

thomasku - otwórz oczka - w Polsce jest z 1000 razy więcej Polaków niż cudzoziemców. Skoro na każdy link z przestępstwem cudzoziemca masz TYLKO 100 linków z przestępstwem Polaka to znaczy, że Polacy popełniają 10 razy mniej przestępstw niż cudzoziemcy.

Poza tym głuptasku - nie zauważyłeś (albo taki mundry jesteś, że nie musisz czytać), że to nie w Polsce się działo. Jeśli na każde przestępstwo popełnione na świecie masz 100 linków o przestępstwach popełnionych przez Polaków to znaczy, że Polska to najniebezpieczniejszy kraj wszechświata. To dlatego nie wychodzisz z domu i ciągle na 4lomza siedzisz?

A tak poważnie porównaj RPA do Polski (te same warunki, prawie ta sama liczba ludności). Jak myślisz - gdzie więcej gwałtów jest?

Nie widziałeś statystyk mówiących, że muslimy w Szwecji gwałcą 40 razy więcej niż rodowici Szwedzi? Popatrz na łomżę - niecała setka Czeczenów (nie bierzmy pod uwagę kobiet i dzieci) potrafi popełnić tyle przestępstw. Wiem, wiem - zaraz napiszesz, że w ciągu pół roku Polacy w Łomży zamordowali 6 osób. Weź pod uwagę, że Polakó w Łomży i okolicach jest pewnie z 50 000 a nie 100.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak tam komuszki z pis? Zadowoleni?

A co ci durniu przeszkadzają Polacy w UK? Żyją za twoje pieniądze? Zazdrościsz im, że umieli sobie pracę znaleźć a ty na zasiłku siedzisz? Zresztą - głupcze - o czym bredzisz???? To jest temat o losie Chrześcijan w Egipcie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak tam komuszki z pis? Zadowoleni?

:)
Adrenalina zrobiła swoje...
Kochany Psitku z tymi 100 linkami to taka przenośnia...
Odnośnie następnego komentarza to wyjdź z domu ew. otwórz okno.Bo w głupiej Łomży w ciągu tygodnia popełnia się więcej przestępstw niż ci twoi obcokrajowcy w ciągu roku (mowa o Polsce Psitku).

Na 4lomza zaglądam jak mam na to czas.Czasami czytam Twoje wypociny i wstrzymuje się od głosu bo po co karmić trolla tak Psitek??

I nie zrozum mnie źle ja nie jestem za tym ,aby czeczeńscy przestępcy mieszkali w Łomży.

Ps. Tym ,którzy się chwalą jakimkolwiek przestępstwem nie zazdrościłem ,nie zazdroszcze i nie będe zazdrościł. Jak się kur.... było i stara się być to i w przyszłości się będzie...

Ja też złoty nie jestem ,ale nikomu krzywdy nie zrobiłem.
Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak tam komuszki z pis? Zadowoleni?

a poza tym to do wszystkich rasistowskich niedojebow





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak tam komuszki z pis? Zadowoleni?

Autor: Protagoras (---.elpos.net)
Data: 01-11-11 00:03

Przerażające jest to, że tu tylu troli.

Co z was za przygłupy??? Nie obchodzi was temat? To po kiego grzyba wchodzi i komentujesz? Czasu masz za dużo? Pewnie na zasiłkach siedzicie i dlatego 4 lomża to jedyna dla was rozrywka.

Żałosne z was trole - jak na czeczena powiedzieć złe słowo - to murem bronicie pasożyta. Jak dowiadujecie się, że gdzieś muslimy zamordowały człowieka to piszecie, że was to nie obchodzi.

Tylko żałosna padlina w stylu zbycha, marudy, thomasa, nie.dotycza, robiów i innych poparańców cieszy się ze śmierci niewinnego. Jedyną okolicznością łagodzącą dla was jest fakt, że nie skończyliście jeszcze gimnazjum i większa część z was ma lekkie upośledzenie.




TY SAM JESTEŚ PRZYGŁUP , .ŻAŁOSNY TROL , UPOŚLEDZONY I TO DOBRZE W GŁOWIE MASZ NAWALONE BO JA PATRZE ŻE WCALE TO DO CIEBIE NIE DOCIERA ŻE TWOJE TEMATY SĄ NIE NA POZIOMIE TEGO FORUM ..... !!! CO NA POLITYCZNYM SIĘ ZNUDZIŁO ???

A I JESZCZE JEDNO , A PISAĆ TO JA BĘDĘ WSZĘDZIE BO MAM DO TEGO PRAWO I NIKT MI NIE ZABRONI ... ROZUMIESZ O CO MI CHODZI... ???



POZDROWIENIA OD ZDROWO UMYSŁOWYCH ....... :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak tam komuszki z pis? Zadowoleni?

właśnie dla dziecka laptop musi być drogi.
dzieci grają non stop w gierki, a te mają wysokie wymagania.
starszy to może sobie siedzi w necie i pieprzy głupoty na forach i innych facebookach, to może sobie takiego lapka sprawić.
ale dzieciak w wieku szkolnym chce grac w takie gry, jak inni koledzy. a te gry potrzebują dużo więcej, niż takiej cienizny z biedrony.

dlatego dziecku lepiej kupic stacjonarny komputer, ktory wyjdzie taniej przy mocnej konfiguracji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak tam komuszki z pis? Zadowoleni?

a ja tłumaczę swoim dzieciom że jak któreś zostanie takim "prezesem..." to może ...pierdzieć w stołek ale...dla bezrobotnych i potem tylko może jak się uda to szambowóz...a i tam karanych nie chcą...bo nie którzy prezesi w tym mieście nie powinni się tak określać...


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak tam komuszki z pis? Zadowoleni?

Protagoras wyświadcz nam wszystkim przysługę i wypierd.alaj z tymi czerstwymi tematami na jakieś forum dla ludzi z zaburzeniami urojeniowymi.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak tam komuszki z pis? Zadowoleni?

jkowalski powiem krótko post na poziomie żenującym - dużo napisane , wykrzyczane a żadnego w tym konkretu. Nie obrażając w dupie byłeś chłopie gówno widziałeś inaczej sory memory jedyneczkę z przodu wymazujemy.


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak tam komuszki z pis? Zadowoleni?

Mógłbym wspomóc was gitarą ale już macie widzę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak tam komuszki z pis? Zadowoleni?

ACM1993 - również się odezwij na podanego maila ;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak tam komuszki z pis? Zadowoleni?

żyd na 100 :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak tam komuszki z pis? Zadowoleni?

Wspomniany sklep nazywa sie chyba ZODIAK. Otwarci sa chyba w kazde mozliwe swieta. Kilka lat temu widzialem tam "wigilie za kasa"...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak tam komuszki z pis? Zadowoleni?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak tam komuszki z pis? Zadowoleni?

"Nie ma brzydkich kobiet, jest tylko grupa mężczyzn, którzy nie znają się na sztuce abstrakcyjnej."

Urodziwym ludziom wydaje się, że świat powinien wybaczyć im grzechy, ponieważ oni istnieją.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org