piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zawiadomienie o posiedzeniu Komisji

o maruda siema hehehehe ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawiadomienie o posiedzeniu Komisji

dokładnie Zbychu i too bardzo mała haha a ściany mają uszy hehehee

ja czasami nie rozumiem takich buraków , co oni sobie myślą co /?
że jak mają kasę to mogą wszystko ???



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawiadomienie o posiedzeniu Komisji

Zbychu sam wiesz są granice których się nie przekracza.
No jak się ma kompleksy niższości i tylko docinkami chce się dowartościować to proszę bardzo:)

Zbychu jesteś facet na wysokim poziomie a to teraz rzadko się zdarza.
Pzdr.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawiadomienie o posiedzeniu Komisji

haha z tą kasą to różnie jest jedni i drudzy mają tyle tylko że jedni na plusie drudzy na minusie ;-)
Można i jeździć Ferrari i mieć stos nie opłaconych faktur na biurku oni sami wiedzą czy mają i co mają.
Spotykam dużo ludzi co mają system zastaw się a postaw się niech widzą :-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawiadomienie o posiedzeniu Komisji

Marlen taki pędzel mam w swoim posiadaniu ..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawiadomienie o posiedzeniu Komisji



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawiadomienie o posiedzeniu Komisji

życiowym nieudacznikom zawsze coś będzie nie pasować



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawiadomienie o posiedzeniu Komisji

wszystkie zdażenia sa powodowane przez alkochol ale trzeba zwiekrzyć ilość punktów z gorzałą i to robią nasi radni wypracowują sobie pobory i nieudaczną straż miejską

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawiadomienie o posiedzeniu Komisji

nie wie ktoś może gdzie są kursy do matury w tym roku?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawiadomienie o posiedzeniu Komisji

Ja pierdole xD Myślisz że jak kupisz tańszy gaz to zaoszczędzisz?? Co z tego że zostanie Ci te 10zł w kieszeni, ale za to masz gorszą jakość gazu, lub mniej nabitą butlę.. I od transakcja ;) Ze butle droższego gazu masz np na 3miesiące a tańszego na 2 ;) Zastanówcie się ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawiadomienie o posiedzeniu Komisji

Dzień dobry . Uważam,że tematem miesiąca było zabójstwo śp. Krzysztofa Choińskiego -dla mnie Łomżyniaka. A dla Was jaki temat był najważniejszy w ciągu mijającego miesiąca lub w ostatnim czasie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawiadomienie o posiedzeniu Komisji

chodzi Ci o kursy przygotowujące do matury?? ja chodze na taki kurs do Logosa na Wyszyńskiego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawiadomienie o posiedzeniu Komisji

Do Martuchny HEJ jak przeczytałem Twego posta od razu cieplutko się na sercu zrobiło:)
Bardzo mądrze zrobiłaś nie wzięłaś udziału w dyskusji z typem bezosobowym ;) Ja nie jestem taki mądry wciąż mi powtarzają że trzeba nabrać dystansu do pewnych sytuacji czy osób .


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawiadomienie o posiedzeniu Komisji

Często tego typu filmiki są zwykłą manipulacją stworzoną np.dla youtube'a . Fakt,że wygląda to autentycznie,ale nie musi o tym świadczyć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawiadomienie o posiedzeniu Komisji

Andy,mam o Tobie określone zdanie,ale nie zniżę się do Twojego poziomu i nie będę upubliczniał i dyskredytował Twojej osoby . To przejaw mojego szacunku i miłości :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawiadomienie o posiedzeniu Komisji

wiem kuźwa i nadal czekam jak coś to przekaż "pozdrowienia" ;-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawiadomienie o posiedzeniu Komisji

Do dajmona;)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawiadomienie o posiedzeniu Komisji

Dokladnie zwiekszenie ilosci monopolowych wcale roznicy nie zrobi, bo jak ktos bedzie chcial wypis to i na stacje pojedzie se kupi. Mnie zastanawia jedno: dlaczego pod samym nosem strazy miejskiej tuz pod ich siedziba na startym rynku, wizytowce naszego miasta siedzi pod drzewamin tylu pijonow, czeczonow i innych brudasow, smierdzieli i nierobow? strach nawet w takie miejsce wieczorem wyjsc, ciezko ich pogonic? Moze faktycznie zamiast non stop wlepiac mandaty z parkowanie wzieliby sie za porzadek, bo jelsi mialabym wybierac miedzy ominieciem samochodu zaparkowanego na chodniku, a pijonem i czeczem w ciemna noc w glownym punkcie miasta to samochod nic a nic mi nie bedzie przeszkadzal, ludzie strach przed wlasny dom czy blok wyjsc, a co tu mowic o rynku. To samo z 3-katem, Policja calkiem niedaleko a najwieksi zbrodniarze pod nosem, co to za polityka?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawiadomienie o posiedzeniu Komisji

Weszłam na stronę ŁSM- jest ich pietnaście osób. Byli pracownicy ŁSM również. Czy pobierają jakieś uposażenie i jakie nie wiem?, bo niby skąd mamy wiedzieć. W jaki sposób są wybierani też nie wiem. Może wiecie jak to się odbywa

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org