sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
\"Kanclerz z uznaniem wyraziła się o tym, że przyjmujemy sporo uchodźców\" - Morawiecki po spotkaniu z Merkel

Von Chrupka . Uśmiechaj się ,skoro przed piątkiem nie mogłaś :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Kanclerz z uznaniem wyraziła się o tym, że przyjmujemy sporo uchodźców\\\" - Morawiecki po spotkaniu z Merkel

Służę pomocą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Kanclerz z uznaniem wyraziła się o tym, że przyjmujemy sporo uchodźców\\\" - Morawiecki po spotkaniu z Merkel

no dobra vorarbeiter, ale jak często będziesz korzystał z tych dwóch rzeczy naraz? Bo jeśli przykładowo głównie navi, czasem internet, to symbian sprawdzi się znakomicie, jeśli głównie z netu to jednak android, bo serfowanie na nim jest naprawdę przyjemnością(IMO), ale żeby system był funkcjonalny musi być częsty dostęp do neta(wifi lub pakiet), jeśli i navi i net w takim samym stopniu to w sumie każdy system powinien pasować; symbian flasha nie obsługuje w przeglądarce, ale świetnie radzi sobie z baterią,gps działa też równie dobrze(polecam garmina),bolączką androida jest fragmentaryczność, w zdecydowanej większości słabe zarządzanie baterią i konieczność pakietu lub wifi, na androida dopiero powstają aplikacje nawigacyjne(niestety google maps średnio sobie radzi-do rzadkich zastosowań jednak się w zupełności nadaje) wm 6.5 jest w porządku choć swoje lata już ma, ale musiałbyś sam przetestować, a WP7 nie wypowiem się, bo krótki miałem kontakt z nim,ale osobiście ten układ kafelkowy mnie nie przekonuje, mam nadzieję że Nokie z WP7 trochę zmienią moją opinię...

Sam czekam aż cena N9 spadnie do przyzwoitego poziomu, wtedy poważnie się nad nią zastanowię ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Kanclerz z uznaniem wyraziła się o tym, że przyjmujemy sporo uchodźców\\\" - Morawiecki po spotkaniu z Merkel

“My grandfather’s work was doodoo!”

Young Frankenstein (1974)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Kanclerz z uznaniem wyraziła się o tym, że przyjmujemy sporo uchodźców\\\" - Morawiecki po spotkaniu z Merkel

Ja tam nie mam nic do Żydówek ,zwłaszcza pięknych i młodych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Kanclerz z uznaniem wyraziła się o tym, że przyjmujemy sporo uchodźców\\\" - Morawiecki po spotkaniu z Merkel

fanka bocianka poco piszesz tu o rondach to już nie jest proste i logiczne rondo tylko niebezpieczne dziwadło tamujące ruch w Łomży...
powinno się za nie kogoś rozstrzelać i w ogóle powinno się karać pasożytów z sejmów urzędów i innych jadłodajni na koszt podatnika

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Kanclerz z uznaniem wyraziła się o tym, że przyjmujemy sporo uchodźców\\\" - Morawiecki po spotkaniu z Merkel

Zdaję egzamin z humanizmu(jaki świat taki humanizm)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org