czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kto na prezydenta Łomży

Na poligonowej w drogówce.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto na prezydenta Łomży

Oj moi rodzice też są moimi przodkami..a pewnie zbudowany przez nich obiekt nie byłby zabytkiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto na prezydenta Łomży

Zostałaś mamą,nie może być inaczej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto na prezydenta Łomży

W sądzie niema sprawiedliwości a więzienia są pełne kozłów ofiarnych.
To słowa mojego proboszcza które mi powiedział kilka lat temu " zdradzając pośrednio tajemnicę spowiedzi "

Był On dyrektorem Łomżyńskiego Caritas dwa razy osobiście słyszałem od Niego że to "pralnie pieniędzy". Raz też słyszałem ten znany mi już cytat proboszcza od wspólnego znajomego który jako przedsiębiorca robił z nim interesy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto na prezydenta Łomży

Nie zostałam mama,ale ma to związek ze szpitale.(wyszła z tego głupkowata szarada)Mea culpa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto na prezydenta Łomży

Optymista

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto na prezydenta Łomży

i co z tego?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto na prezydenta Łomży

Nie pamietam tej kapliczki,ale wierzę,że warto ją było ocalić o zapomnienia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto na prezydenta Łomży

Czasem trzeba odetchnąć pełną piersią . Zbychowi się to przyda :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto na prezydenta Łomży

Oj dzieci, dzieci, tak Android to cud świata, podobnie jak bożyszcze iOS i trzeba je wychwalać, trzeba stać w kolejkach po nowego iPhone za 4tys zł, i płacić za podstawowe aplikacje, to, że nie mają zasięgu, to wina tego że źle trzymacie telefon w rączkach, a to że nie ma mms, na co to komu? tak samo wysyłanie plików przez bluetooth na inny telefon, przecież to niepotrzebne, ważne że są super ekstra gierki, co tam że Android nieobeznanemu użytkownikowi zje kilkadziesiąt złotych za neta, że potrzebuje kilku rdzeniowych procesorów i gigabajty ramu by animacje płynnie chodziły, ale ma ponad 500 tys. aplikacji, co z tego że 10tysiecy programów to takie same udające latarkę, 300tysięcy szpiegujących aplikacji, a tak symbian to tak przestarzały system,nienadający się do niczego... co to za telefony z symbianem że mają tylko 680MHz procesory,przecież to malutko, bo w androidzie pulpit główny będzie się przycinał... 0.o

. vorarbeiter powinieneś raczej napisać, czego ty oczekujesz od telefonu, co zamierzasz na nim robić, jak będziesz z niego korzystał... Bo taka prawda, że potrzeby każdy ma inne i każdy system nadaje się do czego innego, nie ma czegoś takiego jak najlepszy system, bo to jest ogromne pojęcie względne... dla jednego navi będzie priorytetem, dla drugiego muzyka, dla trzeciego internet, dla kolejnego prostota i wygoda obsługi, dla jeszcze innego gry...

_______________________________
Niech Sprawiedliwość Zatryumfuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto na prezydenta Łomży

hahah uwielbiam taki humor :D

Spotyka się dwóch gejów
- Co słychać?
- Fatalnie, wywalili mnie z roboty.
- Co Ty gadasz?! gdzie pracowałeś?
- W banku spermy.
- Za co cię wyrzucili?
- Piłem w pracy...

Wchodzi gej do meczetu podczas modlitwy
- O kur.wa, szwedzki stów!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto na prezydenta Łomży

Marlen czasami zastanawiam się ile masz lat czasami mi się wydaje ze z 40 a czasami ze 20?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto na prezydenta Łomży

Cygaretka nie zadaje pytań:po co?Cieszy się,że jest.Nie zastanawia się,jak jest,bo jeszcze by musiała zauważyć,że byle jak.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto na prezydenta Łomży

zapomniałam dopisać - samczego ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto na prezydenta Łomży

To jedyne wyjście z sytuacji ......
Ale są jakieś szkody? bo nic nie napisałeś

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto na prezydenta Łomży

w takiej sytuacji nie odważyłabym się kogokolwiek oceniać . Można byłoby powiedzieć, że inni poświęcali własne życie... ale czy Ciebie albo mnie stać byłoby na to? Nie dowiemy się, dopóki nie zetkniemy się z tak okrutną rzeczywistością...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto na prezydenta Łomży

Witam wie ktoś jakie są rozwiązania z matematyki za teście MS?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto na prezydenta Łomży

Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto na prezydenta Łomży

Oj, chyba cię rayben widziałem! Jeśli jeździsz ciemnym combi to gratuluję refleksu! Dzisiaj mniej więcej ok. siódmej wieczorem też sobie jechałem spokojnie przez to skrzyżowanie i widziałem chyba Skodę, która gnała na czerwonym, a combiak hamował. Gdyby to mi się zdarzyło to chyba łamiąc wszelkie przepisy dogoniłbym i zrobił z wiadomej części jesień średniowiecza. Wal na policję! Ja bym nie darował!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org