piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Polityczne grillowanie Pani Agnieszki na bulwarach?

lmao good one andy..i love itt:))))))))))))))and witaj spowrotem



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polityczne grillowanie Pani Agnieszki na bulwarach?

Robciu ja pomysłów nie sprzedaje chyba mnie już troszkę znasz. Za kilka miesięcy jak wszystko wypali ruszam z drugim biznesem w produkcję :-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polityczne grillowanie Pani Agnieszki na bulwarach?

A ja nie popieram wykorzystywania ! Niech autor tematu ogłosi konkurs na najlepszą propozycję otworzenia biznesu z nagrodą główną finansową i jakimiś nagrodami pocieszenia dla wszystkich uczestników .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polityczne grillowanie Pani Agnieszki na bulwarach?

martuchnam :)
Ja też dziękuję z całego serca:)
Ten dzionek był dla mnie wyjątkowo udany dzięki twoim życzeniom :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polityczne grillowanie Pani Agnieszki na bulwarach?

Autor: Zbychu (---.adsl.szeptel.net.pl)
Data: 24-10-11 19:34

Haha żałosny jesteś. System k.... do tego doprowadza ??? Chyba system opierdalania się. Do mnie do firmy przychodziły różne "systemowe" postacie po 2 zł na "jedzenie" a jak zaproponowałem 50 zł za wyrwanie kilka chwastów i pozamiatanie placu to stwierdzili że za gorąco.

Chociaż raz przyszła kobieta taka grubsza z facetem (chodzą często po mieście) i poprosiła o kasę, zaproponowałem jej pracę i się zgodziła.
Umówiliśmy się na drugi dzień, przyszła z mężem punktualnie a to że akurat miałem wjazd dałem jej 50 zł za free za to że przyszli.
////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

To ty jesteś żałosny wydaje ci się ze możesz wszystkich wrzucić do jednego worka?6000 bezrobotnych zarejestrowanych w samej Łomży ok drugie tyle wyjechało zagranicę..poczekajmy jak wrócą ,wszystkim dasz 50 za wyrwanie chwastów nie wtedy dasz im tylko 5 ,myślisz ilu z nich będzie tyrało za 5 i Cie dorabiało?ilu zacznie kombinować ...więc to jest ich wina ,ale zrozumiale ze tania siła robocza jest niektórym na rękę..i nie ściemniaj ze praca jest..bo zaprzeczeniem tego jest to co wyzej napisalem a takie sa niestety fakty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polityczne grillowanie Pani Agnieszki na bulwarach?

Marcin hahaha właśnie udowadniasz,ze jesteś bardzo zdegenerowany :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polityczne grillowanie Pani Agnieszki na bulwarach?

no mamuska ty się lepiej módl aby jakiś formułowicz nie posłuchał twoich nawoływań do tortur tych ludzi , namawianie do przestępstwa jest karalne i jak by ktoś ich podpalił pobił obił zabił to MOŻESZ MIEC DUŻE PROBLEMY .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polityczne grillowanie Pani Agnieszki na bulwarach?

pod gruszą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polityczne grillowanie Pani Agnieszki na bulwarach?

no wiesz jakos nie potrafia sie dobrze wyslowic...sluchaj szukam pomyslu na tatuaz bo chce se kolejny zrobic nie chce dobrych rad zacofanych ludzi dla ktorych posiadanie tatuazu jest wstydliwe(to po *** se robili) ale juz teraz stwierdzili nie znajac mnie ze bede zalowac i twardo mi to wpieraja....ja pi....e co za narod...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polityczne grillowanie Pani Agnieszki na bulwarach?

Dokładnie :-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polityczne grillowanie Pani Agnieszki na bulwarach?

ojej ludzie ja chcialam pomysl na tatuaz a nie wsze dobre rady bo te akurat mam gdzies
ja powiedzialam wstyd to krasc i z dupy spasc...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polityczne grillowanie Pani Agnieszki na bulwarach?

najważniejsze dobre towarzystwo :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polityczne grillowanie Pani Agnieszki na bulwarach?

właśnie towarzystwo dobry humor to bardzo ważne w takich podróżach
(16 000 km )przede wszystkim kobiety muszą zostawiać fochy w domu :-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polityczne grillowanie Pani Agnieszki na bulwarach?

Von Chrupka ,weź się głodomorze do chrupania męża,a nie namawiasz kogoś do leżakowania i pozbycia się rozkoszy spacerowania :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polityczne grillowanie Pani Agnieszki na bulwarach?

wole pociągi i ten klimat, podobno jest jakis program na kolei w ktorym za dosyc tani bilet mozna od piatku do konca niedzeli objechać pociagami Polske dookoła



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polityczne grillowanie Pani Agnieszki na bulwarach?

Witam.
Będę tam w sobotę - nie jestem z Łomży ani okolic,mamy tam(wŁomży) z moim facetem parę spraw do załatwienia , będziemy nocowali w Łomży 3 doby i postanowiliśmy,że wpadniemy do Ogrodów.Nie mamy tu interesów tego typu - opinia będzie obiektywna.
Pozdrawiam wszystkich znad Narwi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org