sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Aga dalej tytułuje się pani prezydent

Odnośnie kwoty z 1% podatku - może by tak dojazd do Hospicjum zrobić , zeby rodziny osób tam przebywających nie musiały po błocie i w ciemnosciach maszerować do swoich bliskich. Mają i tak wystarczającą traumę. Miasto nie widzi problemu, więc może zarządzający hospicjum coś zrobią w tym kierunku??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aga dalej tytułuje się pani prezydent

damian3107 niewiem gdzie ty kupujesz kołpaki ale ja supermarkiety omijam. Moje orginalne kosztowały ponad 300zł a felgi do drugiego 1500zl.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aga dalej tytułuje się pani prezydent

A ci ratownicy to Ciebie zle ratowali ? ,nie chcieli zrobić sztucznego oddychania ?,czy co ?.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aga dalej tytułuje się pani prezydent

Zgadzam się z Tobą co do zimnej wody w jacuzzi. Powinno sie wejsc do bardzo ciepłej wody a nie letniej...co wcale nie jest przyjemne... ;/ a co do tej blondynki (to co ja zauważyłam)...jest niemiła. ;/;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aga dalej tytułuje się pani prezydent

Chcesz narobić bigosu sąsiadom? No no slicznie!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aga dalej tytułuje się pani prezydent

e tam

Wysłałam ostatnio e-mail Prezydentowi z opinią.
Poniższy screen pokazuje, że on nawet tych wiadomości nie czyta i ma w d.... zdanie mieszkańców bo i tak robi co chce ...To kpina z wyborców!




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aga dalej tytułuje się pani prezydent

Dyskoteka gra ;D

Wysłałam ostatnio e-mail Prezydentowi z opinią.
Poniższy screen pokazuje, że on nawet tych wiadomości nie czyta i ma w d.... zdanie mieszkańców bo i tak robi co chce ...To kpina z wyborców!




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aga dalej tytułuje się pani prezydent

Witam!no reklama salonu niezła-ale co to za salon gdzie dla swoich stałych klientek i do tego zadowolonych nie ma czasu?myślę,że każdy szanujący się salon znajdzie czas tylko myślę,ze przynajmniej dzień wcześniej trzeba dać znać.Moja fryzjerka jak tylko chce to i nawet po godzinkach zostaje -bo dba o swoich klientów:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aga dalej tytułuje się pani prezydent

za zimnoooo :]



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aga dalej tytułuje się pani prezydent

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org