piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Koeldzy Chrzanowskiego boją się o swe stołki ;)

lukac może aukcje na allegro z kołpakami z łomży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koeldzy Chrzanowskiego boją się o swe stołki ;)

Witam serdecznie wszystkich zainteresowanych możliwością generowania ponadprzeciętnych dochodów, bez ryzyka finansowego i specjalnego przygotowania zawodowego.
Planuję przeprowadzić prelekcję dla osób poważnie zainteresowanych kreowaniem własnego życia, pracując dla siebie i spełniając własne cele, a nie szefa.
Moje zapytanie: gdzie najlepiej w Łomży przeprowadzić taką prelekcję i w jaki dzień, i o której godzinie?
Za szczere odpowiedzi serdecznie dziękuję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koeldzy Chrzanowskiego boją się o swe stołki ;)

hmm... "człowiek, który pragnie wzbogacić się na niewiedzy ludzi"! nic innego. Gdyby każdy polak zarabiał 5000zł/mc (jak Pan wspomina), życie nie byłoby takie ciężkie :(. a jak ktoś w 30 minut wybierze 20-30 "osób kreatywnych,zorganizowanych i uparcie dążących do celu" - tylko pogratulować!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koeldzy Chrzanowskiego boją się o swe stołki ;)

rejestrujesz sie na st stsu i grasz ale ja ci polecam bwin

Wysłałam ostatnio e-mail Prezydentowi z opinią.
Poniższy screen pokazuje, że on nawet tych wiadomości nie czyta i ma w d.... zdanie mieszkańców bo i tak robi co chce ...To kpina z wyborców!




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koeldzy Chrzanowskiego boją się o swe stołki ;)

jacy wy nieszczęśliwi strasz niedobra policja zła a wy bardzo dobrze jezdzicie a oni się czepiają bez zdania racj.jeżdze po całej europie i widze jak polacy się zachowują jak policja zatszyma na zachodzie łeb spuści i stoi na baczność tam wie jak ma się zachować jak parkować a u nas to rozum odbiera bo był na zachodzie i mu wszystko można.miałem interwęcje straży miejskiej stałem na chodniku i prosze sobie wyobrazić że niebyło mandatu ani kłutni porozmawiałem poco tam wiechałem i panowie odpuścili anie zmordom i wyzwiskami jak tu pan z belgi a puzniej biedny nieszczęśliwy bo on niewinny.strasz czy policja tez ludzie a nie roboty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koeldzy Chrzanowskiego boją się o swe stołki ;)

gustowna krypta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koeldzy Chrzanowskiego boją się o swe stołki ;)

no i jaki z tego wniosek złodziei dorabiać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koeldzy Chrzanowskiego boją się o swe stołki ;)

No to malo takich zakładów jest tutaj , szkoda, ale zenajomi mi odradzają własnie JDA oraz Dentex , co do reszty nie znam chociaż dziękuję za informacje . Jeżeli ktoś jakieś inne zna jeszcze zakłady będę wdzięczny za te informacje .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koeldzy Chrzanowskiego boją się o swe stołki ;)

do stażu pracy liczą się też lata spędzone w szkole średniej i na uczelni. np. 5lat technikum + 5lat studiów, to już masz 10lat :)

Wysłałam ostatnio e-mail Prezydentowi z opinią.
Poniższy screen pokazuje, że on nawet tych wiadomości nie czyta i ma w d.... zdanie mieszkańców bo i tak robi co chce ...To kpina z wyborców!




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koeldzy Chrzanowskiego boją się o swe stołki ;)

Ale wy ludzie jesteście porąbani.
Płakać za kołpakami co kosztuję max 30zł
Jak tak wam kradną kołpaki to może czas abyście się przerzucili na alufelgi.
Używane alufelgi można już kupić od 200zł



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koeldzy Chrzanowskiego boją się o swe stołki ;)

Prawda jest taka Tusk doprowadził Polskę do takiej biedy że szok po euro 2012 zostaną ujawnione fakty iż na 1 Polaka przypada 100tys.zł długu i wtedy się zacznie a idioci którzy głosowali na PO wtedy spierdzielą za granicę i powiedzą eeee to nie wina Tuska

Obecne dług publiczny na Polaka = 20tys.zł + 3x dług zus = 80 tys. zł więc ten kto głosował na PO jest idiotą.

Idioci głosujący na Po odpiszcie za rak i zobaczycie czy TUSEK sprawił iż dług jest znacznie niższy.

Kaczor może nie był zajebisty ale tak zajebistego długu nie narobił BO BY TUSEK I JEGO TVN TRĄBILI O TYM
ps. PIS też się do niczego nie nadaje taka polityka...

Wysłałam ostatnio e-mail Prezydentowi z opinią.
Poniższy screen pokazuje, że on nawet tych wiadomości nie czyta i ma w d.... zdanie mieszkańców bo i tak robi co chce ...To kpina z wyborców!




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koeldzy Chrzanowskiego boją się o swe stołki ;)

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koeldzy Chrzanowskiego boją się o swe stołki ;)

Wczorajszy koncert - rewelacja!

Czekamy na następne:)

Brawa dla właścicieli, że organizują muzykę na żywo, można fajnie spędzić czas.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org