czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
TVP info i panna Biskupina

COOL :)
http://www.youtube.com/watch?v=TmYm1fASNkA&feature=related

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVP info i panna Biskupina

Autor: robciu (---.146.201.78.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 12-10-11 23:01

a kto mi zabroni patrzeć na inną osobę ???
wy kobiety myślicie że jak jakiś tam facet spojrzy na was to zaraz chce z wami do łóżka iść , powoli spokojnie wam jedynie w głowach się przewraca od tego strojenia się .
jak masz męża to mi wytłumacz po co się tak stroicie dla siebie ???
nie nieprawda , chcecie jedynie na siebie zwrócić uwagę.
a że mówicie że dom i rodzina hehehehe śmieszne ....

Autor: A.N.N.A (---.elomza.pl)
Data: 09-10-11 14:41

Audrey wystarczy że popatrzysz i na tym koniec czy później nie mozesz spac..? :D ..ja tez czasami zerknę, nie powiem...po kilku dniach mi mija i wracam do rzeczywistosci..

i po co tu piepszyć głupoty chcesz wiedzieć bądz dowiedzieć się jak zdradzić męża , ewentualnie znaleźć kochanka na forum ....

heheheheheheeeeeeeeeeeee




Zadałam pytanie dlaczego tak jest że żonaci/zamężne oglądają się za innymi, chciałam podyskutować na ten temat dlaczego tak jest bo też jestem w tym wieku i zamężna :)
Jedynie co mnie raziło to to że akurat w tym przypadku obok stała żona a mąż grał jej na nerwach bo ona akurat stała wściekła jak osa..
To był sporadyczny przypadek, nie napinajcie się tak i nie podchodźcie do niego aż tak śmiertelnie poważnie...:)
Mi też podobają się faceci i tez uważam to za normalne - ae kompletnie nic nie robię w tym kierunku - "mam smycz za krótką":) Kochanka na forum sobie nie szukam :)))) jest wiele innych portali specjalnie stworzonych do tego typu poszukiwań więc spokojnie :)
A po co kobietki się stroją? My uwielbiamy fatałaszki, biżuterie i kosmetyki :) Przede wszystkim robimy to dla samych siebie i żeby się dobrze czuć..i z wielu jeszcze innych powodów..dopiero gdzieś na 3 lub 4 miejscu dla facetów..z resztą wy i tak nie wiele na to zwracacie uwagę..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVP info i panna Biskupina

Cleric tema chyba posta był taki.
"Dlaczego żonaci faceci/zamężne kobiety po 30-35 r.ż oglądają się za innymi?"
Co do niego wniosłeś nic?:)))

Akurat wszystkie Twoje wypociny wyszukałem przeczytałem nic mądrego nie piszesz tylko same PiSkówki;)
Poczytaj sobie poczytaj literaturę fachową autorstwa Alex Jones innych wielkich mędrców tego świata ;) Kolejny samolot ma gdzie spaść czy sam wymyślisz jakoś teorie spiskową :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVP info i panna Biskupina

Zgadzam sie! jak pisal ktos tam wczesniej ze to sa pasibrzuchy jak najbardziej. teraz zima idzie to kupic te szufle duze i niech odsniezaja chodniki bo te zj.by do czego innego sie nie nadaja, choc nigdy nie dostalem mandatu od nich a tylko dlatego bo nie dalem sie cwelom zlapac bo jak tylko ich zobacze to odrazu odpalam auto i czekam czy podejdzie czy nie... a teraz maja znowu fotoradary stawiac wiec tylko beda siedzieli na tych swoich grubych smierdzielnicach w wiejskim wozie i pilnowali czy ktos im nie ukradnie tego fotoradaru.

żal.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVP info i panna Biskupina

Faceci maja racje bo jak się nie da zjeść rozpakować cukierka to po co sobie zawracać głowę;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVP info i panna Biskupina

Najlepiej jakby te chu.jki wpadly w rece pokrzywdzonych a potem zakladali na tym forum tematy-KTORY DENTYSTA NAJLEPSZY?
Z takimi trzeba krotko bez mozliwosci wytlumaczenia.
Ten co polaszczyl sie na moje zauwazyl potem ewidentny brak swojej lewej gornej 2-ki. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVP info i panna Biskupina

kij im w ryj do rowu z nimi!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVP info i panna Biskupina

potwierdzam, w każdym punkcie Sprzedaży Aparatów Słuchowych zrobisz badanie słuchu bezpłatnie. Jeżeli okaże się, że potrzebny będzie Ci jakiś Aparat to napisz tu na forum co Ci zaproponowali. Pracowałem kiedyś w tej branży i mogę co-nie-co powiedzieć, może uda się nawet jakiś rabat po starej znajomości załatwić, ale niestety nie w Łomży tylko w Stolicy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVP info i panna Biskupina

no dobra, widzę, że mój post został zignorowany:| To nic:) założę kiedyś nowy temat przy okazji:) Co chwilę przecież ktoś pyta o polecanego specjalistę/sklep/firme/itp Przecież dużo łatwiej było by od razu odsyłać do konkretnego linka z "naszego czteroforumowego" katalogu i z bani. I nie było by tu na forum pseudo-pytanio-reklam i anonimowych pseudo-prawdziwych opinii.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVP info i panna Biskupina

Tak powinna wyglądać straż wiejska w Łomży

http://www.youtube.com/watch?v=jsPh-HN5bik&feature=fvsr



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVP info i panna Biskupina

Wads jak tam browary ????Haha



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVP info i panna Biskupina

dostałem wczoraj maila, że w ciągu 7 dni mają wysłać "paczkę ambasadora"
Odezwę się jak już ją otrzymam:)

Widzę, że zostanę tu zapamiętany jako zbieracz butelek Wojaka :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVP info i panna Biskupina

Debi40 jak bedą chcieli na tobie dokonać wymuszenia z pewnosciA bardziej ich polubisz bo to są przestępcy zeznaja nieprawdę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVP info i panna Biskupina

wracając do tematu.

Co sądzicie o czterech porach roku? Ja tam chodzę tylko dla olejów jaki dodają do pizzy:)
Wiecie może dlaczego zamknęli lokal w 4+ ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVP info i panna Biskupina

Mi tez ukradli na kazanskiej w tym tygodniu. Skurw...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVP info i panna Biskupina

Pamiętam Pamiętam Dziadka_Kalesonki :) to tylko fajny kawałek :) Pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVP info i panna Biskupina

oooooooooooo! Kalisonkowy temat taki jak kiedyś ;)
Czyżby nowy werbunek Bandziorów? :D
pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVP info i panna Biskupina

Opinia pozytywna, mam tylko jedna uwagę, podobnie jak kolega @goose.
Jest zdecydowanie za głośno na koncertach...
Ja rozumiem, że to jest koncert, ale jak nie słyszę swoich myśli to już przesada, a potem są tematy na forum o Badanie słuchu;)
Małe pomieszczenie nie przystosowane do takich decybelów, szczególnie Rockowych...

Więcej Jazzu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVP info i panna Biskupina

NA BROWARZE W ŁOMZY, BO TRUDNO JUŻ GO NAZWAĆ "ŁOMŻYŃSKIM", DZIEJĄ SIĘ NIEPOKOJĄCE RZECZY. CHODZI W SUMIE O TO JAK TRAKTUJE SIE KOBIETY KTÓRE PRACUJĄ TAM NAWET KILKADZIESIĄT LAT. ZMIENIONO IM STANOWISKA PRACY, A NASTEPNIE WRĘCZA IM SIE WYPOWIEDZENIA Z PRACY. CZY TO JEST FER??? PANIE KTÓRE W CZASACH KRYZYSU BROWARU Z WŁASNYCH PIENIĘDZY DOKŁADAŁY NA BUTELKI ŻEBY ON PROSPEROWAŁ, TERAZ SĄ WYRZYCANE JAK STARE ŚMIECI NA BRUK!!! UWAŻAM ŻE KTOŚ POWINIEN W KOŃCU SIĘ TYM ZAINTERESOWAĆ I STANĄC PO ICH STRONIE.
GDZIE SĄ TERAZ POLITYCY? GDZIE ORGANIZACJE? PRZECIEŻ TO JAWNA DYSKRYMINACJA KOBIET!!!! CO NA TEN TEMAT UWAŻACIE?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVP info i panna Biskupina

Najlepiej jest siedziec w domu i tylko pisac. Sam pomoz tym kobietom. Czemu kazesz komus.? Jak smiesz w ogole.?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVP info i panna Biskupina

Czyli jakaś akcja zorganizowana chodzą i kradną oby ich ktoś dorwał



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVP info i panna Biskupina

ja zbieralem butelki po wojnie na odbudowe warszawy i co z tego mam? g.wno



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVP info i panna Biskupina

A ja dawałem datki na głodujące dzieci w Etiopi .
A nawet nie wiem gdzie to jest :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVP info i panna Biskupina

Przecież macie wybranego posła:):):):)


Toć kilka dni temu zapewniał publicznie że będzie walczył o miejsca pracy :):):):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVP info i panna Biskupina

chcielista PO to tera mata



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVP info i panna Biskupina

zwykle nie wypowiadam się o polityce, ale Maruda ma racje:)

@ NIKO_SPRAWIEDLIW: Już wiesz do kogo masz się zwrócić, i nie pisz więcej na Forum. Myślisz, że posły czytają to forum? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVP info i panna Biskupina

NIKO_SPRAWIEDLIWY piszesz dla tego że pewnie panie nie mogą pogodzić się z tym że tyle lat przepracowały w jednym zakładzie a teraz jak je zwalniają nie mogą uzyskać odprawy ?
Głupoty piszesz żeby zwolnić pracownika jest wiele sposobów akurat firma wybrała ten najprostszy zmienić stanowisko pracy a potem zlikwidować etat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVP info i panna Biskupina

a dlaczego nikt nie napisze o dyskryminacji mańkutow tylko ciagle pedaly, kobiety, imigranci.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVP info i panna Biskupina

może trzeba popijać browar ŁOMŻA, a nie jakieś warki i inne wynalazki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVP info i panna Biskupina

adamosxx masz racje.
Wszędzie w ogłoszeniach o prace tylko stopień niepełno sprawności się pytają. PEFRON ma kasę i na tym bezesmeny korzystają .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVP info i panna Biskupina

WIDZE ŻE TU WSZYSCY STRASZNIE MĄDRZY SĄ POJĘCIA ZIELONEGO NIE MACIE CO MÓWICIE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVP info i panna Biskupina

biess(pieczny)
Również pozdrawiam :)

rayben
Takiej drugiej EKIPY już nie znajdę , jesteście jedyni w swoim rodzaju :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVP info i panna Biskupina

a kto ma sie tym zajac, socjalizm podobno sie skonczyl i gospodarka sterowana



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVP info i panna Biskupina

CHODZI O TO ŻE KOBIETY ROBIŁY NA PRODUKCJI LEPSZA ROBOTĘ NIŻ FACECI, A PRZYSZEDŁ SE NOWY WŁAŚCICIEL I STWIERDZIŁ ŻE KOBIETY NIE BĘDĄ U NIEGO PRACOWAĆ, I TO NIE JEST DYSKRYMINACJA TAK?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVP info i panna Biskupina

zbyszek-kieliszek

Czy chodzi Tobie o Holy Water ?

http://www.holywater.pl/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVP info i panna Biskupina

po słowie Własiciel dalej niema sensu czytac bo to wszystko wyjasnia. jak wlasciciel to sobie dobiera jak mu pasuje i tyle



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVP info i panna Biskupina

Jaki prezent na 50 rocznicę ślubu? Gdzie można kupić w łomży prezent?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVP info i panna Biskupina

adamciu :):)

No i o to mi właśnie chodziło :):):)
Po co lamenty na forum pisane wielkimi literami jak i tak nikt nie ma wpływu na działania właścicieli :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVP info i panna Biskupina

marudziu ja pisalelm małymi lit

ps. jak tak to poseł zły ale jak trwoga to do Boga czyt. posła.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVP info i panna Biskupina

u mnie powrotu by nie było !
już bym sobie dawno życie ułożyła od nowa..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVP info i panna Biskupina

maruda przestań się "uśmiechać" w każdym zdaniu i wstawiać te :):):):) bo mnie to wkurza..trochę powagi..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVP info i panna Biskupina

do maruda :



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVP info i panna Biskupina

Niegorączkujmy się poprostu jakiś cwe-luch któremu w zyciu sie nie powiodło bo tatus w nocy za czesto odwiedzał, teraz prubuje sobie radzic wszelkimi sposobami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVP info i panna Biskupina

co sie dziwic,to Lomza,pozatym chca tylko kase a pracy zadnej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVP info i panna Biskupina

dalej nie rozumiecie.
Kołpaki i kołpaki nie macie większych zmartwień ??

Ja np. Do swojego samochodu za używane alufelgi dałem 300zł (komplet).

Przedtem miałem na kołpakach i nigdy mi sie nie zdarzyło że mi coś się z samochodem stało .

To ja nie wiem jakie wy macie problemy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVP info i panna Biskupina

Nie miałem kasy i nie byłem coś słabo ludzie piją i nie ma puszek to i kasy brak :-(

Sun a co Ty mnie znasz że wiesz ??? ;-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVP info i panna Biskupina

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVP info i panna Biskupina

za "flachę" by nie jedno powiedzieli ;) PISowska zagrywka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVP info i panna Biskupina

a ja wstydzę się tego, że w Polsce wygrała PO.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVP info i panna Biskupina

najtanszy z tym co podałem :) oczywiście.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVP info i panna Biskupina

Witam Witam kiedy pojawi sie kolejny plakacik o zbliżających się koncertach w 9 ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVP info i panna Biskupina

Autor: Andre695 (---.play-internet.pl)
Data: 13-10-11 22:40

PO caly czas bylo promowane przez telawizje zaklamana nic prawdy dlatego ludzie bezmyslmi za nimi glosowali wygralo zlo brawo reszte Polski sprzedadza w obce rece szkoda ze ciemnota tego nie widzi ,podatki podnosza i szmaciarze z telewizji mowia ze unia karze tylko VAT ma od nasz wiekszy Szwecja 25% my 23 a reszta swiata 15 ,16 18 % to dlaczego ludziom podaja falszywe dane , bo wladza tak chce demokracja k u r wa




A ciemnota to wg ciebie umie czy nie umie pisać po polsku?



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org